Penzion U Bártů

Ubytování v Dešově, Dešov 149 - Penzion, Vysočina

Penzion U Bártů - Dešov
Penzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - DešovPenzion U Bártů - Dešov

Stavebními úpravami zemědělské usedlosti vzniklo nově 5 apartmánů se sociálním zázemím, kulturní místnost a restaurace.
Okolí penzionu uspokojí nejen milovníky historie a kultury, ale také milovníky přírody. Nachází se v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Malebný ráz zdejší krajiny a čistá příroda vytvářejí vhodné podmínky pro relaxaci i aktivní odpočinek v podobě turistiky či cykloturistiky.

V okolí jsou lesy a rybníky s možností využití rybaření či odpočinku. Je tak místem, kde lze propojit poznávání historických krás s aktivním odpočinkem v nenarušené přírodě.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

V penzionu je 5 parkovacích míst.

Stravování

Ubytovaní mají možnost využít kuchyňky nebo restaurace.

Ubytování - pokoje:

V penzionu je 5 apartmánů se 2 a 3 lůžky, každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Výlety, sport a zábava v okolí

Vybraná lokalita nabízí rozsáhlý potenciál, který spočívá především v blízkosti Vranovské přehrady (8km). Ta je především v letních měsících lákadlem pro turisty a rekreanty nejen z okolí, ale z celé České republiky.
V těsné blízkosti obce Dešov se dále nachází Národní park Podyjí, který je ukázkou výjimečně zachovalého říčního údolí v bohatě zalesněné krajině.

Ceník ubytování v penzionu

350,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
400,- kčSILVESTR:
Ubytovací řád se vztahuje na přechodné i dlouhodobé ubytování hostů v penzionu.
Ubytovací zařízení může ubytovat hosta, kterého řádně zaeviduje. Za tímto účelem předloží host pracovníku recepce nebo pověřenému pracovníkovi ihned po příchodu vlastní občanský průkaz, cestovní pas nebo jiný platný doklad nahrazující průkaz o totožnosti. Na základě těchto dokladů bude host zapsán do knihy hostů, v případě cizince bude host nahlášen na cizineckou policii a vyžádán jeho podpis.
Host obdrží dva líče, z nichž jeden je od vstupních dveří do penzionu a druhý od pokoje.
Ubytování je v den příjezdu možné od 12: 00 do 20: 00.Hosta lze ubytovat i mimo tuto dobu, avšak pouze je - li to dohodnuto předem.
Rezervace ubytování platí v den příjezdu do 20: 00 hod., není - li sjednáno jinak. 
Při počátku ubytování přebírá host pokoj, případné závady je povinen neprodleně oznámit provozovateli.
Host je povinen udržovat pořádek a čistotu jak v penzionu tak v přilehlém okolí.
Děti do 15 let musí být pod dozorem dospělých ve všech prostorách penzionu i okolí. Dospělá osoba nese plnou odpovědnost za případné škody způsobené dítětem.
Host je povinen pokoj uvolnit do 10.00 hod. posledního dne ubytování. V případě, že host ubytovací prostor neuvolní bez předchozí dohody s odpovědným pracovníkem, může mu poskytovatel počítat cenu dalšího ubytování.
Požádá - li host o prodloužení ubytování, může mu ubytovací zařízení, pokud má volný pokoj, nabídnout i jiný než ten, ve kterém byl původně ubytován.
V pokoji může host přijímat návštěvy pouze s předchozím oznámením odpovědnému pracovníkovi.

Kontakty

Adresa penzionu: Dešov 149

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724 360 510, 739 627 472
Web:
www.penziondesov.cz

Penzion U Bártů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion U Bártů.

Dešov 119 ubytování v soukromí
Apartmány Dešov, Dešov 119Dešov 119 ubytování v soukromí 1Dešov 119 ubytování v soukromí 2Dešov 119 ubytování v soukromí 3

Historické vesnické sídlo s typickým dvorem, po vkusné renovaci (v roce 2019) v rovnováze mezi moderním vybavením a zachováním původních prvků. Dům rozdělen na tři samostatné... zobrazit detail

Penzion a hostinec U Kapličky
Penzion Vysočany, Penzion a hostinec U KapličkyPenzion a hostinec U Kapličky 1Penzion a hostinec U Kapličky 2Penzion a hostinec U Kapličky 3

Penzion se nachází v malé vesnici Vysočany u Znojma, u Vranovské přehrady. Penzion je nad Hostinecem U Kapličky. Z oken je krásný výhled na celé Vysočany... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57746)