Chalupa k pronájmu

Ubytování v Olbramovicích, Olbramovice 106 - Penzion, Jižní Morava

Chalupa k pronájmu - Olbramovice
Chalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - OlbramoviceChalupa k pronájmu - Olbramovice

Vinařská obec Olbramovice se nachází 35km od Brna a 35km od Znojma. Dům stojí uprostřed malebné vinařské vesnice za domem je rybník Rašelák, obchod je asi 200m od domu nejbližší restaurace je v Moravském Krumlově, Bohuticích i Krčma v Branišovicích. Můžete navštívit historická města Mikulov, Znojmo, Brno. Možnost koupi domácích moravských vín. Samozřejmosti je po každém zákazníkovy kompletní dezinfekce celého objektu ozónovým generátorem. Možnost zapůjčeni elektro skútru.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Myčka na nádobí rychlovarná konvice pračka.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Před domem hlídané kamerovým systémem.

Stravování

Vlastní kuchyňská linka restaurace obchod.

Ubytování - pokoje:

Apartmánu je 1 manželská postel, 1 rozkládací pohovka.

Výlety, sport a zábava v okolí

Aqualandmoravia Pasohlávky, Pálavské vrchy, koupaliště a Zámek Moravský Krumlov, Krčma Branišovice, Dukovanský Zámek, jaderná elektrárna Dukovany, Dalešická přehrada, Rotunda Znojmo, Solné jeskyně ve Znojmě, ZOO v Brně, památky v Brně, Svatý kopeček Mikulov, Výrovská přehrada, Rakousko lázně - laa. Možnost zapůjčeni elektro skútru.

Ceník ubytování v penzionu

9000,- kčza penzion a týden - LÉTO
9000,- kčza penzion a týden - ZIMA
9000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
Pes není povolen při obsazeni pouze jednou osobou je 550 Kč noc. Požadovaná záloha ve výši 60% z celkové částky zbytek bude uhrazen 14 dni před nástupem. Kauce 2000 bude vracen po kontrole objektu při odjezdu. V letní sezoně pouze celí týden a vice nastup na ubytovaní je 16:00 odjezd 10:00 přejme vám krásny pobyt. Děti 0-9 let zdarma. Rekreační poplatek 20,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie (pouze při využití el. topení).
Letní sezona od 1. Června do 30 záři

Kontakty

Adresa penzionu: Olbramovice 106

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724 971 613

Chalupa k pronájmu - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronájmu.

Zapomenutý sklípek
Apartmány Olbramovice, Olbramovice 53Zapomenutý sklípek 1Zapomenutý sklípek 2Zapomenutý sklípek 3

Objekt Zapomenutý sklípek nabízí k pronájmu apartmán s 5 pokoji s až s 16 - ti lůžky. Sklípek se nachází v malebné obci Olbramovice, která se... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59737)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování