Chalupa k pronájmu

Ubytování ve Vojtěchově, Vojtěchov 61 - Chalupa, Severní Morava a Slezsko

Chalupa k pronájmu - Vojtěchov
Chalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - VojtěchovChalupa k pronájmu - Vojtěchov

Chalupa se nachází v malebné vesničce Vojtěchov v okrese Prostějov. Na své si zde přijdou zejména milovníci přírody, turistiky či houbaření. V okolí Vojtěchova naleznete nejen krásnou přírodu, ale i mnoho kulturních památek a zajímavostí. K těmto památkám je možné si naplánovat výlet i po vyznačených pěších turistických trasách, které najdete v blízkosti obce.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

PŘÍZEMÍ:

Kuchyň - kuchyňská linka s vestavěnou troubou a varnou deskou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka, lednička.

1 ložnice (manželská postel + 2 přistýlky), celkem pro 4 osoby.

Obývací pokoj - stůl, 6 židlí, televize, pohovka.

Koupelna je vybavena vanou, WC a pračkou, ručníky.

Předsíň.

Zahrádka - posezení (stůl, lavice, židle), slunečník, gril, houpačka, skluzavka, pískoviště, malý dětský bazén, venkovní vířívka.

1.PATRO

Kuchyň - mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednička, elektrický vařič, elektrický pečící hrnec ETA.
2 ložnice, 2 koupelny.

Jedna ložnice je s vlastní koupelnou (sprchový kout a WC). Druhá koupelna se sprchovým koutem a WC je na chodbě + ručníky.

Chodba, předsíň.

Přehled vybavení a služeb chalupy

Příjezdová cesta a parkování

Parkování před domem.

Stravování

V obci se nachází obchod s potravinami. Dále zde najdete turisty oblíbený hostinec U posledního Mohykána (indiánská hospůdka).

Ubytování - pokoje:

PŘÍZEMÍ:

1 ložnice (manželská postel + 2 přistýlky), celkem pro 4 osoby.
Obývák s kuchyní.

1.PATRO:

2 ložnice v 1.patře (manželská postel v každé ložnici) - celkem pro 4.osoby.
Kuchyň.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hrad Bouzov: Patří mezi nejoblíbenější hrady v České republice. Nachází se asi 13 km od obce Vojtěchov (8,2 km pěšky po turistické trase). Kromě prohlídek hradu se zde konají i různé kulturní, volnočasové a společenské akce.

Javoříčské jeskyně: Nachází se 7 km autem nebo 2,7 km pěšky od vesnice.

Mladečské jeskyně: Mladečské jeskyně se nacházejí na západním okraji obce Mladeč u Litovle v chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Cca 12,8 km od obce.

Zkamenělý zámek (cca 2 km pěšky od obce): Nachází se mezi obcí Vojtěchov a Javoříčskými jeskyněmi v krasové oblasti. Tento skalní útvar je součástí Národní přírodní rezervace Špraněk. Jedná se o mohutné vysoké vápencové skalisko se vzácným rostlinstvem, které se zvedá do výšky 54m nad hladinou potoka. Z vyhlídkové plošiny se zábradlím je pěkný pohled do údolí a po kraji. Zkamenělý zámek je přístupný po značených turistických značkách z Vojtěchova, Kadeřína, Javoříčka nebo Březiny.

Javoříčko (Památník obětí II. světové války): Památník obětí II. světové války v Javoříčku je památkou na 38 obětí vypálení vesnice nacisty dne 5.5.1945 (6,8 km autem nebo 3,2 km pěšky).

Minerální pramen Ochozská kyselka (8,5 km autem nebo 7,4 km pěšky).

Najdete jej nedaleko obce Ochoz v údolí říčky Pilavky.

Muzeum Olomouckých tvarůžků v Lošticích (19,2 km): Prohlídka muzea s možností nákupu celého sortimentu Olomouckých tvarůžků a dalších specialit.

Muzeum techniky (7,1 km): Muzeum techniky zajišťuje Pila Ludmírov. Návštěvníci si v něm mohou prohlédnout vojenskou a historickou techniku, dřevozpracující techniku, speleologii a těžbu hornin.

Hanácké muzeum - Cholina (16,2 km): Muzeum sídlí ve dvoře budovy obecního úřadu. Od roku 1974 si zde můžete prohlédnout například předměty denní potřeby, používané v blízké minulosti, hanácké kroje, sokolské a orelské uniformy či část sbírek cestovatele Emila Holuba. Za návštěvu stojí i školní třída, kde si na vlastní kůži můžeme vyzkoušet, jaké to asi bylo ve vesnické škole. Úplný konec expozice potom obstarává originál opony ze Záloženské dvorany - ta byla zhotovena roku 1924 pražským akademickým malířem Daňkem.

Zámek Čechy pod Kosířem (18,7 km): V roce 2016 byl po částečné rekonstrukci zámek otevřen pro veřejnost. Vedle prohlídky zámeckých interiérů jsou nabízeny další tři trasy: Muzeum filmů Zdeňka a Jana Svěrákových, komentovaná prohlídky anglického parku včetně výstupu na tzv. Červenou věž a expozici historických kol.

Muzeum kočárů Čechy pod Kosířem: V muzeu si prohlédnete největší středoevropskou sbírku historických kočárů a luceren.

Rozhledna Velký Kosíř (20,4 km): Dřevěná rozhledna ve tvaru komolého kužele z roku 2013 je vysoká 28 metrů. Za kouzelnými výhledy na Drahanskou vrchovinu, oblast Hané nebo Nízký Jeseník je třeba vystoupat 158 schodů na vyhlídkovou plošinu ve výšce 25 metrů.

Arboretum Bílá Lhota (13,5 km): Arboretum v Bílé Lhotě, které je národní přírodní památkou, se rozkládá na jižně orientovaném svahu na ploše necelých 3 ha. Nachází se zde asi 300 různých druhů a kultivarů dřevin, například keřovité tisy v různých barvách a tvarech, túje, smrky, duby, různobarevné buky, cypřišky, javory, borovice, břízy, douglasky a lípy.

Letní kino Mostkovice: Kino se nachází v příjemném prostředí v blízkosti Plumlovské přehrady a obklopeném zelení.

Cinestar Olomouc (30,1 km): Multikino CineStar najdete v 1.patře obchodního centra Olomouc CITY.

Koupání v okolí: Lom Nová Ves (10,7 km), koupaliště Stražisko (15,7 km), koupaliště Loštice (20,2 km), koupaliště Litovel (17,3 km), Aquapark Koupelky Prostějov (32,5 km), Aquapark Olomouc (37,5 km), přírodní koupaliště Mírov (34,5 km), pískovna Náklo (24,2 km), Plumlovská přehrada (34,7 km).

Lyžování: Lyžařský areál Kladky (10 km).

Ceník ubytování na chalupě

1900,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1900,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1900,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
6000,- kčSILVESTR: Cena je za noc za celý objekt - přízemí (1 pokoj - 4 postele) + 1. patro (2 pokoje) - celkem lze ubytovat až 8 lidí
Uvedená cena je za ubytování v PŘÍZEMÍ (max 4 osoby), lze přidat též 2. pokoje v 1. patře (cena + 1 300 Kč za 1 pokoj v patře s kuchyní a koupelnou, + 2. pokoj v patře + 300 Kč)

Požadujeme úhradu celé částky předem na bankovní účet + vratná kauce 4 000 Kč.
Pobyt lze též hradit přes SODEXO.

STORNO podmínky:

- 7 - více dní před příjezdem 100%
- 1 - 6 dní před příjezdem 50%
- v den příjezdu 0%

Check-in: od 14:00
Check-out: do 10:00
Letní sezóna: červenec - srpen
Zimní sezóna: prosinec - únor

Kontakty

Adresa chalupy: Vojtěchov 61

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
773 016 565

Chalupa k pronájmu - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronájmu.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 65709)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání