Statek 32 Podolsko

Ubytování v Křenovicích, Křenovice 32, 398 43 - Apartmán, Jižní Čechy

Statek 32 Podolsko - Křenovice
Statek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - KřenoviceStatek 32 Podolsko - Křenovice

Pojďte si užít klidnou dovolenou v útulném podkrovním apartmánu na statku v Křenovicích. K dispozici Vám je vybavená kuchyňka s jídelním koutem, dva pokoje s manželskými postelemi a koupelna. Uzavřený dvůr je vhodný k odpočinku i hraní her. Můžete využít posezení v altánu nebo si na dvorku zahrát ping pong či využít společenskou místnost s kulečníkem.
Okolí vesnice je vhodné k procházkám, houbaření či cyklistice. Blízká dostupnost města Tábor, Písek, Milevsko, turistická oblast Toulava.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Vybavená kuchyňka.
Obrazovka s přehrávačem DVD - možnost připojení notebooku.
Venkovní posezení v altánu, uzavřený dvůr, ping pong.
Společenská místnost s kulečníkem.
Masérna.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat můžete na příjezdové cestě - pro vynošení věcí je možné zajet na dvůr a poté parkovat na příjezdové cestě. Kapacita parkovacích míst - 3 automobily.

Stravování

Vlastní stravování.

Ubytování - pokoje:

K dispozici je Vám podkrovní apartmán s ložnicí s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem. Obývací pokoj s krbem a dvěma lůžky. Jídelna spojená s kuchyňkou a koupelnou. Maximální kapacita apartmánu je 5 osob. K dispozici je Vám společenská místnost s kulečníkem s možností vytápění v kamnech - v tomto prostoru je možné kouřit.

Výlety, sport a zábava v okolí

Objekt se nachází v turistické oblasti Toulava. Je zde mnoho cyklistických a turistických cest, které Vás provedou místní krajinou Píseckých hor.
Nejbližší město je Milevsko (7km), kde se nachází premonstrátský klášter, který je nejstarší na jihu Čech.
Dalším zajímavým městem je lázeňské město Bechyně (11km). Zde se můžete projít, obdivovat krásné renesanční náměstí či zavítat do místního zámku nebo do kláštera a přilehlé klášterní zahrady, kde je krásný výhled na most zvaný duha. Krásná je procházka kolem hlavních památek Bechyně, která vede přes Zářečí (část Bechyně) kolem řeky Lužnice, kde se nad Vámi tyčí místní zámek a okolní bašty a okruhem se vrátit zpět na náměstí, kde si můžete dát oběd nebo něco sladkého v místní vyhlášené cukrárně.
Město Písek (14km) není potřeba představovat je plné památek, umění a skvělých restaurací - přes léto, zde můžete na břehu řeky obdivovat velké sochy z Písku, které jsou každý rok jiné a od jiných umělců.
Tábor (25km) historické město Tábor je plné památek a když už by Vás památky nebavily můžete se zajít vykoupat do Jordánu, zajít s dětmi do zoologické zahrady nebo do muzea čokolády. Pro milovníky přírody je zde botanická zahrada. Tábor je také známí svými kulturními akcemi, které zde probíhají skoro celé léto.
Pokud budete mít měst až až můžete vyrazit na přehradu Orlík a vykoupat se nebo si půjčit loďku a projet se po Orlické přehradě. Zámek Orlík určitě také stojí za návštěvu.
Zvíkov - hrad, který se nachází uprostřed nádherné přírody a krásných okolních vesnic. Nádherný celodenní výlet, kam můžete dojet i na kole.
Pokud si chcete udělat výlet i dál za návštěvu určitě stojí i nejkrásnější zámek na jihu Čech - Hluboká (50km).

Ceník ubytování v apartmánu

9500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
11000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
9000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
Objekt je v provozu po celý rok. V ceně jsou započítány energie a topení. Vratná kauce ve výši 3000Kč se platí při příjezdu - vrácena při předání objektu. Zálohu na ubytování uhraďte 14 dní před příjezdem v poloviční výši za ubytování.
Letní sezóna: 15. 5. - 15. 9.
Zimní sezóna: 1. 12. - 15.2.

Kontakty

Adresa apartmánu: Křenovice 32, 398 43

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
721 222 384

Statek 32 Podolsko - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Statek 32 Podolsko.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 67225)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání