Apartmán Mníšek

Ubytování v Mníšku pod Brdy, Skalecká 124 - Apartmán, Okolí Prahy

Apartmán Mníšek - Mníšek pod Brdy
Apartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod BrdyApartmán Mníšek - Mníšek pod Brdy

Apartmán Mníšek se nachází v přízemí víceúčelové budovy v těsném sousedství zámku Mníšek pod Brdy. Apartmán je zcela samostatný s vlastním vchodem, v budově se dále nachází byty, kadeřnické a nehtové studio a restaurace U Káji Maříka, kde se můžete v případě zájmu stravovat. Restaurace zavírá ve 22: 00 hod. Parkovat můžete na veřejném pozemku cca 25m od vchodu do apartmánu.

Apartmán leží v klidné části Mníšku a přitom velmi blízko centra. Kolem apartmánu vede naučná stezka Mníšek pod Brdy, která spojuje centrum města s bývalým klášterním areálem a poutním místem Skalka. Na Skalku se dostanete také na kole po značené cyklotrase, která prochází Skaleckou ulicí a pokračuje přes Skalku do přírodního parku Hřebeny. V okolí jsou najdete turistické a běžkařské trasy a samozřejmě také zámek Mníšek pod Brdy s nádherným parkem, kam se dostanete cca za 5 minut.

Přes ulici (cca 80m) je malé dětské hřiště, prakticky za rohem najdete pekařství a poštu, o kousek dále kavárnu, do Alberta na náměstí dojdete volnou chůzí za 10 minut. Na náměstí je také bankomat, další restaurace a obchody a také autobusová zastávka, odkud se dostanete do Prahy (30 minut na Smíchovské nádraží), na nádraží v Mníšku a do okolních obcí (Bratřínov, Nový Knín, Lety, Dobříš). Staví tady také cyklobus směr Dobřichovice a Kytín.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

LOŽNICE: Pohodlná manželská postel š. 180 cm, noční stolky a komoda na oblečení. V případě zájmu je možné zapůjčit cestovní dětskou postýlku a nočník. Součástí vybavení jsou lůžkoviny a povlečení.

OBÝVACÍ POKOJ: Pohovka, konferenční stolek, křeslo, stojací lampa, skříňky na uložení oblečení, jídelní stůl, 4 židle. Pohovka je rozkládací, vhodná pro dvě osoby (š. 140 cm), křeslo je také rozkládací, vhodné jako přistýlka pro dítě (š. 60 cm). Součástí vybavení jsou lůžkoviny a povlečení.

KUCHYNĚ: Kuchyňská linka, dřez, lednice s mrazákem, elektrický sporák s troubou, rychlovarná konvice, základní nádobí a příbory.

OSTATNÍ: V chodbě je věšák na bundy, komora je vybavena pračkou. K dispozici je skládací sušák na usušení ručníků, plavek, příp. mokrého oblečení.

MOŽNOST USCHOVÁNÍ KOL: Kola je možné buď ponechat venku a uzamknout ke sloupku před vchodem nebo umístit uvnitř apartmánu v komoře nebo na chodbě.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Apartmán je dostupný autem i MHD / PID. Parkování je možné na veřejném pozemku cca 25m od vchodu do apartmánu. 1 - 2 parkovací místa dle aktuální obsazenosti.

Stravování

V apartmánu je možné si vařit v kuchyni, další možností stravování je restaurace U Káji Maříka v objektu, případně další restaurace na náměstí. Obchod i restaurace jsou vzdálené max. 10 minut chůze od apartmánu.

Ubytování - pokoje:

Prostorný apartmán o celkové ploše 53 m2 má dvě obytné místnosti - ložnici a obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, předsíň (chodbu) a samostatnou místnost s pračkou (komora). V obytných místnostech je plovoucí podlaha, všechna okna mají interiérové žaluzie.

Apartmán je umístěn v přízemí a s výjimkou sprchy je celý bezbariérový.

Výlety, sport a zábava v okolí

V Mníšku a blízkém okolí je velké množství kulturních i turistických cílů. Přímo ve městě můžete navštívit zámek Mníšek pod Brdy s nádherným parkem, kostel sv. Václava, projít se naučnou stezkou centrem města a kolem rybníků až do poutního místa Skalka. Dále jsou zde turistické, cyklo - a běžkařské trasy. Můžete si udělat výlet do Prahy, Dobříše či do Štěchovic.

Ceník ubytování v apartmánu

1600,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1700,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Apartmán je v provozu celoročně. REZERVACE provádějte, prosím, NEJPOZDĚJI 2 dny PŘED plánovaným příjezdem, abychom byli schopni zajistit předání apartmánu.

Cena zahrnuje:
- ložní prádlo
- vodné a stočné,
- zapůjčení dětské postýlky.

Cena nezahrnuje:
- spotřebu elektřiny a plynu
- závěrečný úklid 500,-- Kč
- poplatek za psa (zvíře) - dle dohody
- vratnou kauci ve výši 2000,-- Kč

Platební a storno podmínky:
- záloha ve výši 50 % z ceny je splatná do 3 dnů po potvrzení rezervace
- doplatek do 14 dnů před termínem nástupu
- zrušení rezervace zdarma do 30 dnů před termínem nástupu
- zrušení rezervace 29 - 15 dnů před termínem nástupu - storno poplatek ve výši 50 % z ceny nájmu
- zrušení rezervace 14 a méně dnů – storno poplatek ve výši 100 % z ceny nájmu
Letní sezóna: od 1. července do 31. srpna
Zimní sezóna: 15. prosince do 7. ledna

Kontakty

Adresa apartmánu: Skalecká 124

 
Volat pouze do 20:00 h.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
739 034 833, 731 186 139
Web:
www.facebook.com/apartmanmnisek

Apartmán Mníšek - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Mníšek.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 64758)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování