Restaurace a penzion Na Růžku

Ubytování v Mořině, Mořina 93, 267 17 - Penzion, Střední Čechy

Restaurace a penzion Na Růžku - Mořina
Restaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - MořinaRestaurace a penzion Na Růžku - Mořina

Rodinný hostinec a penzion v okolí lomu Velká Amerika a hradu Karlštejn.
Nabízíme celoroční příjemné ubytování v našem penzionu, který se nachází v Českém Krasu, kde je možno provozovat letní i zimní turistiku. Možnost plné penze i polopenze. Příjezd a odjezd záleží na dohodě. U restaurace nabízíme parkování zdarma a také možnost uskladnění kol, motorek v uzavřeném prostoru. V místě i blízkém okolí je možnost sportovního a společenského vyžití.
Zvířátka neubytováváme.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V našem penzionu mají hosté možnost navštívit restauraci, která je součástí objektu. Zároveň na penzionu hosté mohou využít troubu, rychlovarnou konvici, kávovar, ledničku. Dále také žehličku.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

U objektu se nachází soukromé parkování pro hosty, které je zdarma.

Stravování

V našem penzionu mají hosté možnost navštívit restauraci, která je součástí objektu. 100m od objektu se nachází večerka, cca 10 km Billa a Lidl (v obci Lety). Nejbližší nákupní centrum je Metropole Zličín, které je vzdálené přibližně 13 min autem.

Ubytování - pokoje:

V penzionu se nachází 4 pokoje. Kapacita objektu je 13 lůžek. Lze ovšem kapacitu zvýšit o 5 přistýlek.

Výlety, sport a zábava v okolí

Z okolí vybíráme hrad Karlštejn (3km) opředený mnoha pověstmi nebo malebné Bubovické vodopády (5km), které tvoří mohutné vápencové schody, porostlé mechem a řasami. Za zmínku stojí Koněpruské jeskyně (8km), jejichž historie sahá víc než 400 milionů let zpátky. Neměli bychom zapomenout na vápencové lomy Velká a Malá Amerika (1,5km) a Lom Mexiko. Mezi další nejznámější hrady můžeme zařadit hrad Křivoklát, Žebrák a Točník. V místě a blízkém okolí jsou, jak turistické trasy pro pěší, tak stezky pro cykloturistiku. Velmi pěkná je trasa kolem řeky Berounky (Karlštejn - Srbsko - Beroun). Dále je možnost jízd na koních, tenis. Pro milovníky golfu je tu golfové hřiště na Karlštejně a Vysokém Újezdu – Albatros. V blízkosti se nachází sportovní letiště Bubovice (5km). To je jen krátký výčet toho co je tu k vidění. Přijeďte se sami podívat a objevovat krásy okolí.

Ceník ubytování v penzionu

950,- kčza penzion a noc - LÉTO
950,- kčza penzion a noc - ZIMA
950,- kčza penzion a noc - MIMO SEZÓNA
Nabízíme celoroční příjemné ubytování v našem penzionu, který se nachází v Českém Krasu, kde je možno provozovat letní i zimní turistiku. Z okolí vybíráme hrad Karlštejn (3km) opředený mnoha pověstmi nebo malebné Bubovické vodopády (5km), které tvoří mohutné vápencové schody, porostlé mechem a řasami.Za zmínku stojí Koněpruské jeskyně (8km), jejichž historie sahá víc než 400 milionů let zpátky. Neměli bychom zapomenout na vápencové lomy Velká a Malá Amerika (1,5km) a Lom Mexiko. Mezi další nejznámější hrady můžeme zařadit hrad Křivoklát, Žebrák a Točník.V místě a blízkém okolí jsou, jak turistické trasy pro pěší, tak stezky pro cykloturistiku. Velmi pěkná je trasa kolem řeky Berounky (Karlštejn-Srbsko-Beroun). Dále je možnost jízd na koních, tenis. Pro milovníky golfu je tu golfové hřiště na Karlštejně a Vysokém Újezdu – Albatros. V blízkosti se nachází sportovní letiště Bubovice (5km).

Možnost plné penze i polopenze. Příjezd a odjezd záleží na dohodě. U restaurace nabízíme parkování zdarma a také možnost uskladnění kol, motorek v uzavřeném prostoru. V místě i blízkém okolí je možnost sportovního a společenského vyžití.

Cena ubytování: Jedno lůžko se snídaní 950,- kč, bez snídaně 800 kč. Při dlouhodobém pobytu sleva dle individuální kalkulace dohodou.
Letní sezóna: od května do září
Zimní sezóna: od října do dubna

Kontakty

Adresa penzionu: Mořina 93, 267 17

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
732 365 207, 605 705 636
Web:
www.restaurace-naruzku.cz
Facebook:
www.facebook.com/restauracemorina

Restaurace a penzion Na Růžku - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Restaurace a penzion Na Růžku.

Penzión Mořina
Penzion Mořina, Mořina 65, 267 17Penzión Mořina 1Penzión Mořina 2Penzión Mořina 3

Rodinný penzion v tradičním stylu. Jsme v srdci Českého krasu v pěší dostupnosti lomů Amerika a hradu Karlštejn. Penzion nabízí tři dvoulůžkové pokoje, jeden čtyřlůžkový pokoj... zobrazit detail

Apartmány Karlštejn
Apartmán Karlštejn, Karlštejn 30, 267 18Apartmány Karlštejn 1Apartmány Karlštejn 2Apartmány Karlštejn 3

Nabízíme kvalitní ubytování pod hradem Karlštejn. Jedná se o volně stojící rodinný dům s 5 apartmány blízko lesa, ale i v těsném sousedství hradu a centra... zobrazit detail

Apartmán k pronájmu
Apartmán Mořinka, Mořinka 28Apartmán k pronájmu 1Apartmán k pronájmu 2Apartmán k pronájmu 3

Apartmán se nachází v nově zrekonstruované budově 4 km od hradu Karlštejn v památkově chráněné obci Mořinka. Vzhledem k tomu, že naše obec je neprůjezdná, tudíž... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61109)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání