Chalupa Nový Vojířov 27

Ubytování v Novém Vojířově, Nový Vojířov 27, 378 33 Nová Bystřice - Apartmán, Jižní Čechy

Chalupa Nový Vojířov 27 - Nový Vojířov
Chalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový VojířovChalupa Nový Vojířov 27 - Nový Vojířov

Nově otevřená chalupa se nachází v malebné vesnici Nový Vojířov nedaleko česko - rakouské hranice v oblasti přírodního parku Homolka - Vojířov, který bezprostředně sousedí s přírodním parkem Česká Kanada.

K chalupě náleží vlastní zahrada se zahradním nábytkem, ohništěm a grilem a uzamykatelná chata k uskladnění jízdních kol a dalšího vybavení.

Do chalupy vedou dva oddělené vchody - jeden do podkroví, druhým se dostaneme do přízemí, ale i podkroví. Chalupa se tak dá rozdělit na dvě oddělené části, ty však mohou být i velmi dobře spojené. Ubytování je vhodné i pro větší skupiny do 13 osob.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

K vybavení chalupy náleží ohniště, gril, venkovní posezení, pískoviště, uzamykatelný prostor pro kola a další vybavení, vše na naší zahradě a v soukromí.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je zajištěno na veřejném prostranství přímo před chalupou.

Stravování

V chalupě jsou dvě plně vybavené kuchyně, kde si hosté mohou uvařit. V blízkosti restaurace Peršlák, hospoda ve vsi Sedlo a další v Nové Bystřici, Albeři a dále.

Ubytování - pokoje:

Přízemí: Ložnice pro 4 osoby (s dvoulůžkem a prostornou rozkládací postelí) s vlastní koupelnou se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kuchyň se sporákem (indukcí), velkou lednicí, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí a a úložným prostorem ve sklepě. Druhá koupelna (také se sociálním zařízením a sprchovým koutem). Společenská místnost s krbovými kamny, TV a příjemným posezením.

Mezipatro: V mezipatře se nachází další ložnice s pohodlným dvoulůžkem.

Podkroví: Do podkroví jsme umístili dva oddělitelné pokoje. První z nich je vybaven dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem, TV, posezením a úložným prostorem v komoře. Druhý z pokojů je oddělitelný uzamykatelnými dveřmi a nachází se v něm plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, sporákem (indukcí), lednicí a myčkou nádobí. Z pokoje vedou dveře do koupelny se sociálním zařízením a sprchovým koutem a další do oddělené ložnice. V pokoji je též rozkládací dvoulůžko, TV, stůl s posezením. Z tohoto pokoje se dostaneme po schodech přes předsíňku vlastním vchodem na zahradu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Česká Kanada je oblíbenou turistickou oblastí v těsném sousedství Rakouska a přímo sousedí s přírodním parkem Homolka - Vojířov, ve kterém se nachází i naše chalupy.

Pro výlety na kole i pěšky můžete zvolit celou řadu turistických i cyklistických tras mířících jedním směrem přes tzv. Dubovici na Třeboňsko a druhým směrem k Nové Bystřici do České Kanady.

Za zmínku a návštěvu jistě stojí město Slavonice, hrad Landštejn, pevnostní areál u Slavonic, bizoní farma v Rožnově, pivovar a muzeum veteránů v Nové Bystřici, z větších měst Jindřichův Hradec a Třeboň, v Rakousku nejsevernější bod této země, koupaliště v Gmundu, "vodní" hrad v Heidenrechsteinu (údajně nejkrásnější v zemi) a mnohé další. Se vším Vám rádi poradíme přímo na místě.

Ceník ubytování v apartmánu

6955,- kčza apartmán a noc - LÉTO
6955,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Mimo sezónu ubytováváme min. na 2 noci, v sezóně (červenec – srpen) vždy v cyklu sobota – sobota. Je-li volná kapacita, je možné dohodnout i pobyt kratší. Rádi Vás vyslechneme a budeme se snažit vyjít vstříc Vašim požadavkům.

Záloha a storno poplatky, kauce:
Po rezervaci ubytování požadujeme zálohu 50% z ceny pobytu. O přijetí zálohy Vám vystavíme dobrozdání formou potvrzovacího emailu. Doplatek ceny pobytu uhradíte 30 dnů před nástupem k pobytu. Platby v hotovosti na místě nepřijímáme.

V případě zrušení rezervace méně než 30 a více než 21 dnů před plánovaným datem pobytu v měsících červen, červenec a srpen (hlavní sezóna), účtujeme jako storno poplatek zálohovou platbu rezervovaného pobytu.

V případě zrušení rezervace méně než 21 dnů před plánovaným datem pobytu v měsících červen, červenec a srpen (hlavní sezóna), účtujeme jako storno poplatek celou cenu rezervovaného pobytu. V případě, že se nám rezervovaný pokoj podaří do Vámi zrušeného termínu obsadit (o což se vždy aktivně snažíme), vracíme částku odpovídající dnům, na které se nám ubytování podařilo vyplnit.

Mimo hlavní sezónu účtujeme, při zrušení pobytu méně než 30 dnů předem, jako storno poplatek uhrazenou rezervační zálohu.

Na místě jsme nuceni vybírat rekreační poplatek městu Nová Bystřice, který činí 10 Kč/osoba/den. Nevztahuje se na osoby mladší 18 let a den příjezdu.

Závěrečný úklid 500,- Kč.

Vratná kauce (bezpečnostní jistina, která slouží především pro pokrytí případných škod na zařízení, vybavení a budově) činí 10.000,- Kč, pro menší skupiny 5.000,- Kč/pobyt. O inkasování vratné kauce vystavujeme potvrzení.

Pro cyklisty máme zdarma úschovnu kol v krytém prostoru.
Letní sezóna: červen - srpen
Zimní sezóna: září - prosinec, březen - květen

Kontakty

Adresa apartmánu: Nový Vojířov 27, 378 33 Nová Bystřice

 
Můžete nás kontaktovat i prostřednictvím formuláře na https://penzionalber.cz/kontakt/.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 958 035
Web:
penzionalber.cz/chalupa-novy-vojirov-c-p-27/
Facebook:
www.facebook.com/novyvojirov

Chalupa Nový Vojířov 27 - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Nový Vojířov 27.

Apartmán U Jezírka
Apartmán Nový Vojířov, Nový Vojířov 65Apartmán U Jezírka 1Apartmán U Jezírka 2Apartmán U Jezírka 3

Apartmán U Jezírka nabízí ubytování v samém srdci České Kanady v malebné vesnici Nový Vojířov. Apartmán je součástí nově zrekonstruované chalupy, ve které bydlí majitelé, fenka... zobrazit detail

Apartmán Medvědí paseka
Apartmán Nový Vojířov, Nový Vojířov 74, 378 33 Nová Bystřice - Nový VojířovApartmán Medvědí paseka 1Apartmán Medvědí paseka 2Apartmán Medvědí paseka 3

Krásný, prostorný, nově zrekonstruovaný apartmán s plně vybavenou kuchyní je součástí areálu Penzion Medvědí paseka. Apartmán je samostatný a poskytuje... zobrazit detail

Ubytování u kostela
Apartmán Sedlo, Sedlo 26Ubytování u kostela 1Ubytování u kostela 2Ubytování u kostela 3

Přímo na cyklotrase 1009 a s pekárnou vlastnoruční výroby otevřená převážně pá, so, ne od jara do podzimu se nabízí dva apartmány v podkroví (foto domu... zobrazit detail

Rodinný penzion Blanko v srdci České Kanady
Penzion Smrčná, Smrčná 61Rodinný penzion Blanko v srdci České Kanady 1Rodinný penzion Blanko v srdci České Kanady 2Rodinný penzion Blanko v srdci České Kanady 3

Hledáte komfortní a cenově dostupné ubytování se stravováním v nádherné přírodě jižních Čech v lokalitě Česká Kanada? Už nehledejte… Náš rodinný penzion Blanko v srdci České... zobrazit detail

Ubytování u Nové Bystřice
Penzion Smrčná, Smrčná 53Ubytování u Nové Bystřice 1Ubytování u Nové Bystřice 2Ubytování u Nové Bystřice 3

Naše chalupa se nachází dva kilometry od městečka Nová Bystřice směrem na Nový Vojířov, ve vesničce Smrčná. Česká Kanada, Nová Bystřice a okolí nabízí krásné výhledy.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 62023)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání