Apartmány pod Suchým Vrchem

Ubytování v Orličkách, č.p. 106 - Apartmán, Orlické hory

Apartmány pod Suchým Vrchem - Orličky
Apartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - OrličkyApartmány pod Suchým Vrchem - Orličky

Nabízíme pronájem apartmánů v obci Orličky čp. 106,které se nacházejí v nedaleko od Kramářovy chaty Suchý Vrch a v blízkosti lyžařských středisek - Ski region Buková hora - Čenkovice a Ski park Červená Voda v Orlických horách, okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj.
APT 1 - 1x 5l. ložnice, APT 2 - 1x 4l. ložnice, 1x 5l. ložnice, 1x 5l. ložnice, APT 3 - 1x 4l. ložnice.

Celková kapacita při pronájmu všech tří apartmánů umožňuje ubytovat až 23 osob.
V případě potřeby /na přání zákazníka/ se dají všechny tři apartmány spojit v jediný celek, takže je zde výhoda pro velké rodiny, kdy mají k dispozici celý objekt, aniž by bylo nutné při přecházení z apartmánu do apartmánu používat venkovní vchody.

Vytápění je zajištěno majitelem objektu. Parkování je na neoploceném pozemku u objektu.
U týdenních pobytů /Sobota - Sobota/ je poskytnuta sleva 10% z celkové ceny za pronájem apartmánu.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý z apartmánů je vybaven v obývací místnosti se sedací soupravou, TV, možností připojení na internet, příp. WIFI.
Každý z apartmánů obsahuje vlastní kuchyňku (vybavena lednicí, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nadobím, atd. ) s možností vlastního vaření.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Směr od Hradce Králové po silnici č. 11 do Jablonného nad Orlicí, na křižovatce u autobusového nádraží odbočit vlevo na silnici směr Mladkov - Králíky a po cca 400 m odbočit vpravo přes žel. přejezd a dále pokračovat po hlavní silnici cca 5 km do obce Orličky.
Zdarma parkování je zajištěno na pozemku u objektu.

Stravování

Možnost vlastního vaření, příp. využití restaurace v obci nebo v Jablonném nad Orlicí. Každý z apartmánů obsahuje vlastní kuchyňku (vybavena lednicí, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nadobím, atd. ) s možností vlastního vaření.

Ubytování - pokoje:

Apartmán 1 - 50 m2
Apartmán 2 - 75 m2
Apartmán 3 - 40 m2
Ložnice jsou čtyř a pětilůžkové, vše záleží na přání zákazníka, dle tohoto mu naše zařízení vyjde vstříc. Při neobsazení celé kapacity apartmánu poskytujeme slevy z neobsazených lůžek. Blíže viz. ceník, v sekci upřesnění ceníku.

Výlety, sport a zábava v okolí

Sportovní možnosti:
V zimním období lyžařský areál Čenkovice - Buková hora nabízí 7 sjezdovek (5 lehkých a 2 střední náročnosti), 8 vleků (5 vleků s JOS), 4 sjezdovky (3,5,6,7) - technické zasněžování, 2 sjezdovky (6,7) s možností nočního lyžování. Nugget Snowpark Čenkovice - Snowpark je zařazen do střední náročnosti s vlastním vlekem a osvětlením. V lyžařském areálu je i snowtubing: 1 vlek, dětská lyžařská školka: 1 vlek. Sjezdové tratě na severních svazích umožňují lyžování i v jarních měsících. Pro milovníky bílé stopy má Ski areál Buková hora a okolí k dispozici několik desítek kilometrů perfektně udržovaných běžeckých tratí a hřebenová cesta z Bukové hory na Suchý Vrch dále na Vysoký kámen nad Mladkovem láká spoustu vyznavačů klasického lyžování. Dále v blízkosti take skiareál Dolní Morava.
V letním období je zde spousta možností pro individuální turistiku a cykloturistiku – Suchý Vrch - Kramářova chata (rozhledna 998m n. m. ), Bouda (dělostřelecká tvrz - součást pohraničního opevnění), Pastvinská přehrada, Acrobat park Štíty - Aleš Valenta. Můžete si zahrát minigolf, tenis, nohejbal, volejbal.
Popis okolí:
Orličky leží v třetím pásmu jižních výběžků Orlických hor na jih pod Suchým vrchem (995 m), mezi Martinovou hatí (703 m) na Jablonském hřbetu a Hradisky odbočující od Jeřábu svírající mezi sebou Orličkovský potok. Přes Suchý vrch nad horní částí obce vede zemská hranice mezi Čechami a Moravou. Suchý vrch a výběžky se skládají z ruly, ve svém jádru z červené ruly, na ní je pak vrstva šedé ruly. Od nás směrem nahoru urazíte 3,14 km a jste na hlavní silnici č. 11.Tuto silnici přejedete a pokračujete 1 km. Zde jste ve Ski areálu Buková hora - Čenkovice. Po komunikaci směrem dolů se údolím "Hradiska" po pěti kilometrech dostanete do města Jablonné nad Orlicí. Orličky obdržely své jméno od Orlických hor v jejichž oblasti leží. Samotné Orlické hory však zřejmě neodvozují svůj název od orlů. Podle profesora Simona Orlické hory obdržely své jméno od slova vor. Slovo vor má praslovanský kořen, označovalo kdysi vrchy, pásma horská. Tento praslovanský kořen vor pak nacházíme v názvech míst, potoků a řek, vycházejících z těchto hor (vorů) jako Zátvor, Vorlice, Vorličky, Voroněž, Vorkuta. Prameny Orličkovského potoka se nalézají na jižní straně Suchého vrchu nad vesnicí asi ve výši 820 m. Obcí protéká potok velkým spádem úzkým údolím ohraničeném vysokými příkrými stráněmi. V samotné obci potok přibírá několik bystřin tekoucích hlubokými údolíčky. Pod kostelem se údolní dno rozšiřuje, spád se menší, stráně však zůstávají příkré a vysoké. Pod obcí jsou stráně zalesněny až k Jablonnému nad Orlicí. Potok tu teče malebným údolím Hradiska. Údolí je z obou stran uzavřeno skálami.

Ceník ubytování v apartmánu

od 1120,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 1120,- kčza apartmán a noc - ZIMA
od 1120,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
1600,- kčSILVESTR: Cena je za pronájem čtyřlůžkového apartmánu/noc, cena je konečná, nic se dále nepřiplácí.
Provoz celoročně. Možnost pronájmu apartmánů i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Apartmán 1 disponuje pětilůžkovou ložnicí (1x manželská postel + 1x jednolůžko + 2 lůžka na patrové posteli).
Apartmán 2 obsahuje celkem 3 ložnice(1.ložnice 1x manželská postel, 2x jednolůžko na patrové posteli, 2.ložnice 1x manželské lůžko, 3x jednolůžko, 3.ložnice 1x manželské lůžko, 1x jednolůžko a 2x jednolůžko na patrové posteli).
Apartmán 3 obsahuje ložnici pro 4 osoby ( 1x manželská postel, 2x jednolůžko).
Ceník :
APT 1 - pětilůžkový - 1400,- Kč apartmán/noc - obsazení nejméně třemi osobami.
APT 2 - čtrnáctilůžkový - 3920,- Kč apartmán/noc - obsazení nejméně sedmi osobami. Možno tento apartmán též objednat s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi - toto je nutné uvést při objednávání apartmánu. Cena v tomto případě je počítána z konkrétního počtu objednaných ložnic.
APT 3 - čtyřlůžkový - 1120,- Kč apartmán/noc - obsazení nejméně dvěmi osobami.
Při obsazení apartmánu menším počtem osob poskytujeme slevu z celkové ceny apartmánu 10% u apartmánů č. 1 a 3.Sleva 5% u apartmánu č. 2, maximálně 20% .
Výše uvedené ceny platí pro délku pobytu tří a více nocí.
U týdenních pobytů /Sobota-Sobota/ je poskytnuta sleva 10% z celkové ceny za pronájem apartmánu.

Cena za víkend (Pá - Ne): APT 1 (5 lůžek) - 4200,- Kč
APT 2 (14 lůžek - 3 ložnice) - 11200,- Kč
APT 3 (4 lůžka) - 3360,- Kč
!! AKCE NA CELÝ OBJEKT!! - 32200,- Kč / max. 23 osob/týden - t. j. 200,- Kč osoba/noc - neplatí pro Vánoce a Silvestr.
Ceny jsou konečné, zákazník nic již dále nedoplácí (konečná cena).
Výše zálohy na při objednání pronájmu celého objektu je dle dohody.
Záloha ve výši 50% z celkové ceny pronájmu na č. účtu 0191850023/0800.

Úhradu za pronájem apartmánu a poplatky s tím spojené je nájemce povinen zaplatit předem nebo v
den příjezdu na apartmán dle platného ceníku pronajímateli a to na dobu pobytu dle objednávky. Připsáním ujednané částky ve stanovené lhůtě (zpravidla do pěti dnů od objednání pronájmu) na účet
pronajímatele č. ú. 0191850023/0800 vstupuje nájemce do smluvního vztahu a je registrována rezervace.
Současně se pro nájemce stávají závazné podmínky pronájmu.
Storno podmínky:
Storno musí nájemce provést písemně (e-mail, dop. dopis) a pronajímatel je o přijetí storna povinen
zákazníka rovněž písemně (e-mail, dop. dopis) vyrozumět. Rozhodné je datum podacího razítka na
doporučeném dopisu nebo den přijetí e-mailu.
 Storno pobytu 30 a více dní před začátkem nástupu – bez poplatku
 Storno pobytu 29 - 0 dní před začátkem nástupu – poplatek ve výši 50% z celkové výše platby
Pokud host ukončí pobyt dříve, je uhrazená částka za dobu zrušeného pobytu účtována jako storno
poplatek, a tudíž je nevratná.
Uvedené zálohy jsou splatné do 5 dnů od objednání na č. účtu 0191850023/0800.

Kontakty

Adresa apartmánu: č.p. 106

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608755858
Web:
orlicky106.wz.cz

Apartmány pod Suchým Vrchem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány pod Suchým Vrchem.

Penzion HANKA Orličky
Penzion Orličky, Orličky 121Penzion HANKA Orličky 1Penzion HANKA Orličky 2Penzion HANKA Orličky 3

Atraktivní Penzion HANKA v obci Orličky, 3km od Ski areálu Čenkovice. Klidná část obce. Okolí Orliček a celé Orlické hory jsou oblíbeným cílem pro letní i... zobrazit detail

Dědova chata
Penzion Čenkovice, e.č.119Dědova chata 1Dědova chata 2Dědova chata 3

Chata se nachází ne velmi příjemném klidném místě, nedaleko Kralického sněžníku (44km), Suchého vrchu (8km) či ski areálu Červená voda/Čenkovice (2km). Lokalita umožňuje strávení aktivní i... zobrazit detail

Na Huberťáku
Apartmán Čenkovice, Čenkovice 60Na Huberťáku 1Na Huberťáku 2Na Huberťáku 3

Apartmán Na Huberťáku je situován v novém rodinném domě v klidné lokalitě na okraji Čenkovic v Orlických horách. Apartmán nabízí ubytování ve dvou ložnicích, plně vybavenou... zobrazit detail

Penzion Marat
Apartmán Čenkovice, 561 64 Jablonné nad OrlicíPenzion Marat 1Penzion Marat 2Penzion Marat 3

Rodinný dům, ve kterém jsou v prvním poschodí dva apartmány cca po 50m². zobrazit detail

Ubytování U Václava
Penzion Čenkovice, Čenkovice 167Ubytování U Václava 1Ubytování U Václava 2Ubytování U Václava 3

Levné ubytování na horách! Několik studií vybavených 2 - 5 lůžky. Prostorná společná kuchyň (vč. dostatku stolů), lyžárna... V objektu k dispozici velká společenská místnost s... zobrazit detail

Hájovna Na Brodě
Apartmán Jamné nad Orlicí, Jamné nad Orlicí 49Hájovna Na Brodě 1Hájovna Na Brodě 2Hájovna Na Brodě 3

Horská Hájovna Na Brodě, na okraji obce Jamné nad Orlicí v Orlických horách. Nabízíme k pronájmu bývalou hájovnu Na Brodě v obci Jamné nad Orlicí a... zobrazit detail

U nás doma
Penzion Orličky, Orličky 162U nás doma 1U nás doma 2U nás doma 3

Rodinný penzion s restaurací a chatkami v malebné vesničce Orličky, v blízkosti lyžařského areálu Čenkovice, Orlické hory, pod rozhlednou Suchý Vrch. Pohostinné domácí prostředí pro rodiny... zobrazit detail

Chalupa Bukovka
Apartmán Čenkovice, Čenkovice 93Chalupa Bukovka 1Chalupa Bukovka 2Chalupa Bukovka 3

Nabízíme Vám ubytování v 5 komfortních apartmánech + společenskou místnost celkem 32 lůžek (+ 6 přistýlek) bez domácích zvířecích mazlíčků. Všechny apartmány jsou přístupné přes vnitřní chodbu... zobrazit detail

Penzion Bez jména
Penzion Čenkovice, Čenkovice 15, 56164Penzion Bez jména 1Penzion Bez jména 2Penzion Bez jména 3

Znovu otevřený a nově zrekonstruovaný Penzion Bez jména v centru malé obce Čenkovice v Orlických horách. Nabízíme ubytování v prostorných pokojích s vlastní koupelnou. Velká společenská... zobrazit detail

Chalupa Sluníčko
Apartmán Čenkovice, Čenkovice 175Chalupa Sluníčko 1Chalupa Sluníčko 2Chalupa Sluníčko 3

Čtyři útulné, komfortně zařízené samostatné apartmány Vám poskytnou příjemné zázemí pro prožití pohodové dovolené. Výborná výchozí pozice pro cyklotrasy. Tenis,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53249)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání