Apartmán Boskovice

Ubytování Boskovice, Zahradní 17 - Apartmán

Apartmán Boskovice - Boskovice
Apartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - BoskoviceApartmán Boskovice - Boskovice

Vhodné pro celoroční rodinné ubytování v apartmánu a to v patře rodinného domu, v okrajové a klidné části Boskovic na okrese Blansko. Pro procházky bezprostředně u domu lze využít přilehlou stezku pro chodce i cyklisty. Dům se nachází asi kilometr a půl od centra, což je Masarykovo náměstí. Z tohoto centra se lze dostat do židovské čtvrti, k zámku a hradu pak vede společná cesta z horního konce náměstí. Na Masarykově náměstí se mimo jiné nachází i prodejna sportovních potřeb a opravna jízdních kol.
Veškeré aktuální informace najdete na našich internetových stránkách, (odkaz najdete níže) kde nabízíme i tematické a slevněné pobyty.

Vybavení a služby penzionu

V apartmánu je zdarma připojení k internetu řešeno jako WI - FI, nebo se lze v obývacím pokoji připojit kabelem. Kuchyně je komplteně vybavená jak jídelním nádobím, tak i nádobím pro vaření a pečení. Tyto věci jsou uloženy v kuchyňské lince se dřezem a vodovodní baterií. Dále jsou v kuchyni kuchyňské spotřebiče - lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, rychlovarná konvice, topinkovač. K dispozici je pro Vás nachystán jako příslušenství kuchyně čaj, káva a cukr. V obývacím pokoji je obývací stěna s televizorem a přehrávačem DVD, sedací souprava s konferenčním stolkem a křesly. Settobox u televizoru umožňuje přehráváni videa, či fotografií z flešky. V ložnici jsou dvě manželské postele s nočními stolky s lampičkou a skříňka s televizorem. V dětském pokoji jsou dvě postele s možností přistýlky. Dále jsou zde k dispozici hračky pro děti, knihovna s dětskými knihami a skříně na oblečení. V koupelně jsou připraveny ručníky, mýdlo, pěna do koupele, automatická pračka. Rovněž lze využít i vysoušeč vlasů a napařovací žehličku.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

K parkování lze využít uzamykatelnou garáž, nebo prostor před domem. Od Brna, či Svitav odbočíte na prvním kruhovém objezdu vpravo a pokračujete dále kolem nákupní zóny na druhý kruhový objezd, na kterém odbočíte rovněž vpravo. Poté sjedete s kopečka a po cca. 100 m. přijedete k místu ubytování. Pokud jedete od Prostějova, projedete celé Boskovice po hlavní silnici směrem na Svitavy - Brno a na kruhovém objezdu odbočíte vlevo. Poté pokračujete jako v prvním případě.

Stravování

V souvislosti s ubytováním žádné služby neposkytujeme. Lze využít vlastního vaření v kuchyni, nebo navštívit některou z restaurací v Boskovicích, kde se vaří meníčka v hodnotě cca. 60 - 80,- Kč. Některé restaurace provádí i doboz jídla zdarma, výčet stravování naleznete na [www. menicka. cz/boskovice. html]

Ubytování - pokoje:

K dispozici jsou celkem čtyři lůžka a v případě zájmu je možno připravit přistýlku, či dětskou postýlku. Všechny místnosti jsou nekuřácké. Pro kuřáky lze využít prostor na dvoře domu. Doporučujeme vlastní přezůvky, pro osobní věci lze využít trezor. Chodba v apartmánu je vybavena předsíňovou stěnou se zrcadlem a věšákem, dále pak skříní na oblečení. Kuchyně je komplteně vybavená pro vaření. Obývací pokoj je vybaven obývací stěnou, sedací soupravou s konferenčním stolkem a křesly. V ložnici jsou dvě manželské postele s nočními stolky a lampičkou a v dětském pokoji jsou dvě postele s možností přistýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Vzhledem k tomu, že hezkých míst je v Boskovicích i v okolí mnoho, uvádíme přehled nejznámějších turistických cílů. Tyto jsou detailně popsány i s fotografiemi na internetových stránkách [www. regionboskovicko. cz]. Pro Boskovice to jsou Židovská čtvrť, židovský hřbitov, Hrad, Zámek se zámeckým parkem, letní kino a Kino Panorama, Westernové městečko, Koupaliště Červená zahrada a Městské lázně, tenisové kurty, v zimě kluziště na stadionu, Pilské údolí, Arboretum Šmelcovna. Od Boskovic do cca. 20 - ti kilometrů je to přehrada Křetínka Letovice - pro koupání, zámek Letovice, Arboretum Borotín, Zámek Lysice, koupaliště Lysice, Zámek Kunštát, Olešnice - muzeum strašidel a historických vozide a v zimě sjezdovka, pískovcová jeskyně Blanických rytířů Rudka u Kunštátu s rozhlednou, v zimě běžkařské trasy v okolí Benešova, Suchého, v létě procházky po Drahanské vrchovině, rozhledna Malý Chlum u obce Obora, Blansko - zámek, aqvapark a krytý bazén, Moravský kras, punkevní jeskyně. Od Boskovic do cca. 50 - ti kilometrů pak Černá Hora - prohlídka pivovaru Černá Hora s podnikovou non stop prodejnou na bráně pivovaru, Hrad Perštejn, Hrad Bouzov, Obec Javoříčko (vypálená za války nacisty - památník) a Javoříčské krápníkové jeskyně.

Ceník ubytování v apartmánu

1600,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1600,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1600,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Uvedená cena platí při obsazení apartmánu 4 osobami.
Cena při jiném obsazení:
1 osoba - 680,- Kč/noc/apartmán
2 osoby - 1 200,- Kč/noc/apartmán
3 osoby - 1 500,- Kč/noc/apartmán
Cena přistýlky - 300,- Kč/noc
Pobyt se hradí pouze převodem na bankovní účet. 7 dní před nástupem ubytování, musí být platba poukázána na našem bankovním účtu.

Check - in: 14.00 - 21.00 hodin
Check - out: 10.00 hodin

Kontakty

Adresa apartmánu: Zahradní 17

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
732 418 231
Web:
chalupaboskovice.webnode.cz

Volné a obsazené termíny:

Apartmán Boskovice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Boskovice.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59149)