Chaloupka u zvoničky

Ubytování ve Vestci, Vestec 4 - Apartmán, Východní Čechy

Chaloupka u zvoničky - Vestec
Chaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - VestecChaloupka u zvoničky - Vestec

Chaloupka u zvoničky se nachází v samém srdci klidné vesničky Vestec, vzdálené 2 km od Babiččina údolí, 3 km od Ratibořic a 6 km od přehrady Rozkoš ve východních Čechách.
Nabízíme ubytování v příjemném apartmánu, ranní posezení u kávičky na zápraží při východu sluníčka. V udržované zahradě si jistě užijete venkovní relaxační zónu s vířivkou a solární sprchou. Oceníte západ slunce se skleničkou u otevřeného ohniště nebo využijete venkovní kuchyň s krbem a grilem, kde si můžete připravit grilované speciality a nebo jen tak v klidu odpočívat a schovat se před sluníčkem nebo deštěm. Na oplocené zahradě je možnost parkování a po dohodě i stanování.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V Každém pokoji se nachází TV, WiFi. Kuchyňský kout je vybavený mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí, indukčním vařičem, kávovarem a elektrickou troubou, elektrickou pánví a kompletním inventářem. Venkovní kuchyň je vybavena plynovým grilem, krbem, dřezem s vodou, lednicí, elektrickou pánví, elektrickým vařičem, inventářem a velkým stolem. Posezení u ohniště je vybaveno kulatým stolkem s křesílky. Relaxační zóna u vířivky s lehátkem a dalšími křesílky.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné na veřejném prostranství před chaloupkou nebo v oplocené zahradě.

Stravování

Penny Market Česká Skalice 4,8 km, obchůdky v České Skalici, příprava snídaní a obědů, večeří, grilování, ve vybaveném kuchyňském koutě nebo v letní kuchyni.

Ubytování - pokoje:

Dvoupokojový apartmán se nachází v patře, v prvním pokoji ubytování pro 3 osoby, ve druhém pro 6 osob Součástí druhého pokoje je kuchyňský kout.

Výlety, sport a zábava v okolí

V nedalekém okolí naleznete mnoho možností k výletům. Milovníci naší historie si jistě nenechají ujít návštěvu zámku Ratibořice, Náchod, Opočno, Nové Město nad Metují, Broumovský klášter nebo hospital a zámek Kuks nebo malebné Babiččino údolí s naučnou stezkou. Každý z nás se jistě rád projde v Adršpašsko - teplických skalách, v Orlických horách nebo Krkonoších. A kdo má rád safari, může si zajet do blízké ZOO Dvůr Králové. I výlet do Polska máte vlastně za kopcem......., stačí si prostě vybrat z opravdu široké nabídky v našem krásném okolí.

Ceník ubytování v apartmánu

12 000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
Víkendové pobyty nejsou možné v červenci a srpnu. Víkendové pobyty v ostatních měsících jsou za jednotnou cenu 6 000 Kč.
Velikonoce a státní svátky: cena dohodou.
Vratná kauce 2 000 Kč.
Rezervační záloha je 50% z celkové ceny a hradí se v den rezervace, zbytek částky a vratná kauce pak nejpozději 1 den před příjezdem..

V ceně ubytování jsou zahrnuty veškeré energie a voda, povlečení.

Nástup na chalupu je vždy od 16.00 hod.
Chalupu je nutné uvolnit do 10.00 hod.
Letní sezóna: 1.5. - 31.9.
Zimní sezóna: nepronajímá se

Kontakty

Adresa apartmánu: Vestec 4

 
Volat prosím po 16.hodině, děkuji
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 602 167 304
Web:
www.wwwchaloupkauzvoniky.cz

Chaloupka u zvoničky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chaloupka u zvoničky.

Apartmány pod Barunčinou školou
Apartmán Česká Skalice, Boženy Němcové 252Apartmány pod Barunčinou školou 1Apartmány pod Barunčinou školou 2Apartmány pod Barunčinou školou 3

Jedná se zcela nový apartmán. Ubytování je v klidné části města (bývalá pěší zóna), přitom v centru, pouze cca 150m od náměstí, přímo na naučné stezce... zobrazit detail

Apartmány JARO
Apartmán Česká Skalice, Havlíčkova 162, 552 03 Česká SkaliceApartmány JARO 1Apartmány JARO 2Apartmány JARO 3

Apartmány JARO - dva nové apartmány v České Skalici. Od 1.7.2023 nabízíme k pronájmu dva apartmány v domku na okraji města České Skalice. Dům je umístěn... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 62430)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání