Byt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO

Ubytování v Liberci, Lesní 33 - Apartmán, Jizerské hory

Byt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - Liberec
Byt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - LiberecByt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - Liberec

Útulný byt 1+1 s balkónem v 1.patře pozdně secesní vily v nejlepší části Liberce, který je zajímavě vybaven kousky nábytků různých stylů (secese, art deco, funkcionalismus, retro, 90.- léta).

V bytě naleznete vše potřebné pro příjemný pobyt. Parkování auta je možné před domem a je zdarma. 2 minuty chůze od domu je výborná prodejna potravin, která nabízí i regionální produkty. Velmi příjemné je posezení na balkóně, který je na slunné západní straně. V bytě můžete využít pračku, sušičku, indukční varnou desku, troubu s pečicí automatikou, lednici a vysokorychlostní internet.

Velmi klidná lokalita! Pěší chůzí se nádhernou secesní vilovou zástavbou dostanete za 15 minut k radnici. Můžete využít i TRAM, BUS (cca 5 minut k zastávce). V bezprostřední blízkosti ZOO, botanická, galerie, muzeum, plavecký bazén. 5 minut chůze do lesa. Skvělá dostupnost Jizerských hor. Na autobus, který vás doveze na Stadion v Bedřichově je to pár minut pěšky.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V kuchyni všechno potřebné pro pohodový pobyt :-)

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování zdarma je před domem.

Stravování

Výborný obchod je dvě minuty chůze od domu. Restaurací je v Liberci spousta, nejbližší máte cca 5 minut chůze, další v okolí.

Ubytování - pokoje:

V bytě je chodba, pokoj s dvojlůžkem 160x200 cm, samostatná kuchyně s jídelním stolem a hezkým balkónem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Výborný plavecký bazén se dvěmi tobogány a vířivkami je 10 minut chůze. Do Jizerek na kolo nebo běžky velmi snadno busem (kousek od domu). Na lyže na Ještěd (nová sjezdovka Nová Skalka) se dostanete i tramvají! :-) V okolí Liberce je nespočet míst na výlety. Město je obklopeno přírodou. Pokud ale máte rádi dobré kafe, nebo třeba návštěvu zámků, vše je k dispozici :-)

Ceník ubytování v apartmánu

1250-1500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1250-1500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1200-1350,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Zvlášť se platí pouze úklid 350 kč / pobyt.

Kapsle do kávovaru od nás máte jako dárek :-) Povlečení, ručníky, sprchový gel, šampón, mýdlo na ruce, toaletní papír, prostředky do myčky nádobí, utěrka.. Vše v ceně :-)
Letní sezóna: Červen až září.
Zimní sezóna: Prosinec až březen.

Kontakty

Adresa apartmánu: Lesní 33

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724 339 988

Byt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Byt v secesní vile u botanické zahrady a ZOO.

Apartmán Donská
Apartmán Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Donská 1378Apartmán Donská 1Apartmán Donská 2Apartmán Donská 3

Ubytování v prvním patře rodinného domu v klidné lokalitě. Pohodlné ubytování pro 4 osoby, 2 oddělené ložnice. Je možné ubytovat další dvě osoby na rozkládacím gauči,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61532)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování