Statek u Hofhanslů

Ubytování v Rudolfově, Na Rybníčku 530/9 - Penzion, Jižní Čechy

Statek u Hofhanslů - Rudolfov
Statek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - RudolfovStatek u Hofhanslů - Rudolfov

Nabízíme ubytování v historické chalupě v obci Rudolfov, který se nachází 6 km od Českých Budějovic, 15 km od Hluboké nad Vltavou, 20 km od Třeboně a 30 km od Českého Krumlova.

Interiér i exteriér je po celkové rekonstrukci. Chalupu je možno využít pro jednu nebo 2 rodiny (2 - 7 osob). Ubytování nabízí 2 ložnice, 2 kuchyně a společnou koupelnu. Večer můžete posedět pod krytou pergolou, užít si skleničku vína a ugrilovat si něco dobrého.

Přibližně 2 km od chalupy se nachází rybník Mrhal, kde je v létě krásné koupání. V blízkém okolí se nachází mnoho lokalit jak na cyklistické výlety, tak na turistiku. Chalupa se nachází ve velmi klidné části a je vhodná k rekreaci i odpočinku.
V domě se nekouří a používá se domácí obuv.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Celý objekt je pokryt WiFi signálem, kryté posezení s možností grilování.

Příjezdová cesta a parkování

Možnost parkování v uzavřeném dvoře.

Stravování

Plně vybavená kuchyňka, nebo dosažitelné restaurace.

Ubytování - pokoje:

Nabízíme možnost ubytování pro 2 – 7 osob ve dvou ubytováních se společnou koupelnou a WC.

Ubytování č. 1: Obsahuje ložnici s manželskou postelí + jedno lůžko – kuchyňka plně vybavena (k dispozici je mikrovlnná trouba, varná konvice, dvou - plotýnkový vařič), na chodbě je umístěna velká lednice s mrazákem – společná pro oba byty.

Ubytování č. 2: Obsahuje ložnici s manželskou postelí + jedno lůžko, kuchyňka, která je plně vybavena (k dispozici je mikrovlnná trouba, varná konvice, elektrická trouba), obývací pokoj se sedací soupravou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hluboká nad Vltavou: krásný zámek, ZOO Ohrada, plavba lodí do Purkarce nebo Českých Budějovic, cyklostezka vhodná i pro děti, letní plovárna.

Třeboň: zámek přímo v centru města, nedaleko zámku se nachází pivovar Regent i s pivovarskou zahradou, lázeňské město – Lázně Aurora při nepřízni počasí možno koupání v krytém bazénu ve slané vodě, na Třeboňsku je mnoho cyklostezek –roviny vhodné pro rodiny s dětmi, několik pískoven s možností koupání, směrem k Jindřichovu Hradci je možno navštívit zámek Červená Lhota.

České Budějovice: leží na soutoku řek Vltavy a Malše, pyšní se čtvercovým náměstím o rozloze 1ha na kterém se nachází bludný kámen, nedaleko náměstí je Černá věž vysoká 72m, krytý plavecký bazén – v létě letní plovárna.

Český Krumlov: zámek s medvědy, vyhlídková věž, otáčivé hlediště, nebo třeba grafitový důl, cestou do Krumlova můžete navštívit Café Afrika, kde je nejen výborná káva, ale různé zajímavosti dovezeny přímo z Afriky. Asi 20 km za Českým Krumlovem leží jezero Lipno – i zde je mnoho vyžití, v létě krásné koupání, v zimě zase lyžování. Nachází se zde stezka v korunách stromů nebo třeba bobová dráha s krásným výhledem na jezero.

Cyklistika: Rudolfovem prochází několik cyklostezek vedoucích většinou po asfaltových nebo zpevněných stezkách s nízkým automobilovým provozem v mírně zvlněném terénu. Na cyklistických výletech můžete navštívit třeboňské rybníky, zámek Hluboká n/V, Novohradské hory, Ševětín. V okolí se nachází několik pivovarů (Kněžínek, Jílovice, Bukovsko).

Pěší turistika: v blízkém okolí se nachází turisticky značené cesty, které Vás zavedou na zajímavá místa a vyhlídky, nachází se zde dvě trasy hornických stezek nebo můžete navštívit blízké lesy a okolí.

Ceník ubytování v penzionu

15000,- kčza penzion a týden - LÉTO
Během letní sezony ubytováváme pouze na celé týdenní turnusy.

V zimní sezóně - možnost ubytování/ceny dle dohody - více informací na telefonu nebo e-mailu.

Provoz ubytování je celoroční.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Ceny nezahrnují poplatky obci.
Požadujeme zaplacení zálohy ve výši 50%.
Cena za domácího mazlíčka: 100,- Kč/den.
Příplatek při obsazení 1 osobou: 100,- Kč/den.
Storno poplatek: 50% ceny ubytování (při zrušení pobytu méně než 2 měsíce před termínem).
Letní sezóna: ČERVEN - SRPEN
Zimní sezóna: ZÁŘÍ - KVĚTEN

Kontakty

Adresa penzionu: Na Rybníčku 530/9

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 327 068, 774 850 505
Web:
uhofhanslu.8u.cz

Statek u Hofhanslů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Statek u Hofhanslů.

Apartmán k pronajmutí
Apartmán Hůry, Požárnická 51Apartmán k pronajmutí 1Apartmán k pronajmutí 2Apartmán k pronajmutí 3

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném přízemním apartmánu chalupy v obci Hůry. Obec se nachází 10 km východně od Českých Budějovic v úbočí tzv. Lišovského prahu směrem... zobrazit detail

Na palouku u lesa
Apartmán Hlincová Hora, Hlincová Hora 39Na palouku u lesa 1Na palouku u lesa 2Na palouku u lesa 3

Jihočeská vesnice Hlincová hora je tím správným výchozím místem pro Vaši rodinnou dovolenou a toulky Jihočeským krajem. Připravili jsme pro Vás plně vybavený třípokojový podkrovní byt... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51589)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání