Apartmany Europa

Ubytování v Teplicích, Novákova 1486/20, 415 01 Teplice - Apartmán, Krušné hory

Apartmany Europa - Teplice
Apartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - TepliceApartmany Europa - Teplice

Ubytování nabízíme ve dvou samostatných apartmánových bytech.

Kapacita: Apartmánu 10 - 5 osob; samostatná ložnice 3 lůžka, obývací pokoj 2 lůžka.
Kapacita: Apartmánu 11 - 3 osoby; samostatná ložnice 3 lůžka.

Apartmány jsou plně vybaveny v řadovém domě v klidné vilové části lázeňské čtvrti Teplic. Plné zeleně poblíž Botanické zahrady s cukrárnou a dětským hřištěm. V blízkosti je hrad Doubravka s krásnou vyhlídkou na České středohoří, Krušné hory a lázeňské město Teplice. Parkováním v přilehlých ulicích zdarma asi 20 metrů ( bohužel ne přímo před domem). Přístup pro hosty bohužel Bez schodů to nepůjde - 1.patro (3x schody) a 2.patro (5x schody) podkroví. Nemáme vlastní parkoviště, v přilehlých uličkách se však místo najde.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán 10: Apartmá tvoří samostatná kuchyňská místnost plně vybavena pro vaření a stolování - mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, plynová čtyř plotýnková deska, samostatný obývací pokoj s TV, sedací soupravou a dvěma lůžky, samostatná ložnice, koupelna se sprchovacím koutem a automatickou pračkou, sušák na prádlo k dispozici, samostatné WC. Součástí apartmánů je WiFI připojení k internetu. K dispozici je dětská postýlka a dětská židle.
Apartmán 11.Apartmá tvoří kuchyňská místnost plně vybavena pro vaření a stolování - mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, dvou plotýnková elektrická deska, příjemně propojená s obývacím prostorem s TV a sedací soupravou, samostatná ložnice s velkou manželskou postelí a samostatnou postelí, koupelna se sprchovacím koutem pračkou a WC, sušák na prádlo k dispozici. Součástí apartmánů je WiFI připojení k internetu. Dětská postýlka a dětská židle.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v přilehlých ulicích, přímo před domem bohužel nelze.

Stravování

Obchod - Smíšené zboží cca 100 metrů a restaurace cca 200 metrů.

Ubytování - pokoje:

Apartmán 10 - 5 osob - 3 samostatné místnosti. 1.patro - Bez schodů to nepůjde (3x schody), (kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna, samostatné WC), 1x velká manželská postel, 3x běžná postel - komplet povlečené, ručníky + osušky.
Apartmán 11 - 3 osoby - 2 samostatné místnosti. 2.patro (Podkroví) - Bez schodů to nepůjde (4x schody), (kuchyň volně propojená s obývacím pokojem, ložnice, koupelna s WC). 1x velká manželská postel, 1x běžná postel - komplet povlečené, ručníky + osušky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hvězdárna, hrad, Botanická zahrada, aquacentrum, dětské hřiště, lázeňská část kousek. Apartmán patří k Sanatoriu Europa [www. sanatoriumeuropa. eu], kde si při ubytování můžete vybrat z různých procedur a možné slevy. Bližší informace Vám rádi zodpovíme.

Ceník ubytování v apartmánu

725,- kčza osobu a noc - LÉTO
725,- kčza osobu a noc - ZIMA
725,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Plně vybavené apartmány jsou situovány v 1. a 2. patře (se schody) řadového domu v klidné vilové části lázeňské čtvrti Teplic plné zeleně poblíž Botanické zahrady s cukrárnou a dětským hřištěm. V blízkosti je hrad Doubravka s krásnou vyhlídkou na české středohoří a krušné hory. Parkováním v přilehlých ulicích zdarma asi 20 metrů ( bohužel ne přímo před domem).

Obytné prostory tvoří kuchyňská místnost plně vybavena pro vaření a stolování - mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, plotýnková deska, samostatný obývací pokoj s TV, samostatná ložnice, koupelna se sprchovacím koutem vybavena automatickou pračkou, sušák na prádlo, WC. Součástí apartmánů je wi-fi připojení. Na vyžádání dispozici je dětská postýlka a dětská jídelní židle.

Přístup pro hosty bohužel Bez schodů to nepůjde - Apartmán 10 1.patro (3x schody) a Apartmán 11 2.patro (5x schody). Apartmány nemá vlastní parkoviště - parkování v přilehlých ulicích zdarma
Některé prostory jsou sdílené - vstupní chodba (schodiště) k dveřím apartmánu.

Apartmán 10
Cena: 2 osoby již od 940,- Kč každá další osoba 125,- Kč + 21,- Kč poplatek z pobytu za noc/osobu vybíraný na místě v hotovosti. Od poplatku z pobytu jsou osvobozeny nevidomé osoby, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci a osoby mladší 18 let.

Apartmán 11
Cena: 2 osoby již od 850,- Kč každá další osoba 125,- Kč + 21,- Kč poplatek z pobytu za noc/osobu vybíraný na místě v hotovosti. Od poplatku z pobytu jsou osvobozeny nevidomé osoby, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci a osoby mladší 18 let.

Před rezervováním se ujisti, že ti storno podmínky hostitele vyhovují. Zrušení rezervace 7 dní před příjezdem 50 % z celkové částky. Jeden den před vaším příjezdem bohužel Bez finanční náhrady.

Kontakty

Adresa apartmánu: Novákova 1486/20, 415 01 Teplice

 
V ideálním případě spíše nevolat, ale zaslat poptávku formou SMS, E-mail obratem se vám ozveme v pracovních dnech 8-17 hodin.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 501 306

Apartmany Europa - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmany Europa.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 60194)


... podrobné hledání