Pension - Camping

Ubytování v Šonově, Sonov u Broumova 93 - Penzion, Krkonoše

Pension - Camping - Šonov
Pension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - ŠonovPension - Camping - Šonov

Vítejte v kempu Šonov, skrytém ráji dovolené; průměrnému turistovi neznámý, objev skutečného nadšence.
Ti, kteří hledají klid a pohodu v krásném prostředí, se v kempu Šonov budou bezpochyby cítit jako doma. Malý, klidný a příjemný kemp s prostornými hřišti, přátelskou atmosférou, bazénem, ​​dětským hřištěm, kurtem a nádherným výhledem na pohoří Javor.
Poloha kempu je ideální pro rodiny s malými dětmi, seniory hledající klid a pohodu, turisty, chodce, rybáře a milovníky přírody. Z kempu byly vyhlášeny různé turistické a cyklistické trasy.
Kemp Šonov je nejen příjemnou základnou pro procházky přírodou, ale také pro všechny druhy památek v okolí, jako jsou kláštery, hrady, tvrze a pevnosti, přírodní parky v České republice a Polsku jsou kousek od kempu.
Krásné řeky v bezprostřední blízkosti jsou velmi vhodné pro muškaření, poskytujeme povolení, abyste mohli okamžitě lovit.
Kemp je snadno dosažitelný, má moderní vyhřívaná sociální zařízení, a je proto otevřen po celý rok! Pro řidiče karavanu jsou k dispozici všechna zařízení.
Určitě v časné a pozdní sezóně je tento kemp místem pro odpočinek a klid pro seniory, kteří hledají klid a prostor!

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Dostatek místa k parkování.

Stravování

Snídaně a teplé jídlo jsou možné.

Ubytování - pokoje:

V prvním patře naší farmy najdete 4 prostorné dvoulůžkové pokoje s umyvadlem se studenou a teplou tekoucí vodou. Tyto pokoje si lze pronajmout podle známého principu B & B. Pokoje jsou vhodné pro krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt, vždy požádejte o další možnosti, které můžeme nabídnout pro dlouhodobý pobyt. Ve stejném patře najdete toaletu a dvě sprchy pro tyto pokoje. Hotelové pokoje jsou na místě a dostanete se k nim prostřednictvím jídelny / baru. Snídaně se podává v jídelně.
Rodinný pokoj;
V prvním patře je také velmi prostorný rodinný pokoj o velikosti 75 m², který nabízí prostor pro nejméně 4 osoby. Tento pokoj lze také pronajmout podle známého principu B & B. K vybavení tohoto pokoje patří posezení, televize a kamna na dřevo. Do této místnosti se dostanete prostřednictvím jídelny / baru. Snídaně se podává v jídelně.
V prvním patře naší farmy najdete 3 pokojový byt s jedním obývacím pokojem, dvěma ložnicemi a prostornou koupelnou. Tento byt je velmi vhodný pro 4 osoby a má vlastní vchod / terasu v zadní části farmy. Tento byt je vhodný pro krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt, vždy požádejte o další možnosti, které můžeme nabídnout pro dlouhodobý pobyt. K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, myčka, plynový sporák.

Výlety, sport a zábava v okolí

Poloha kempu je ideální pro rodiny s malými dětmi, seniory hledající klid a prostor, turisty, chodce, rybáře a milovníky přírody. Z kempu byly vyhlášeny různé turistické a cyklistické trasy.
Kemp Šonov je nejen příjemnou základnou pro procházky přírodou, ale také pro všechny druhy památek v okolí, jako jsou kláštery, hrady, tvrze a pevnosti, přírodní parky v České republice a Polsku jsou v těsné blízkosti kempu.
Krásné řeky v bezprostřední blízkosti jsou velmi vhodné pro muškaření, poskytujeme povolení, abyste mohli okamžitě lovit.

Ceník ubytování v penzionu

460,- kčza osobu a noc - LÉTO
460,- kčza osobu a noc - ZIMA
460,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Výše uvedené ceny jsou stanoveny na 2 osobách v 1 pokoji.
Cena 1 osoba v 1 pokoji 525,- Kč.
Ceny jsou včetně snídaně.

Kontakty

Adresa penzionu: Sonov u Broumova 93

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
491 426 452
Web:
www.campingsonov.eu
Facebook:
www.facebook.com/robert.geernaert

Pension - Camping - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pension - Camping.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56244)