Apartmány

Ubytování v Razové, Razová 380 - Apartmán, Jeseníky

Apartmány - Razová
Apartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - RazováApartmány - Razová

Naše apartmány nabízí zázemí zaměřené pro rodiny s dětmi. Apartmány jsou situovány v horní části obce Razová v blízkost vodní nádrže Slezská Harta. V zimním období přijde vhod 20 km vzdálené lyžařské centrum Malá Morávka - Karlov, Kopřivná a jiná střediska. Apartmány jsou umístěny v klidné části obce, poskytují dostatečné soukromí pro Váš odpočinek.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

TV, WiFi, lednice, rychlovarná konvice, varná deska, mikrovlnná trouba. Pračka, sušička, žehlička.
Udržovaná zahrada, ohniště, gril, trampolína, parkování ve dvoře, možnost zapůjčení kol a koloběžek.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Ve dvoře, motorky v garáži.

Stravování

Obchod, restaurace v obci. Supermarket 7 km.

Ubytování - pokoje:

Apartmán v podkroví: Ložnice s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, TV, WiFi. Jídelna s kuchyní, Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Apartmán v prvním patře: Dvě ložnice s manželskými postelemi, obývák s rozkládacím gaučem, TV, WiFi. Jídelna s kuchyní, Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Letní aktivity: Přírodní koupaliště přehrada Slezská Harta - půjčovna loděk, šlapadel Razová, Leskovec nad Moravicí, Nová Pláň. Jachting - jachtařská škola Leskovec nad Moravicí, půjčovna plachetnic a rybářských pramic. Potápění - lom ve Svobodných Heřmanicích. V letním období lze pro pěší turistiku využít velké množství značených tras. Jedna z nejhezčích tras vede z Karlové Studánky přes vodopády Bílé Opavy na chatu Barborku, odtud už je pak blízko na Praděd. Další pěknou cestou je také výstup z Malé Morávky - Karlova přes Velkou Kotlinu a Petrovy kameny k chatě Ovčárna. Cyklistika - 200km značených cykloturistických tras, terénní i silniční. Jízda na koni: Jezdecká škola Amír v Rudné pod Pradědem Hamříkova stáj, Dolní Moravice Světlá Hora, dostihová stáj (odtud pocházel slavný Železník) Koňský ranč, Jakartovice. Tenis: Dlouhá Stráň cca 5 km, Bruntál cca 10 km. Golf - Kravaře (32 km) Motokáry - halová půjčovna motokár v Bruntále. Létání - možnost vyhlídkových letů z letiště v blízkém Krnově.

Zimní aktivity: Bruslení pouze v zimních měsících - kluziště Bruntál, Horní Benešov. Sjezdové lyžování - nejbližší SKI Areál Avalanche Dolní Moravice. Dále vleky Suchá Rudná, Andělská Hora, Malá Morávka, Karlov, Vrbno pod Pradědem, Praděd - Ovčárna, . Běžecké stopy - tradičně upravované stopy ve vrcholové části Jeseníků, v Andělské Hoře a Suché Rudné. Lze běhat na běžkách v krajiě v okolí chaty, bez upravených tras.

Celoroční aktivity: Wellness centrum v Bruntále, Aquacentrum v Karlové Studánce, Termální koupaliště ve Velkých Losinách, Termální koupání v Karlové Studánce, Priessnitzovy lázně Jeseník, Lázně Karlová Studánka - venkovní pitný pavilon s kyselkou, léčebné procedury. Bowling - Bruntál, Společenský dům, Moravskoslezský Kočov, restaurace Farma Kuželky - Světlá Hora, čtyř dráhová automatická kuželkárna. Kulturní památky, muzea, zajímavosti: Zámek Bruntál - zámek a muzeum Poutní kostel Navštívení Panny Marie na Uhlířském Vrchu. Hrad Sovinec. Zámek Žerotínů Velké Losiny - Papírenské muzeum (nejstarší dosud pracující ruční výroba papíru ve střední Evropě) Zámek Raduň, Zámek Hradec nad Moravicí, Zámek Kravaře, Pradědova galerie u Halouzků v Jiříkově - v prostorách a na pozemcích bývalého statku je spousta originálních dřevěných soch, draků, zvířat, kolotoče, houpačky. ZOO park - Rapotín. Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Přírodní památky: Razovské tufity, národní přírodní památka Velký Roudný (nejzachovalejší stratovulkán Českého masivu) s rozhlednou Venušina sopka Lávový proud u Meziny z Venušiny sopky. Uhlířský vrch (vrstevnatá sopka), Rešovské vodopády, Jeskyně s krápníky Na Pomezí Naučná stezka kolem vodopádů Bílé Opavy, Velká a Malá kotlina. Naučná stezka Velké a Malé mechové jezírko na Rejvízu, Šerák - Keprník nejstarší přírodní rezervace na Moravě.

Ceník ubytování v apartmánu

800,- kčza osobu a noc - LÉTO
800,- kčza osobu a noc - ZIMA
800,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Apartmán v podkroví:
cena za noc 1600,- Kč, přistýlka 400,- Kč

Apartmán v prvním poschodí:
cena za noc 3200,- Kč, přistýlka 400,- Kč

Kontakty

Adresa apartmánu: Razová 380

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 048 156
Web:
www.lodevevode.cz
Facebook:
www.facebook.com/Apartmány-Razová-Slezská-Harta-103175245378800

Apartmány - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány.

Penzion a Restaurace
Penzion Razová, Razová 417, 792 01Penzion a Restaurace 1Penzion a Restaurace 2Penzion a Restaurace 3

Vítáme rodiny s dětmi, páry či firemní klientelu. Penzion se nachází nedaleko Bruntálu v malé vesničce Rázová. Nabídne Vám poznat krásy Jesenicka u Slezské Harty. Celý... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 63213)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání