Penzion Nicol

Ubytování ve Chvalovicích, Chvalovice 22 - Penzion, Jižní Morava

Penzion Nicol - Chvalovice
Penzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - ChvalovicePenzion Nicol - Chvalovice

Penzion Nicol se nachází ve vinařské oblasti Jižní Moravy, konkrétně na Znojemsku ve Chvalovicích. Naleznete zde pochopitelně vinné sklepy, ale také kulturní památky jako jsou - Kostel svatého Mikuláše, Rotunda sv. Kateřiny, či staré hradby. Pro milovníky přírody se zde nachází také Národní park Podyjí, nádhernou viniční trasu Šobes a s menší zajíždkou zde naleznete i Pálavu. V okolí penzionu do pár stovek metrů se nachází i rozlehlá dětská hřiště, či restaurace. Každý si u nás příjde na své.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kompletně vybavená kuchyň - mikrovlnná trouba, varná konvice, trouba, indukční deska, toustovač, lednice. WiFi je volně dostupné v celém objektu.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Hlídané parkoviště před penzionem.

Stravování

Dle domluvy možnost snídaní.

Ubytování - pokoje:

12dvojlůžkových ložnic s možností přistýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pro sportovce zde v obci máme tenisové, fotbalové a basketbalové kurty, které jsou k dispozici hned vedle fotbalového hřiště. Nedaleko opodál, konkrétně asi 100m se nachází i opravdu velké dětské hřiště se spoustou prolézaček pro děti. I dospělí si však přijdou na své, jelikož součástí dětského hřiště je i spousta venkovních strojů ke cvičení. Pro cyklisty se zde také nachází cyklostezky a jedna z nich začíná právě u našeho penzionu. Přejeme spoustu zábavy u některé z těchto aktivit.

Ceník ubytování v penzionu

590,- kčza osobu a noc - LÉTO
490,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
26000,- kčSILVESTR: cena je za 26 osob/noc
Provoz je celoročně v provozu.Při delších pobytech je záloha/kauce.
Letní sezóna:1.4.2022-30.10.2022
Zimní sezóna:1.11.2022-31.3.2022

Kontakty

Adresa penzionu: Chvalovice 22

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
734 377 826
Web:
penzion-nicol.business.site

Penzion Nicol - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Nicol.

Hroznová koza
Apartmány Vrbovec, Vrbovec 177Hroznová koza 1Hroznová koza 2Hroznová koza 3

Prázdninová vila Hroznová koza je dům se dvěma na sobě nezávislými jednotkami a velkou zahradou s bazénem. Nachází se v obci Vrbovec, 8 km od Znojmo... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 64256)


... podrobné hledání