Malebný Rodinný Dům v přírodě se saunou

Ubytování v Osůvkách, Osůvky 57 - Apartmán, Severní Morava a Slezsko

Malebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - Osůvky
Malebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - OsůvkyMalebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - Osůvky

Krásný rodinný dům, který se nachází na okraji Třince. Vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak i pro pracovní cesty nebo za zábavou a turistikou. Dům má tři podlaží, hosté mají pro sebe celé přízemí. K dispozici je venkovní posezení, ohniště a sauna (za poplatek).
Malebný rodinný dům má skvělou lokalitu pro výlety nejen po okolí, ale i do Polska a na Slovensko. Z domu je krásný výhled na Javorový Vrch. Do centra Třince se dostanete za 4 minuty autem a nebo pojedete jednu zastávku vlakem. Z Třince vedou značené turistické trasy do okolních hor. Cesty slouží jak pěším, tak cyklistům. V zimě je nejblíže od objektu lyžařský areál Javorový vrch, který je i výchozím bodem pro běžkaře.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyň je plnohodnotně zařízená a připravená na Vaše kulinářské speciality. Použijete v ní plynový sporák, elektrickou troubu, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku, mrazničku, myčku nádobí, topinkovač a toustovač. Oběd či večeři si společně vychutnáte u jídelního stolu, nejmenším přiložíme vysokou jídelní židli. Očistu si dopřejete v koupelně, kde se nachází umyvadlo, sprchový kout, fén, ručníky a pračka. Toaleta je samostatná.

Venku si posedíte v altánku, jehož součástí je i vnější krb a ohniště. Na čerstvém vzduchu chutná každé jídlo lépe, proto určitě využijte příležitosti a připravte si na grilu chutné speciality. Děti se potěší trampolíně a houpačce. Velice oblíbená, je naše venkovní sauna. Už dávno je prokázáno, že saunování je prospěšné pro zdraví i pro krásu. Proto neváhejte a užijte si blahodárný pocit léčivého tepla i Vy. Samozřejmostí objektu je zajištěn prostor pro uskladnění kol a lyží, rovněž vyhrazený prostor pro parkování. Apartmán má pokrytí WiFi internetem.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkovaní zdarma před domem.

Stravování

Restaurace se nachází v nedalekém Třinci.

Ubytování - pokoje:

Ložnice je vybavena velkou postelí a rozkládací postelí, celkem pro 4 osoby. Obyvák disponuje velkou rozkládací sedačkou pro další 2 osoby.

Výlety, sport a zábava v okolí

Z Třince vedou značené turistické trasy do okolních hor. Cesty slouží jak pěším tak cyklistům. Vypravit se můžeme přes Třinecký les do Oldřichovic a lanovkou se vyvézt na Javorový ( 1032 m. n. m. ). Javorový nejčastěji navštěvují vyznavači paraglidingu. Přímo v Třinci se můžeme vydat po naučné přírodovědné stezce vedoucí kolem Jahodné (407m. n. m. ). Tato stezka je dlouhá 3 kilometry a je zaměřená na ochranu životního prostředí. Do Jablunkovské brázdy se můžeme vydat na Ostrý ( 709 m. n. m. ) a podle sil pokračovat dále Na Velkou Čantoryji (994 m. n. m. ). Rytířská stezka na Rozhlednu na Velké Čantoryji (vzdálenost 12 km) [www. cantoryje. cz] - z polské strany bobová dráha a lanovka do Ustroně.
Trojmezí Hrčavá 35 km, Ostrý 12 km, Javorový 15 km, Čantoryje 12 km,
Sportovní areál Vendryně - tenisové kurty, hotelový bazén, sauna - 7km [www. vitalityslezsko. cz]
Motokary Třinec – Borek 5,5 km [www. steelring. cz]
Mosty u Jablunkova - [skimosty. cz] Bobová dráha, lanová dráha, Bungee trampolíny, Aquazorbing, Nafukovací skluzavka.
V zimním období se lyžaři jak sjezdoví tak běžkaři mohou vydat na nedaleký Javorový. Sjezdoví lyžaři tady najdou dvě sjezdové tratě s lyžařskými vleky. Běžkaři také nepřijdou zkrátka, Javorový je výchozím bodem běžeckých stop, vedoucích po okolních beskydských kopcích.
Golfové hřiště Ropice vzdálen pouhé 3 km

Ačkoliv by se mohl Třinec zdát jako moderní průmyslové město bez historických památek, není tomu tak nebo alespoň tomu tak nebylo vždy. Součástí Třince je i do roku 1946 samostatná obec Konská jejíž historie sahá až do 13.století.
Město Třinec leží na východě od Frýdku - Místku nedaleko hranic s Polskem. Třinec se rozkládá na soutoku řeky Olše a říčky Tyry. Na jihu od města se zvedají Moravskoslezské Beskydy a na jihovýchodě potom Jablunkovská Brázda. Třinec je průmyslové město, značnou část území města zabírají Třinecké železárny. Vyrábí se tady v převážné míře surové železo, konvertorová ocel a válcovaný materiál. Ve městě je bohaté sportovní vyžití, najdeme tady koupaliště, krytý bazén a rozsáhlý sportovní areál. V Třinci můžeme také navštívit podnikové muzeum železáren.

Ceník ubytování v apartmánu

500,- kčza osobu a noc - LÉTO
500,- kčza osobu a noc - ZIMA
500,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Sauna za poplatek 400Kč.
Letní sezóna:od 15.června do 15.září
Zimní sezóna:1.prosinec až 15.březen

Kontakty

Adresa apartmánu: Osůvky 57

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Malebný Rodinný Dům v přírodě se saunou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Malebný Rodinný Dům v přírodě se saunou.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 63962)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování