Domeček u Marcelky

Ubytování v Ruprechticích, Ruprechtice 251 - Apartmán, Východní Čechy

Domeček u Marcelky - Ruprechtice
Domeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - Ruprechtice

Domeček u Marcelky Vám nabízí velmi příjemné a klidné prostředí k ubytování. Pobyt je ideální pro rodiny s dětmi i pro partu přátel. Náš Domeček Vám poskytne dostatečné soukromí a přívětivé domácí zázemí. K dispozici zde máte 3 prostorné ložnice a 1 menší místnost na spaní (celkem tedy pro 10 lidí), dostatečně vybavenou kuchyň (myčka na nádobí, pečící trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem…), rozlehlý obývací pokoj s pohodlnou sedací soupravou, TV…), z obýváku můžete rovnou přejít do zimní zahrady, ve které se příjemně sedí při západu slunce. V domě se dále nachází moderně zařízená koupelna s vanou. K ubytovacímu objektu náleží garáž, kam si můžete bez obav uložit svá jízdní kola, nebo lyže. Na velké zahradě, jež obklopuje celý dům, je Vám plně k dispozici gril, venkovní nábytek k sezení a dětské hřiště. V ceně pobytu je zahrnuto i internetové připojení.
Z Domečku u Marcelky, který se nachází v malé vesnici Ruprechtice, máte velkolepý výhled přímo na Ruprechtický Špičák a panorama Javořích hor nebo na krásnou oblast Broumovských stěn. I přesto, že se Domeček u Marcelky nachází téměř na začátku vsi, jste obklopeni zdejší malebnou přírodou, a cesta do okolních vesnic tak trvá jen pár minut.
Během Vašeho pobytu máte mnoho možností, kam vyrazit na zajímavé výlety po okolí. Necelých 8 km od Ruprechtic leží městečko Broumov, jež je už několik let atraktivní turistickou destinací. Ve městě můžete navštívit jednu z nejvýznačnějších barokních památek Královéhradeckého kraje – Benediktinský klášter. V areálu kláštera se rozprostírá kouzelná zahrada vhodná pro relaxaci. Dále se zde nachází galerie a stylová kavárna Café Dientzenhofer. Za návštěvu bezesporu stojí i další barokní kostely na Broumovsku, ať už v samotném městě či v okolních vesnicích (Martínkovice, Otovice, Božanov, Šonov, Vižňov…). Každoročně v době letních prázdnin se v kostelech uskutečňuje skvělý hudební festival klasické hudby – Za poklady Broumovska. V neposlední řadě zmiňujeme i dřevěný hřbitovní kostelík Panny Marie, který je zajímavý především tím, že se jedná o nejstarší dřevěnou sakrální stavbu nejen v Čechách, ale i ve střední Evropě. Dále se můžete zajet podívat do rozlehlého komplexu Adršpašských a Teplických skal, který je vzdálen od Ruprechtic cca 15 km. Pokud se budete přece jen nudit nebo si budete chtít dát něco dobrého k jídlu, stačí zavítat do sousedního městečka Meziměstí. Zde se totiž nachází Centrum Walzel, ve kterém je k dispozici: střelnice, restaurace, bowling, fitness, lezecká stěna a solná jeskyně. V letních měsících je otevřeno i místní koupaliště AQA Land, které je výborně udržované a najdete tu mnoho atrakcí. Nedaleko Ruprechtic se nachází také sousední stát Polsko, i zde máte několik tipů na výlet (kupříkladu vrch Hejšovina, ze kterého máte krásný výhled na hory severního českého pohraničí od Krkonoš po Jeseníky; přírodní koupaliště ve městečku Radków). Místní kraj je jako stvořený pro cykloturistiku. Například z Broumova vede krásná cyklostezka přírodou přímo do vesnice Otovice, ve které se mimo jiné nachází skvělá restaurace La Sahula, a odtamtud ještě pokračuje pár kilometrů do Polska. Ani v zimních měsících se v našem kraji nudit nebudete. Máte možnost si zalyžovat ve Ski areálu Kamenec v Teplicích nad Metují nebo Janovičkách u Broumova a jistě i milovníci běžeckého lyžování si na Broumovsku přijdou na své.
Možností, kam se podívat, se nachází v našem regionu opravdu velké množství. Je tedy jen na Vás, kudy se rozhodnete vydat

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Přízemí: veranda, schody do prvního patra, chodba k pokojům, koupena s toaletou, vybavená kuchyň s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj, zimní zahrada, dvě ložnice.
První patro: chodbička k pokoji, velká ložnice, malý pokoj na spaní, koupelna s toaletou
Venkovní prostředí: rozlehlá zahrada, která obklopuje celý dům, gril, venkovní nábytek k posezení, trampolína, dětské hřiště, pískoviště, nadzemní sezonní bazén. V letní sezóně je k dispozici venkovní vířivka - za příplatek.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkovací místa pro 3 - 4 auta jsou přímo u domu. Bus zastávka u kostela (cca 300 m), vlaková zastávka (cca 300 m). Velmi dobré vlakové spojení, jezdí každou hodinu – směr Broumov (konečná zastávka), směr Meziměstí (Náchod, Teplice, Česká Skalice, Jaroměř, Hradec Králové).

Stravování

V domě je Vám plně k dispozici plně vybavená kuchyň, v níž si můžete sami připravovat jídla. Nachází se zde prostorná pracovní plocha na přípravu jídla, sporák, pečící trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a myčka na nádobí.
V okolí se vyskytuje několik kvalitních restaurací: Meziměstí (Restaurace Švejk); Jetřichov (Restaurace Svatá Magdaléna); Pěkov (U Generála Laudona); Broumov (U Kostela; Alka; pizzerie Sudetka, Pizzerie Deni – rozvoz pizzy až do Ruprechtic), Otovice (La Sahula, U Bartošů).
Pokud si budete chtít nakoupit, máte rovněž na výběr z několika obchodů: Meziměstí (obchod COOP; Verner potraviny); Jetřichov (obchod Hruška); Broumov (Lidl; Penny market; Potraviny Václav Šafář).

Ubytování - pokoje:

Dům k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 10 osob.
Ložnice a pokoje: 1.ložnice – manželské dvoulůžko + postel; 2.ložnice – manželské dvoulůžko + dětská postýlka; 3.ložnice – tři lůžka + dětská postýlka; 4.místnost na spaní – dvoulůžko.
Pro malé děti je k dispozici dětská postýlka. Povlečení na postele je zahrnuto v ceně pobytu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Ruprechtický Špičák (rozhledna) – nejvyšší vrchol Javořích hor (nachází se přímo ve vesnici Ruprechtice).
Broumovské stěny – skalní města – vyhlídkové vrcholy (Hvězda, Supí koš, Koruna, Božanovský Špičák).
Adršpašské a Teplické skály, Ostaš, Bludné skály (Polsko), vrchol Hejšovina (Polsko) => rozsáhlé skalní útvary.
Broumov - historické centrum (Benediktinský klášter; barokní kostely; dřevěný hřbitovní kostelík Panny Marie…); golfové hřiště (Broumov – Velká Ves).
Pivovar Broumov (pivo OPAT – pivovar Broumov - Olivětín) – prohlídka pivovaru s ochutnávkou, muzeum…
Meziměstí – koupaliště AQA Land (areál zdraví a sportu); Centrum Walzel (střelnice, restaurace, bowling, fitness, lezecká stěna a solná jeskyně).
Lyžařské vleky – Ski areál Kamenec v Teplicích nad Metují; Ski areál Janovičky u Broumova.
ZOO Dvůr Králové nad Labem (Safari park – Africké safari a Lví safari) – cesta: 62 km, cca 1,15 hod jízdy autem.
Mnoho turistických tras a cyklostezek v okolí.
Další info na:
[www.broumovsko.cz]
[nase.broumovsko.cz]
[www.klasterbroumov.cz/cs/]
[www.kudyznudy.cz/Kam-pojedete/Kralovehradecko/Kladske-pomezi/Broumov.aspx]

Ceník ubytování v apartmánu

28000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
28000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
25000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
50000,- kčSILVESTR: 5 nocí (termín dle dohody)
Domeček u Marcelky je pro Vás k dispozici od 1.6.2018 s celoročním provozem.

O letních prázdninách (červenec/srpen) preferujeme týdenní pobyty (so - so)
Příjezd: 18:00
Odjezd: 10:00

Mimo letní prázdniny - jsou možné víkendové, několikadenní či týdenní pobyty.
Cena za prodloužený víkend je cena za víkend dle sezony + 3500Kč za každý další den.
Příjezd a odjezd na víkendy dle dohody.

Maximální kapacita chalupy je 10 osob. Za každou osobu nad maximální kapacitu je účtován poplatek 400kč/noc.

V ceně každého pobytu je zahrnuta spotřeba vody, utěrky, mycí a čistí prostředky, toaletní papír, povlečení, ručníky, energie, připojení k wifi síti a spotřeba dřeva.

Hosté již neplatí žádné poplatky navíc, vše je zahrnuto v celkové ceně!


Platba - 50% nejpozději do 5 dnů po potvrzení rezervace převodem na účet pronajímatele.
50% doplatek 21 dnů před počátkem ubytování převodem na účet.

Vratná kauce v hotovosti při příjezdu: 5000,- Kč

Veškeré dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo e - mailem.

Stornovací podmínky:
60 a více dnů před nástupem - 0% ze smluvní částky za pobyt
30-60 dnů před nástupem - 50% ze smluvní částky za pobyt
14-30 dnů před nástupem - 80% ze smluvní částky za pobyt
14 a méně dnů před nástupem - 100% ze smluvní částky za pobyt
Letní sezóna: 1.6. - 29.9.
Zimní sezóna: 29.11. - 15.3.

Kontakty

Adresa apartmánu: Ruprechtice 251

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 132 187

Domeček u Marcelky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Domeček u Marcelky.

Penzion U Suchánků
Penzion Jetřichov, Jetřichov 72, Meziměstí 54983Penzion U Suchánků 1Penzion U Suchánků 2Penzion U Suchánků 3

Penzion se nachází v srdci malebného Broumovska v těsné blízkosti Broumovských stěn, či historického Broumovského kláštera. Adršpašsko - Teplické skály patří k častým výletům neboť jsou... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51263)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování