Apartmán v Podhanské roubence s farmou

Ubytování v Huníkově, Huníkov 25 - Apartmán, České Švýcarsko

Apartmán v Podhanské roubence s farmou - Huníkov
Apartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - HuníkovApartmán v Podhanské roubence s farmou - Huníkov

Apartmán v Podhanské roubence (pod vrchem Hana) můžete kromě relaxu využít zejména jako výchozí bod pro poznávání pestré krajiny, a to jak v CHKO Labské pískovce a nedalekém národním parku České Švýcarsko, CHKO Lužické hory i CHKO České středohoří. Zde se vše hezké totiž úžasně potkává. Lesy, skály, bezvadné koupačky, cyklovýlety, kaňon Labe, památky, sklářská historie, pivovary. Centrum České Kamenice je vzdáleno 1,5 km. 325 m od domu je Huníkovský rybník, 10 km řeka Ploučnice, 13 km Olešský rybník, 18 km řeka Labe, takže rybáři si užijí.
Hned vedle objektu se nachází naše farmička. Ráno si tak můžete pochutnat na čerstvých vejcích od našich, v ohradě volně pobíhajících, slepiček, sílu získat z kozího mléka nebo si z něj zkusit vyrobit sýr, kefír, tvaroh apod. Zejména malé děti tu kromě koz a kůzlátek, slepic, kohouta a často i kuřátek, potěší králíčci, kočky a pes.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyň je plně vybavena (trouba, indukční varná deska, velká chladnička, myčka, kávovar, čokoládová fontána, talíře a veškeré potřebné nádobí). V ceně jsou k dispozici ochucovadla, oleje, mouky, koření, bylinky a další základní suroviny…takže i víno :-) Kdo by chtěl kvůli jednomu čaji tahat na dovču celý med nebo kupovat kilo soli na osolení špaget, že?
V zeleném pokoji je taktéž lednice, myčka, varná deska, konvice a veškeré vybavení, ale již bez TV.
Malé děti tu kromě koz a kůzlátek, slepic, kohouta a často i kuřátek, potěší králíčci, kočky a pes. Doporučujeme farmářským duším vzít si s sebou holínky. Pro návštěvníky je vyčleněna část zahrady s květinovými záhony, posezením pod lípou, dětský domek, pískoviště plné archeologických pokladů, houpačky, klouzačky…k dispozici jsou i lehátka, křesílka, multifunkční gril včetně otočného rožně na elektrický pohon, dětský bazén. Vaše kola se dají uschovat pod pergolou nebo ve stodole. V létě na zahradě na požádání malý dětský bazének a větší pro dospěláky.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné u domu bez poplatku.

Stravování

V kuchyni si můžete uvařit cokoli. Na uvítanou dostanete nějaké místní dobroty, domácí vajíčka. Můžete si podojit kozu (obvykle květen - září/říjen) a poradíme, jak si vyrobit vlastní sýr, kefír atd.

Ubytování - pokoje:

Apartmán je po kompletní rekonstrukci v létě 2021 se samostatným vchodem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, saunou, v přízemí zděné části vám nabídne až 7 možností přespání (3 dvojlůžka 200×160 cm, z toho jedno na vyvýšené posteli, plus 1 lůžko za pecí 200×80 cm).
V letní sezóně možno obydlit i navazující pokoj se zelenými kachláky, plně vybavenou kuchyní a 4 lůžky (postel 200x160 a obdobně velký prostor na rozloženém gauči plus možnost přespání za pecí 80x160 cm). Ideální tedy pro 2 spřátelené nebo větší rodiny, které budou využívat společně koupelnu. Celé oddělené od zbývající části domu. Samostatný vchod i část vlastní zahrady, na kterou navazuje kozí farma. Mimo letní sezonu se pronajímá pouze červený apartmán, tomu odpovídá i nižší cena.

Výlety, sport a zábava v okolí

Podhanská roubenka se nachází pod lesem při okraji České Kamenice (do centra 1,5 km), která nabízí veškerou občanskou vybavenost. Vše je dobře přístupné v každé roční době. Kousek od domu začíná upravovaná běžecká stopa a nedaleko najdete i sjezdovky.

Ceník ubytování v apartmánu

4300,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
2500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
12000,- kčSILVESTR: Cena uvedena za 3 noci kolem Silvestra. S vánoční výzdobou.
Apartmán je k pronájmu celoročně. V době letních prázdnin preferujeme týdení pobyty od soboty do soboty a pronájem obou pokojů, tj. až 11 osob s cenou 4300/noc. Mimo letní sezónu je k dispozici jen část bez zelených kachláků za 2500 Kč/noc (6 lůžek, plus 1 za pecí). Jinak minimálně 2 noci. Nikdy nepronajímáme oba opokoje "nespřáteleným" skupinám.
Letní sezóna: 1.7.-31.8. - pouze od soboty 15 hod do soboty 10 hod.

Kontakty

Adresa apartmánu: Huníkov 25

 
Pokud se nedovoláte, piště prosím email nebo sms.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 965 933
Web:
www.podhanska-roubenka.cz
Facebook:
www.facebook.com/profile.php?id=100070763599750

Apartmán v Podhanské roubence s farmou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán v Podhanské roubence s farmou.

Apartmány Emma
Apartmány Česká Kamenice, Náměstí Míru 122Apartmány Emma 1Apartmány Emma 2Apartmány Emma 3

Ubytování v samém srdci České Kamenice, vstupní brána do Českého Švýcarska. Místo vybízí k rekreaci a odpočinku, v jakémkoliv ročním období. Ubytovat se můžete ve zcela... zobrazit detail

Apartmán Borůvka
Apartmán Česká Kamenice, Sládkova 853Apartmán Borůvka 1Apartmán Borůvka 2Apartmán Borůvka 3

Rádi vás uvítáme v apartmánu Borůvka! Nabízíme k pronájmu pro vaši příjemnou rodinnou dovolenou sluncem prozářený a lesním vzduchem provoněný apartmán 3+kk v nově postaveném rodinném... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 64046)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování