Pronájem chaty u řeky Lužnice

Ubytování v Dobronicích u Bechyně, Dobronice u Bechyně pod jezem ev.č. 127 - Chata, Jižní Čechy

Pronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u Bechyně
Pronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u BechyněPronájem chaty u řeky Lužnice - Dobronice u Bechyně

Chata umístěná v chráněné lokalitě KUKLE a významné lokalitě EU. Chata má tři samostatné pokoje s vlastní koupelnou, které je možné pronajmout každý zvlášť nebo jako celek. Pokoje jsou po celkové rekonstrukci, vybaveny pokoj 1) manželská postel, vlastní vchod, kuchyňku, sociální zařízení a venkovní posezení. Pokoj 2) manželská postel a dvě samostatné válendy. Veká kuchyně s velkým sporákem. Velké soc sařízení s velkou lednicí a mrazákem, cvičební stroj. Vytápění úspornými el. biotopidly. Vše samostatně oplocené. Parkování před chatou. Nutné je vlastní povlečení lůžkovin nebo možné zapůjčení za poplatek.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Pokoj 1 má vlastní kuchyňku s veškerým vybavením, dvou lůžko, skříň, posezení u stolku. Připojení na WiFi internet. Na terase posezení. Vlastní soc. zař. vchod z terasy. Pozemek oplocen.
Pokoj 2 má 2 pokoje se dvěma lůžky. Dvě skříně, posezení, velká nadstandardně vybavená kuchyně, soc zař. vchod z obývacího pokoje, pračka. Venkovní posezení na terase. LCD televize a připojení na WiFi internet.
Možnost uschování jízdních kol.

Před chatou je hostům k dispozici otevřené ohniště, zahradní krb, venkovní posezení.

Přehled vybavení a služeb chaty

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na vyhrazeném prostoru před chatou pro 2 auta. Příjezd po povrchu - asfalt. Dobrá dostupnost autem až k chatě. Projedete obcí Dobronice až k řece přejedete most a za mostem 1x vlevo a 3x vpravo. Vše dobře značené směrovkami MAKAR.

Stravování

Obchod cca 800m, restaurace 150m, vlastní vaření na chatách, nádobí k dispozici, občerstvení vlastní v kempu 50m.

Ubytování - pokoje:

Celá chata se skládá ze 3 dvoulůžkových ložnic. Je možné pronajmout si ji jako celek nebo pouze samostatnou část:
Pokoj 1) 2 lůžka, maželská postel, kuchyňka, lednice, MV trouba, rychlovárná konvice, televize, vlastní soc. zařízení s teplou vodou, posezeni na verandě, zahradní krb, otevřené ohniště, oplocený pozemek a parkoviště na vyhrazeném parkovišti. Uschova jízdních kol možná.
Pokoj 2) samostatné oddělené pokoje, 1 x manželská postel, 2 oddělené válendy, velká kuchyň, lednice, MV trouba, rychlovárná konvice. BTV, velký mrazák s lednicí, cvičební stroj, pračka, v kuchyni velký sporák, soc. zařízení s teplou vodou, posezení na verandě, zahradní krb a otevřené ohniště s posezením a velký slunečník, parkování pro dvě auta na vyhrazeném místě. Chata je oplocená, Možná úschova jízdních kol. řeka 70 m. les 50 m.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí lázně Bechyně a množství památek. Lesy bohaté na sběr hub a lesních plodů. Cyklo turistické projížďky. Vodní sporty. Jízda na koních. Atraktivní pěší turistika - vycházky po okolí.

Ceník ubytování na chatě

14000,- kčza chatu a týden - LÉTO
Provoz během léta. Možnost ubytování i na víkend po dohodě
Cena za týdenní pobyt
Pokoje 2+2+2: 14.000,- Kč. (6 lůžek- dvoulůžkové pokoje).1 x manželská postel, 1 x 2 válendy.

Víkendy a kratší pobyty ceny dohodou.

Ubytovací poplatek OÚ 25,- Kč/dospělá osoba/noc do 70 roku. ZTP a ZTP/P neplatí.
spotřebovaná el. energie podle ceny EON. Vlastní měření.

pes od 70,- Kč.
Kauce 1000,- Kč. na chatu.
Letní sezóna: duben až září. Pobyty možné na fakturu přes FKSP Nutná objednávka.
Zimní sezóna se nepronajímá.

Kontakty

Adresa chaty: Dobronice u Bechyně pod jezem ev.č. 127

 
Dotazy i mimo uvedenou dobu.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 593 527, 721 209 160
Web:
www.chatyuluznice.cz

Pronájem chaty u řeky Lužnice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pronájem chaty u řeky Lužnice.

Ubytování Pod hradem
Penzion Dobronice u Bechyně, Dobronice u Bechyně 111Ubytování Pod hradem 1Ubytování Pod hradem 2Ubytování Pod hradem 3

Zděný dům v obci 30 metrů od řeky Lužnice. Přízemí domu a část oploceného pozemku slouží pro provozovnu občerstvení, hostům je k dispozici patro tohoto domu... zobrazit detail

Penzion U kaštanu
Penzion Dobronice u Bechyně, Dobronice u Bechyně 102, 391 65Penzion U kaštanu 1Penzion U kaštanu 2Penzion U kaštanu 3

Penzion se nachází v malebné Jihočeské krajině u řeky Lužnice. Vybízí ke každodenním procházkám mezi loukami a lesy. Nasajete zde uměleckého ducha majitele řezbáře a malíře.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56884)


... podrobné hledání