Sklářská Roubenka

Ubytování v Lindavě, Lindava 82, 471 58 - Penzion, Lužické hory

Sklářská Roubenka - Lindava
Sklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - LindavaSklářská Roubenka - Lindava

Zrekonstruovaná roubenka uměleckého skláře Jiřího Pačinka s členitou zahradou a výhledem do zeleně Lužických hor, Vám poskytne veškerý komfort, který budete potřebovat pro perfektně strávenou dovolenou. Na zahradě je možnost koupání v bazénu, posezení na terase a využití grilu nebo přírodního ohniště. Vaše lyže, kola, motocykl apod. je možné uzamknout uvnitř domu (při předchozí domluvě).

Roubenka svým hostům poskytne útulné zázemí, a i když přijedete třeba jen na pár dní, tak si na čerstvém vzduchu krásně odpočinete a načerpáte mnoho inspirace. To hlavně díky všudypřítomnému uměleckému sklu.

Spodní část roubenky obývá její majitel, tedy samotný umělecký sklář Jiří Pačinek. Součástí roubenky je dále kocour Zrzík a jezevčice Bára.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Ve společenské místnosti/ jídelně se nachází dostatečné množství stolů a židlí, Smart Tv LCD, Netflix. Kuchyně - vestavěné spotřebiče (mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, trouba, myčka), pračka, sušička, varná konvice, sada talířů a hlavně unitkátní skleničky z hutě Jiřího Pačinka.
Pohodlné luxusní matrace v každém pokoji.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování zdarma přímo u objektu.

Stravování

Je zde plně vybavená kuchyň s jídelními stoly, lednice, mikrovlnná trouba a další spotřebiče vhodné k přípravě pokrmů.

Hospoda u Řepy - 400m. Kantýna u Pece - 2,7 km. Sklářská krčma - 3 km. Pivovarská restaurace Sladovna - 4 km. Potraviny CBA - Kunratice u Cvikova - 3 km Penny market Cvikov - 4 km.

Ubytování - pokoje:

V přízemí naproti jídelně/společenské místnosti je umístěna první ložnice s manželskou postelí a šatnou.
V prvním patře se nachází druhá ložnice s jednou manželskou postelí a jedním plnohodnotným lůžkem. Přes chodbu se nachází útulná ložnice s kapacitou 4 lůžek. K tomuto pokoji je napojena separátní místnost pro přespání další dvou hostů. V nejvyšším patře domu jsou dvě podkrovní ložnice s manželskými postelemi a dvěma jednolůžky.

Část domu I.
Tato část domu má samostatný vstup. Naléza se zde soukromá kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a jídelním stolem a čtyřmi židlemi. Dále je zde prostorný dvoulůžkový pokoj vhodný pro páry nebo rodiny s malým dítětem, jelikož je zde prostor i pro dětskou postýlku. Zde je přímý vchod do soukromé koupelny.

Nachází se zde větší třílůžkový pokoj vhodný pro tři dospělé osoby nebo rodiny s jedním větším dítětem. Pokoj tvoří jedno dvoulůžko a jedno plnohodnotné lůžko. K pokoji náleží přilehlá koupelna.

Výlety, sport a zábava v okolí

Skiareál Ještěd - 40 km [www.skijested.cz]
Skiareál Jedlová - 23 km [www.sport-jedlova.cz/ski-areal.asp]
Běžecké trasy - nejbližší Cvikov - 5 km další Sportovní areál Vesec - 40 km
Zámky a hrady v okolí:
Státní Zámek Zákupy - 12 km
Státní Zámek Lemberk - 12 km
Skalní hrad a poustevna Sloup - 8 km
Zámek Horní Libchava - 17 km

Ceník ubytování v penzionu

750,- kčza osobu a noc - LÉTO
750,- kčza osobu a noc - ZIMA
750,- kčSILVESTR:
Po rezervaci je nutné zaplatit zálohu ve výši 5000 Kč.
Při zrušení závazné rezervace více než 2 týdny před plánovaným začátkem pobytu je záloha vrácena v plné výši. Při zrušení závazné rezervace méně než 2 týdny před plánovaným začátkem pobytu již záloha vrácena nebude.
Při příjezdu je vybírána vratná kauce za bezvadný pobyt ve výši 3000 Kč.
Domácí mazlíček po domluvě za poplatek 100,- Kč/noc.
Telefonní číslo a email je vám kdykoli k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Kontakty

Adresa penzionu: Lindava 82, 471 58

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 026 296
Web:
www.pacinekglass.com
Facebook:
www.facebook.com/jiri.pacinek

Sklářská Roubenka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Sklářská Roubenka.

Ubytování
Penzion Drnovec, Drnovec 80Ubytování 1Ubytování 2Ubytování 3

S citem jsme zrekonstruovali dům z roku 1875 a vytvořili v patře útulné pokoje s televizí, lednicí a klimatizací. Každý má své samostatné sociální zařízení s... zobrazit detail

Apartmány k pronájmu
Apartmán Drnovec, Drnovec 111Apartmány k pronájmu 1Apartmány k pronájmu 2Apartmány k pronájmu 3

Apartmány se nachází v malé klidné vesničce Drnovec v Lužických horách pod Zeleným vrchem. Chata se skládá ze dvou apartmánů se samostatným vchodem, každý má vlastní... zobrazit detail

Apartmán u Studánky
Apartmán Drnovec, Drnovec 13Apartmán u Studánky 1Apartmán u Studánky 2Apartmán u Studánky 3

Nově vybudované ubytování se nachází v chráněné krajinné oblasti Lužické hory v malé klidné vesničce Drnovec pod Zeleným vrchem, k objektu patří samostatná zahrada a parkoviště.... zobrazit detail

Fabrika
Apartmán Cvikov, Nádražní 325Fabrika 1Fabrika 2Fabrika 3

Není fabrika jako Fabrika! V té naší je to o relaxu a zábavě! Vaše firemní i rodinné akce se promění v zážitek, na který budou všichni... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61567)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování