Glamping Jedlová

Ubytování v Horním Podluží, Areál bývalého městského koupaliště - Apartmán, Lužické hory

Glamping Jedlová - Horní Podluží
Glamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní PodlužíGlamping Jedlová - Horní Podluží

Slovo glamping vzniklo spojením glamorous camping, česky okouzlující kempování, a přesně takové bude ubytování v prostorném vybaveném geodómu.

V soukromém areálu na břehu rybníka si budete užívat klid, pohodu a zažívat příjemné chvíle strávené společně s vašimi blízkými.

Doražte načerpat nové síly a poznávat krásy divoké přírody Lužických hor a Českého Švýcarska.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Klimatizace, osvětlení, kuchyňský kout, lednička, základní vybavení.

Přímo z glampingového stanu vyjdete ven na velkou dřevěnou terasu s posezením.

20 metrů po břehu dojdete ke druhé terase s přístupem k privátnímu venkovnímu wellness s tradiční zakarpatskou horkou lázní.

K přípravě jídla můžete využít ohniště nebo plynový gril.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Přístup k objektu po asfaltové komunikaci, bezpečný vjezd na pozemek po zpevněné štěrkové cestě, zpevněné parkoviště pro osobní, dodávkové i obytné vozy.

Stravování

V obci je menší samoobsluha se základní nabídkou potravin a nápojů, restaurace nabízející tradiční českou i moderní kuchyni.

Ubytování - pokoje:

Uvnitř geodómu na vás čekají dvě velké manželské postele s pohodlnými matracemi. Z manželské postele v přízemí se můžete kochat výhledem na rybník skrz velké čelní panoramatické okno, druhá manželská postel je umístěna v patře přímo pod stropním oknem s výhledem na noční oblohu.

K dispozici je rozkládací pohovka, která může sloužit pro přespání až 2 dalších hostů.

Výlety, sport a zábava v okolí

Obec Horní Podluží leží na pomezí Lužických hor a národního parku České Švýcarsko, dvou zajímavých a turisticky oblíbených lokalit, které nabízejí spoustu možností pro odpočinek i aktivní vyžití.

Nezáleží, jestli dáváte přednost relaxaci, lidové architektuře, poznávání přírody nebo jste lovci adrenalinových zážitků. V okolí na vás čeká spousta zajímavých míst.

Bohatá historie plná dramatických zvratů se nesmazatelně vryla do charakteru této oblasti bývalých Sudet. Po poválečném odsunu Němců v letech 1945 - 1946 zůstala spousta nemovitostí opuštěná a rozvoj se zpomalil.

Dnes tato oblast pomalu získává na popularitě a stává se stále častěji cílem turistů, kteří dávají přednost méně exponovaným lokalitám. A to je dobře, protože má co nabídnout!

Stačí vyrazit od glampu na jih, po svahu hory Jedlová až na vrchol s 29 metrů vysokou kamennou rozhlednou. Kdo má pro strach uděláno, může cestou navštívit obří houpačku nebo lanový park u rozhledny.

Jen o kousek vedle na kopci stojí romantická středověká zřícenina hradu Tolštejn, kde se vám z vrcholku původního opevnění naskytne úžasný výhled.

Když se vydáte na sever okolo vlakového nádraží, dojdete po 1,5 km k přírodní rezervaci Světlík, která je významným hnízdištěm různých druhů ptáků a nacházi se zde jediný mlýn holandského typu s dochovaným technickým vybavením v Čechách.

Autem můžete dojet do nedaleké 12 km vzdálené německé obce Großschönau s největším přírodním rekreačním parkem v Sasku. TRIXI park je ideálním místem pro příjemný rodinný den s dětmi.

Tropický aquapark s průtokovým kanálem, venkovním bazénem, nejrůznějšími atrakcemi, občerstvením, orientální saunou, venkovním koupalištěm, rybníkem s lodičkami a relaxačním wellness centrem poskytne zábavu na celý den pro dospělé i děti.

Milovníci přírody mohou zamířit na východ, do obce Krásná Lípa, označované jako brána národního parku České Švýcarsko a odtud se vydat dále oblastí Labských pískovců plné vysokých skalních věží, tajemných hrádků a nedotčené přírody.

Za zmínku stojí také Štola sv. Jana Evangelisty v sousedním Jiřetíně pod Jedlovou se zpřístupněným úsekem o délce 360 m. Již od 15.století se zde na severozápadním svahu Křížové hory těžily měď, olovo, cín a stříbro. Na Křížové hoře se také nachází poutní místo spojené s legendou o zjevení Spasitele na kříži.

Večer si můžete zpříjemnit návštěvou nedaleké restaurace Sonenhof Slavia, pochutnat si na tradiční české kuchyni, dát si skleničku vína nebo také zahrát bowling.

Ceník ubytování v apartmánu

od 3990,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 3990,- kčza apartmán a noc - ZIMA
od 3990,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Letní provoz bude zahájen od 1.7.2022.

Základní cena za noc je 3990 Kč ve všední dny (NE-ČT) a 4990 Kč o víkendu (PÁ-SO) a svátcích.

Základní cena platí pro 2 dospělé a až 2 děti do věku 12 let.

Příplatek 1000 Kč za každou 3. a 4. osobu nad 12 let a 500 Kč za 5. osobu na přistýlce.

V ceně privátní venkovní wellness, parkování, energie, dřevo, poplatky, závěrečný úklid.

Možnost rybaření na vlastním soukromém rybníku, rybářské vybavení po domluvě rádi zapůjčíme.

Pro závazné potvrzení rezervace je potřeba uhradit cenu ubytování do 3 dnů od objednávky.

Storno podmínky:

30 a více dní - 0 % bude vrácena celá záloha,
15 - 29 dní – 30 % z ceny ubytování
8 - 14 dní – 50 % z ceny ubytování
4 – 7 dní – 75% z ceny ubytování
0 – 3 dní – 100% z ceny ubytování
Letní sezóna: 1.7.2022 - 25.9.2022
Zimní sezóna: 16.12.2022 - 19.3.2023

Kontakty

Adresa apartmánu: Areál bývalého městského koupaliště

 
Pro informace k ubytování můžete volat každý den mezi 8:00 a 20:00.

Přes den býváme často zaneprázdněni, pokud se hned nedovoláte, nezoufejte.

Napište nám e-mail nebo SMS a my se vám ozveme, hned jak to bude možné.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
722 513 351
Web:
www.glamping-jedlova.cz
Facebook:
www.facebook.com/100076990131744

Glamping Jedlová - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Glamping Jedlová.

Apartmán Tour
Apartmán Světlík, Světlík 51Apartmán Tour 1Apartmán Tour 2Apartmán Tour 3

Apartmán se nachází v přízemí novostavby z roku 2020 s možností přímého vstupu na zahradu, která je momentálně ve výstavbě. Prostory vonící novotou byly dostavěny a... zobrazit detail

Chata Jedlová hora
Apartmány JedlováChata Jedlová hora 1Chata Jedlová hora 2Chata Jedlová hora 3

Chata je situována přímo na vrcholu Jedlové hory u rozhledny v krajině Česko - saského Švýcarska a Lužických hor. Součástí chaty jsou dva samostatné apartmány každý... zobrazit detail

Jiřetínská chaloupka
Apartmán Jiřetín pod Jedlovou, Děčínská 98Jiřetínská chaloupka 1Jiřetínská chaloupka 2Jiřetínská chaloupka 3

Jiřetínská chaloupka se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 100m od místního náměstí. Jen u nás si užijete maximální komfort během pobytu v moderně vybavených apartmánech. zobrazit detail

Rustic house
Apartmány Jiřetín pod Jedlovou, Dvořákova 123Rustic house 1Rustic house 2Rustic house 3

Malý rodinný penzion Rustic House se nachází v klidné ulici jen pár metrů od malebného náměstí Jiřetína pod Jedlovou. Naleznete zde vše potřebné k vašemu spokojenému... zobrazit detail

Chata Tollendorf
Apartmán Jiřetín pod Jedlovou, Rozhled 20Chata Tollendorf 1Chata Tollendorf 2Chata Tollendorf 3

Proč chata Tollendorf? Je to prastarý název osady Rozhled z roku 1495,chata byla již v polovině 15 století sklářskou hutí, později v roce 1723 přestavěna na... zobrazit detail

Chalupa u Žižky
Apartmány Jiřetín pod Jedlovou, Žižkova 147Chalupa u Žižky 1Chalupa u Žižky 2Chalupa u Žižky 3

Nevíte kam s přáteli či s rodinou? Zavítejte k nám.   Naše chaloupka se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou na příjezdové cestě k Tolštejnu, kousek od Polských... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58406)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování