Treehouse pod Ještědem

Ubytování v Padouchově - Apartmán, Jizerské hory

Treehouse pod Ještědem - Padouchov
Treehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - PadouchovTreehouse pod Ještědem - Padouchov

Náš treehouse stojí uprostřed krásných lesů přírodního parku Ještěd nedaleko osady Padouchov, která se nachází mezi obcemi Světlá pod Ještědem a Proseč pod Ještědem. Přijeďte strávit noc v korunách stromů a prožít den plný aktivit v okolí Ještědu. Zažijte návrat k přírodě a odpočiňte si od starostí všedních dnů…
Domeček je osvětlen LED lampami, přitopit si můžete malými kamínky, přesto doporučujeme přibalit teplejší oblečení pro případ chladného počasí.

Nejsme napojeni na elektrickou energii, vodu čerpáme ze studánky, která se nachází na pozemku.
Venkovní terasa s posezením vám poskytne místo pro relaxaci či romantickou snídani.
K dispozici je vám také venkovní toaleta, sprcha a posezení s ohništěm.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyňský kout s plynovým vařičem a vybavením, stolek se stoličkami, malý rozkládací gauč.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Dojedete k nám autem, autobusem, lanovkou, na kole nebo pěšky.
Auto můžete zaparkovat buď u chaty Pláně nebo v horní části obce Proseč pod Ještědem, k treehousu dojdete pěšky cca 400m. Až na místo se dostanete pouze terénním automobilem.

Stravování

V ceně pobytu je snídaně, která obsahuje pečivo, cereálie, máslo, kvalitní uzeniny od místního řezníka, kozí sýr z blízké farmy, zeleninu, jogurt, mléko a ovocný džus. Čaj a kávu budete mít k dispozici po celou dobu pobytu, stejně jako nabídku kvalitních moravských vín. Můžeme vám také zprostředkovat nákup kvalitního masa a uzenin na gril (objednávku prosíme alespoň jeden den dopředu).

Chata Pláně: nabízí kvalitní domácí kuchyni v klidném prostředí uprostřed hřebenovky na Ještědském hřbetu (1km).

Hospoda U Šámalů: typická, velmi příjemná horská hospůdka, kterých dnes už moc nenajdete. Víkendový provoz (2,5km).

Restaurace Ještěd: reprezentativní restaurace v prvním patře televizního vysílače s fantastickým výhledem po okolní krajině (3km).

Restaurace V Trnčí: nově postavená restaurace s rozhlednou (4km).

Farma pod Ještědem: kozí farma s bioprodukty z kozího mléka (2,5km).

Obchod s potravinami: nachází se v obci Proseč pod Ještědem a Světlá pod Ještědem.

Restaurace Golf Ještěd: Výborná kuchyně v klidném prostředí golfového areálu (3km).

Ubytování - pokoje:

Náš prostorný treehouse poskytne střechu nad hlavou dvěma osobám s možností dvou přistýlek, ideální pro pár nebo rodinu s dětmi. Uvnitř najdete prostornou postel s nočními stolky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pěší turistika: Můžete podnikat nepřeberné množství kratších i delších túr po Ještědském hřebeni s mnoha vyhlídkovými místy, odkud se vám otevře panoráma do širokého okolí, projít se po naučných stezkách Nový prales, Ještědské vápence, Terasy Ještědu či Po stopách Karolíny Světlé. Další skvělé možnosti putování v nádherné přírodě nabízejí Lužické hory (20km) nebo Jizerské hory (20km).

Kolo: k dispozici jsou desítky kilometrů značených cyklotras a bikepark sportovního areálu Ještěd. Půjčení kol vám rádi zprostředkujeme.

Koupání, vodní sporty: Koupaliště v Hořeních Pasekách (5km), Chrastenský rybník (10km), koupaliště v Hodkovicích nad Mohelkou (12km), Hamerské jezero (15km, písečná pláž, půjčovna lodiček, lanový park), Stráž pod Ralskem (17km, vodní lyžování), městský bazén Liberec a aquapark Babylon v Libereci (17km).

Golf: V obci Rozstání se nachází 12ti jamkový Golfový areál Ještěd (3km) a European Golf & Country Club v Šimonovicích (7km).

Tenis: Tenisové kurty v Rozstání (4km).

Jízda na koních: Vyjížďky na koních v jezdeckém klubu Javorník (3km).

In - line: 8,5km dlouhá in - line dráha ze Stráže pod Ralskem do Osečné (9km).

Koloběžky: Půjčovna koloběžek se nachází přímo na vrcholu Ještědu (3,5km) a u chaty Ještědka (3km), vybrat si můžete z několika tras.

Paragliding: V okolí najdete několik oficiálních startovacích a přistávacích ploch.

Nový prales: Naučná stezka po území, kde je postupně budován jedinečný, druhově pestrý a barevný prales (1km).

Skalákovna: Skalní byt známý díky povídce Karolíny Světlé (2km).

Rozhledna a vysílač Ještěd: Ojedinělá, technicky unikátní dominanta Ještědského hřbetu i celého kraje s rozhlednou a restaurací (3,5km).

Rozhledna Rašovka: První novodobá zděná rozhledna jako součást oblíbené restaurace (4km).

Kryštofovo Údolí: Vesnická památková rezervace s krásnými roubenkami, muzeum betlémů, dům řemesel, orloj, viadukt (10km).

Liberec: Sídelní město libereckého kraje se sportovním a kulturním zázemím. Najdete zde např. zoo, botanickou zahradu, divadla, multikina, muzea, aquapark, dinopark nebo IQLandii (10km).

Zámek Sychrov: Novogotický skvost s přilehlým krásným parkem, který je otevřen celoročně s velkým množstvím nejrůznějších akcí (19km).

Jablonné v Podještědí: Bazilika svatého Vavřince a svaté Zdislavy (bazilika minor) v areálu dominikánského kláštera v Jablonném v Podještědí (24km).

Zámek Lemberk: Perla raně barokní architektury, nedaleko se nachází Zdislavina studánka, pramen se „živou vodou“ (25km).

Hrad Grabštejn: Restaurovaný původně renesanční zámek, který postupně nabývá svou původní krásu (26km).

Český ráj: pravý ráj pro pěší i cyklo výletníky s množstvím atrakcí nejrůznějšího druhu, navštivte skalní města Malá Skála (23km), Drábské světničky (27km), Hrubá Skála (33km), Dětský areál Šťastná země (31km), Hrad Trosky (36km).

Oybín: Lázeňské městečko s překrásným skalním hradem a množstvím značených tras v okolních skalních městech (33km).

Jonsdorf: Lázeňské městečko mezi skalními útvary Žitavských hor. Neopomeňte navštívit motýlí dům (35km).

Úzkorozchodná železnice: Přeneste se v čase při jízdě historickým parním vlakem na trase Zittau – Oybín a Zittau – Jonsdorf (33km).

Sloup v Čechách: Skalní hrad známý z několika pohádek (36km).

Ceník ubytování v apartmánu

3500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
3500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
3.500Kč/2 osoby/noc se snídaní
Příplatek za přistýlku 150Kč/1 osoba včetně snídaně (max. 2 osoby)

6.500Kč/2 osoby/2 noci se snídaní
Příplatek za přistýlku 150Kč/1 osoba včetně snídaně

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 879 066
Web:
www.thpodjestedem.cz

Treehouse pod Ještědem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Treehouse pod Ještědem.

Apartmány Úpatí Ještědu
Apartmány Liberec, K Bucharce 419Apartmány Úpatí Ještědu 1Apartmány Úpatí Ještědu 2Apartmány Úpatí Ještědu 3

Vítejte na úpatí Ještědu, v exkluzivní lokalitě, která spojuje krásy přírody s výhodami krajského města Liberce. Apartmány Úpatí Ještědu poskytují ideální zázemí pro každého, kdo chce... zobrazit detail

Apartmán pod Ještědem
Apartmán Jiříčkov, Jiříčkov 49Apartmán pod Ještědem 1Apartmán pod Ještědem 2Apartmán pod Ještědem 3

Výzdoba na Vánoce připravena, ještě volný vánoční termín!!! Novinka srpen 2022!!! V nově postaveném domě ve stylu jizerské chalupy nabízíme k pronájmu samostatný apartmán s vlastním... zobrazit detail

Pension Skalka
Penzion Liberec, Stará Ještědská 146Pension Skalka 1Pension Skalka 2Pension Skalka 3

Náš rodinný pension Skalka nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích a ve dvou apartmánech. Součástí každého pokoje je kuchyňka s indukčním vařičem, mikrovlnnou troubou,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55212)