Apartmány Plzeň

Ubytování v Plzni, Kaznějovská 2111/6a - Apartmány, Západní Čechy

Apartmány Plzeň - Plzeň
Apartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - PlzeňApartmány Plzeň - Plzeň

Samostatně stojící dům s předzahrádkou k posezení u dobré kávičky. Luxusní apartmán 52m2 s vířivkou, nově saunou se slnou stěnou a colorterapií na pokoji. K dispozici wellness v přízemí - vnitřní bazén, sauna, vířivka a možnost masáže. Objekt je na okraji historické části Bolevec, na okraji Plzně. Velmi klidná část Plzně. V nejbližším okolí je atraktivní přírodní koupání Bolevec. Jak se k nám dostanete. Dětmi oblíbeným vlakem se k nám dostanete také, vlaková zastávka je od nás 1500m u Třemošenského rybníka. Autobusem a tramvají to k nám máte kousek, na ulici Studenská 200m je autobusová zastávka, tramvaj č1.i č. 4,z obou zastávek je to k nám 450m. Přijedete - li autem máme pro Vás vyhrazené parkování před apartmány.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Vířivka v podkrovním pokoji vyhřátá na 35°C. A nově také sauna se solnou stěnou a colorterapií. Možnost rezervace privátního wellness, vnitřní bazén 30°C, sauna, vířivka, odpočívárna a masáže.
Televize, kuchyňka se sklo keramickou deskou, mikrovlnná troubou, varnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem. V přízemí recepce a bar od 9h do 22h. Před domem předzahrádka k posezení u dobré kávičky, tu Vám ochotně uděláme na recepci.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Vyhrazené parkování před domem. Jak se k nám dostanete. Na rohu křížení ulice Kaznějovská a Studenská(obvodní oddělení policie ČR, 150m od zmíněné křižovatky po ulici Kaznějovská, odbočit vpravo. Souřadnice 49°46`33.699"N, 13°22`27.233"E. Přijedete - li autem máme pro Vás vyhrazené parkování přímo před apartmány. Dětmi oblíbeným vlakem se k nám dostanete také, vlaková zastávka je od nás 1500m u Třemošenského rybníka. Autobusem a tramvají to k nám máte kousek, na ulici Studenská 200m je autobusová zastávka, tramvaj č1.i č. 4,z obou zastávek je to k nám 450m.

Stravování

V přízemí bar od 9h do 22h. Obchod se nachází hned vedle do 10m. Restaurace je vzdálená 200m. Kuchyňka je součástí podkrovního apartmánu, plně vybavena, sklo keramickou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem. Kuchyně vybavena vším co je třeba k dobré snídani, obědu i večeři.

Ubytování - pokoje:

Nabízíme luxusní apartmán s vířivkou a nově i s luxusní saunou, solnou stěnou, colorterapií. A to vše v podkrovním pokoji. V podkroví se pro Vás nachází jeden pokoj 52m² a to ložnice s dubovou manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací sedačkou, na spaní pro děti. Kuchyňka se sklo keramickou deskou, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednička s mrazícím boxem. Odpočívárna s vířivkou 35°C. Zvlášť koupelna se sprchou a toaleta. V přízemí recepce a bar od 9h do 22h. Možnost rezervace privátního wellness, vnitřní bazén, sauna č. 2,solná stěna a colorterapie, odpočívárna a masáže. Před domem předzahrádka k posezení u dobré kávičky, tu Vám ochotně uděláme na recepci. Vyhrazené parkování před domem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Můžete využít wellness služby, které máte v přízemí domu. Pro Vás s recepcí a barem. Vnitřní bazén s protiproudem a příjemnou teplotou 30°C, sauna se solnou stěnou a colorterapií, nespočet masáží. Objednat se však musíte zvlášť. Rezervační systém je na našich stránkách. Také můžete využít víkendových wellness balíčků. Objekt je na okraji historické části Bolevec, na okraji Plzně. Překvapí Vás klidná část Plzně. V nejbližším okolí je atraktivní přírodní koupání Bolevec a soustava rybníků, jen si vybrat. V přírodní rezervaci Petrovka se nachází historická památka Kolomazná pec, vzdálené 3km/5min cesty autem, pěšky kolem ranče Šidlovák 2,7km/33min. Ranč Šidlovák, zvířátka pro děti, projížďka na koni, vláček. Vyhlídková věž Krkavec 4,4km/1h pěšky. Další a další cyklostesky na procházky a cyklotoulky. Zoo Plzeň a DinoPark se nachází 5,4km/9min. Do centra Plzně je to 5,5 km/10min. Golfové hřiště na Dýšiné 12,7km/16min autem. Tenisové kurty 260m. Ice Arena Plzeň, hokej a bruslení 1,7km/4min autem.

Ceník ubytování v apartmánech

3250,- kčza apartmán a noc - LÉTO
3250,- kčza apartmán a noc - ZIMA
3250,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
5500,- kčSILVESTR: cena za noc v podkrovním apartmánu s vířivkou a saunou, pro dva dospělé a dvě děti do 15 let
Základní pojmy

Poskytovatel: Daniel Zábranský, IČ: 06226493, se sídlem Kaznějovská 2111/6a, Plzeň 1 - Bolevec

Zákazník: Fyzická nebo právnická osoba objednávající si služby nabízené Poskytovatelem

Služby: Zákazník objednává vždy celý prostor podkrovního apartmánu, který zahrnuje:

- ložnici, obývací pokoj a kuchyň

- vířivou vanu, saunu, odpočívárnu/relaxační masérnu

- koupelnu, wc a sprchový kout

-Cena 2950 Kč za apartmán pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 15 let. Každá další dospělá osoba příplatek 1000Kč/noc.
Platba dopředu na účet.

Úvodní ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník vzájemná práva a povinnosti mezi Poskytovatelem a Zákazníkem, které vznikají objednáním poskytovaných služeb prostřednictvím internetového portálu https://www.wellnessclubplzen.cz/(dále jen „webové stránky“).

Webové stránky obsahují veškeré informace o poskytovaných službách včetně aktuálního ceníku a všech souvisejících poplatků.

Tyto obchodní podmínky může poskytovatel měnit či doplňovat.

Objednávka služeb prostřednictvím webových stránek

Pro objednání apartmánu v podkroví nebo Wellness prostoru v přízemí vyplní Zákazník rezervační formulář na webových stránkách. Pro úspěšné objednání musí být vyplněna doba (v rozmezí hod. nebo dnů), datum, čas a telefon. Po odeslání vyplněného rezervačního formuláře přijde vždy Zákazníkovi potvrzovací sms zpráva.

Okamžikem doručení potvrzovací sms je objednávka závazná a mezi Zákazníkem a Poskytovatelem vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Zrušení Rezervace (Objednávky) je možné prostřednictvím webových stránek či telefonicky. Při zrušení rezervace se uplatní storno podmínky viz bod F těchto obchodních podmínek.

Cena a platební podmínky:

Ceny služeb včetně všech souvisejících poplatků a příplatků jsou uvedeny v ceníku, který je dostupný na webových stránkách.

Cenu je nutné uhradit dopředu:

- bezhotovostním převodem prostřednictvím zabezpečeného platebního kanálu propojené platební brány na účet Poskytovatele č. 3042437183/0800, vedený u České spořitelny, a.s., a to v Korunách českých. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo, na které byla odeslána potvrzovací sms objednávky


Dárkové poukazy:

K obdarování blízké osoby Poskytovatel nabízí vystavení dárkových poukazů na pobyt v podkrovním apartmánu, masáže a luxusní balíčky typu Möet, Bohemia a Romantika. Jejich kompletní přehled, včetně ceníku je dostupný na webových stránkách.

Pro objednání dárkového poukazu je nutné jeho předchozí objednání na tel. čísle 723 941 089, případně prostřednictvím e-mailu na adrese:info@wellnessclubplzen.cz

Vystavený dárkový poukaz je platný pouze do doby, která je na poukazu uvedena.

Dárkový poukaz je po vystavení nevratný a nelze za něj požadovat finanční náhradu.

Pro uplatnění poukazu je nutná předchozí rezervace, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím webových stránek obdobně dle bodu. C těchto obchodních podmínek.

Rezervaci je nutné zrušit alespoň 24 hodin před započetím rezervované služby. V opačném případě dárkový poukaz pozbývá platnosti.

Storno rezervace:

Veškeré potvrzené rezervace jsou ZÁVAZNÉ.
V případě zrušení Rezervace (Objednávky) zákazníkem budou uplatněny následující storno podmínky:

- Rezervace zrušená alespoň 24 hodin před započetím rezervované služby, u ubytování alespoň 14 dní předem – bez poplatku

- Rezervace zrušená méně než 24 hodin před započetím rezervované služby, u ubytování méně než 14 dní předem – storno poplatek v plné výši (100% z ceny rezervace).

Storno poplatky se hradí způsobem uvedeným v bodu D odst. 2 těchto obchodních podmínek.
Ochrana osobních údajů:

Správcem osobních údajů, které nám poskytujete v souvislosti s rezervací námi poskytovaných služeb je firma Daniel Zábranský, IČ: 06226493, sídlo firmy: Plzeň 1, Bolevec, Kaznějovská 2111/6a. Tyto údaje jsou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 o ochraně fyzických osob.

Zásady zpracování osobních údajů u prodávajícího jsou uvedeny na následujícím odkazu https://www.wellnessclubplzen.cz/ochrana-osobnich-udaju/


Platnost a účinnost:

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti a účinností dnem 1.1.2018

Platné znění těchto obchodních podmínek je zveřejněno na webových stránkách www.wellnessclubplzen.cz .Provozní řád:
Vstup do prostor podkrovních apartmánů a wellness v přízemí

• Otevírací doba je zveřejněna na webových stránkách.
• Vstup do výše uvedeného je povolen po zakoupení vstupného, ceny vstupného a služeb jsou zveřejněny na webových stránkách, změny cen v ceníku vyhrazeny.

• Vstupem do apartmánů a wellness se každý návštěvník podrobuje ustanovením tohoto řádu a všem pokynům zaměstnancům wellness.
• Dětem do jednoho roku je zakázána návštěva Wellness dle vyhlášky MZ 135/2004 Sb.
• Děti ve věku 1 až 3 let mohou do bazénu pouze v plavkách s přiléhavou gumou kolem nohou, a s doprovodem a stálou kontrolou osoby starší 18 let, která je za děti odpovědná.
• Dětem mladším 15 let je vstup do Wellness povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let, která je za děti odpovědná.
• Používání zařízení Wellness je omezeno věkem, děti do 15 let je smí používat pouze v doprovodu osoby starší 18 let, která je za děti odpovědná.
• Používání zařízení Wellness se řídí místními pokyny uvedenými u každého zařízení.
• Vstup do Wellness je povolen pouze v plavkách z pružného a přiléhavého materiálu, bez plavek s použitím osušky.Nepřípustné jsou bermudy, spodní prádlo, kraťasy apod.

• Provozovatel si vyhrazuje právo omezit využití, nebo uzavřít některé části Wellness pro nutnou údržbu a pro mimo-sezónní provoz a dále z objektivních důvodů (nouzová situace apod.)

Vyloučení z návštěvy podkrovních apartmánů a Wellness

• Do podkrovních apartmánů a Wellness nemají přístup a z používání zařízení budou vyloučeny osoby trpící vlasovými nebo kožními či jinými přenosnými chorobami, osoby zahmyzené, osoby zjevně pod vlivem alkoholu a jiných návykových látek, a děti do jednoho roku. Děti ve věku 1-3 let mohou do bazénu pouze v plavečkách s přiléhavou gumičkou kolem nohou.
• Z podkrovních apartmánů a wellness může být vykázán bez nároku na vrácení vstupného i ten návštěvník, který přes napomenutí přestoupí ustanovení tohoto řádu, nebo neuposlechne pokynů odpovědných pracovníků Wellness. V krajním případě, podle povahy přestupku, může odpovědná osoba Wellness požádat o zakročení policii ČR.

Kontakty

Adresa apartmánů: Kaznějovská 2111/6a

 
volat na recepci od 9h do 22h
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 941 089
Web:
www.wellnessclubplzen.cz
Facebook:
www.facebook.com/WellnessClubPlzen/

Apartmány Plzeň - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Plzeň.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 63347)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování