Chalupa a apartmán

Ubytování Bory - Apartmán

Chalupa a apartmán - Bory
Chalupa a apartmán - BoryChalupa a apartmán - BoryChalupa a apartmán - BoryChalupa a apartmán - BoryChalupa a apartmán - BoryChalupa a apartmán - BoryChalupa a apartmán - Bory

Levný pronájem na Vysočině nedaleko Velkého Meziříčí. Moderně zařízený apartmán se nachází v srdci Vysočiny v obci Bory asi 10 km od města Velké Meziříčí. Apartmán se nachází v prvním podlaží domu a zahrnuje dva pokoje celkem pro maximálně 6 osob s částí obývací a kuchyňským koutem. Apartmán je součástí domu, který býval statkem, takže je zde ještě zachován udržovaný obestavěný dvůr. Pro děti je zde možnost setkání se zvířátky - kočka, pes, králíci, kačenky, slepice apod. V obci je klid a útulno. Nedaleko u základní školy se nachází nově vybudované hřiště s umělým povrchem vhodné na tenis či jiné sporty. V obci jsou i dvě dětská hřiště a mateřské centrum.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyně je plně vybavená, mikrovlnka a lednička s 5 l mrazákem. Možnost připojení na wifi.
Venkovní posezení na terase, dvorku či na zahradě. Možnost využít velkou trampolínu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování aut přímo pod domem. V obci je zastávka autobusu.

Stravování

Kuchyň je plně vybavená k individuálnímu vaření. V obci je obchod - samoobsluha, 10km nejbližší supermarket a restaurace.

Ubytování - pokoje:

Moderně zařízený apartmán pro 2 až 6 osob. Ve velkém pokoji s obývací částí jsou tři postele + možnost jedné přistýlky. Ve druhém pokoji se nacházejí dvě postele.

Výlety, sport a zábava v okolí

V obci je nové hřiště s umělým povrchem (tenis, volejbal apod. ) a dva venkovní stoly na stolní tenis. Pro děti jsou zde dvě dětská hřiště.
Místo je jak stvořené na pobyt v přírodě, procházky v lese a houbaření. Blahodárný je zde i pobyt na čerstvém vzduchu. V obci je rybník vhodný k přírodnímu koupání.
V zimním období je možnost běžkování. Pro sjezdové lyžování je nejbližší sjezdovka ve Velkém Meziříčím nebo v Novém Městě na Moravě.

Ceník ubytování v apartmánu

200,- kčza osobu a noc - LÉTO
200,- kčza osobu a noc - ZIMA
200,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Cena při ubytování na jednu či dvě noci 220,- Kč/osoba. Cena za tři a více nocí 200,- Kč/osoba/noc.
Děti do 15 let - sleva dle domluvy.

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 770 688
Web:
penzion-na-vysocine.webnode.cz

Chalupa a apartmán - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa a apartmán.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58229)