Srub Čelina

Ubytování Čelina, Čelina 61 - Penzion

Srub Čelina - Čelina
Srub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - ČelinaSrub Čelina - Čelina

Srub Čelina je vystavěn stylově s maximálním využitím přírodních materiálů jako komfortní moderní srubová stavba. To vše se nachází uprostřed krásné přírody, na břehu vlastního rybníku Čermáček, v regionu, který je minimálně dotčen průmyslem a čistotu přírodního prostředí považuje za svoji velkou přednost.
Restauraci Srubu Čelina je možno využít po předchozí dohodě i pro školení, semináře, pracovní jednání, prezentace nebo teambuilding v klidném prostředí, s možností doplňkového kulturního, sportovního i společenského programu pro účastníky.
Kapacita je dle uspořádání stolů 20 – 40 osob uvnitř objektu; v případě příznivého počasí je obdobná kapacita i na venkovní kryté terase.. K dispozici je WiFi připojení k internetu. Hosté mohou zaparkovat na přilehlých plochách s celkovou kapacitou cca 10 míst.

Vybavení a služby penzionu

Hledáte vhodné místo, kde můžete prožít významný den svého života? Chcete zažít netradiční hostinu v moderním areálu a přesto v malebné přírodní scenérii v areálu Srubu Celina?
Na základě Vašich požadavků Vám zajistíme kompletní výroční servis, počínaje krásným ubytováním v našich pokojích, květinovým aranžmá až po vynikající pohoštění, včetně např. cukroví a dalších specialit. Zajistíme veškerý komfort právě pro tento den.

Naše nabídka:
příprava pohoštění vč. květinové výzdoby
zajištění dalšího občerstvení formou rautu, BBQ apod.
zajištění dortů, cukroví, chlebíčků apod.
zajištění živé nebo reprodukované hudby
ubytování pro novomanžele a svatebčany
zajíštění služeb fotografa

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Hosté mohou zaparkovat na přilehlých plochách s celkovou kapacitou cca 10 míst.

Stravování

Přijměte pozvání do naší restaurace s kapacitou 40 míst a venkovní terasou, situovanou do příjemného prostředí srubové stavby nad protékajícím potokem. Nabízíme poctivou domácí kuchyni a originální přípravu vámi ulovených ryb.
Připravujeme především ryby z vlastního chovu, dále hovězí, jehněčí i vepřové speciality z masa z partnerských místních bio chovů. Zejména ryby pro vaši radost i udíme.
Kvalitní maso doplňujeme vynikajícím křepenickým chlebem a pečivem.
V restauraci čepujeme Strakonické pivo Dudák a Klostermann včetně nealkoholického. Po dohodě se skupinou jsme schopni točit i jiná piva. Z nealkoholických nápojů nabízíme točenou limonádu a kompletní sortiment Coca - Cola. V nabídce máme taktéž kvalitní vína od vinařství Lubal z Kobylí vhodné především k rybím pokrmům.
Co neumíme, snažíme se odebírat od místních dodavatelů.

Ubytování - pokoje:

K dispozici jsou 4 pokoje (5/3/2/3 lůžek), které jsou moderně a komfortně zařízeny. Na každém pokoji je WiFi připojení zdarma.

Výlety, sport a zábava v okolí

Přijeďte do překrásného prostředí areálu Srubu Čelina, zalovte si v bohatě zarybněném rybníku určeném k rybolovu, zajezděte si v krásném okolí na kole, vykoupejte se ve Vltavě, navštivte některou místních zajímavostí.

Rybolov:
Všem příznivcům rybářství poskytujeme možnost ulovit si pstruhovitou rybu ve vlastním rybníku Cermáček, kterou si u nás můžete nechat připravit k jídlu nebo si ji odvézt a připravit třeba s přáteli doma na grilu.
Stejně tak si můžete vyzkoušet trofejní úlovek - jesetera.

Cykloturistika:
Zavítejte k nám se svým jízdním kolem a projeďte si okolí. Kousek od Srubu prochází cyklostezka č. 301 Buš - Krásná Hora nad Vltavou

Exkurze a výlety po okolí:
Krásná okolní příroda, Vltavské údolí, lesy a spousta památek a zajímavostí vybízí k navštívení.
V blízkém okolí můžete navštívit město Dobříš se svým zámkem a památníkem Karla Čapka ve Strži, Mníšek pod Brdy nebo rodiště rybníkáře Jakuba Krčína - Sedlčany.

Zeměráj Kovářov:
Přírodní parku plný zážitků pro děti i dospělé, kde najdete na ploše devíti hektarů více než sto různých her, zábavných i naučných prvků, dobrodružných úkolů, hlavolamů a několik skutečně výjimečných atrakcí. Nechybí ani hospůdka se stylovou nabídkou jídel a nápojů, odpočinkové zóny i kryté prostory pro případ nepříznivého počasí.

TepFaktor Chotilsko:
Čeká na vás spousta zajímavých úkolů, kde v týmu až šesti osob zdoláváte pestrou variaci překážek zaměřenou na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost, rychlost a paměť. Prověříme vaši vytrvalost, souhru v týmu, odvahu, odhodlání.

Ceník ubytování v penzionu

350,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU

Kontakty

Adresa penzionu: Čelina 61

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 441 267
Web:
srubcelina.cz
Facebook:
www.facebook.com/celinasrub

Srub Čelina - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Srub Čelina.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56212)