Apartmán u potoka

Ubytování v Novém Rychnově, Nový Rychnov 99 - Apartmán, Vysočina

Apartmán u potoka - Nový Rychnov
Apartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový RychnovApartmán u potoka - Nový Rychnov

Apartmán se nachází v přízemí rodinného domu na Vysočině v obci Nový Rychnov. Je vhodný k ubytování rodin s dětmi, ale i jiných skupin. Možnost ubytování je celoroční. V létě je možné využít ke koupání přírodní koupaliště vzdálené 500m. V zimě jsou v blízkosti dva Skiareály - Křemešník a Čeřínek. Dále upravené běžecké tratě ve vzdálenosti 4 km. Apartnám se skládá ze dvou samostatných ložnic, každá pro 4 osoby, kuchyně s obývacím pokojem a koupelny. Na oplocené zahradě bazén. Pergola s betonovým krbem, dřevo k dispozici (pokud chcete grilovat na dřevěném uhlí, je nutné si ho dovézt, stejně tak tácky na grilování). Pro děti je na zahradě trampolína, pískoviště a domek s hračkami. K dispozici je kolárna (lyžárna). Domácí mazlíček je povolem, pouze po předchozí domluvě s majitelem a za příplatek. K dispozici jsou také rakety na badminton a líný tenis.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Vybavená kuchyňská linka, varná deska, rychlovarná konvice, myčka, mikrovlnná trouba, pečící trouba, lednička, kuchyňský stůl, sedačka, televize. Kuchyň je vybavená základními potravinami jako je sůl, cukr, čaj, káva, olej a koření.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo v objektu pro 2 - 3 auta.

Stravování

Možnost vlastního vaření, v blízkosti restaurace (obědové menu), dva obchody s potravinami.

Ubytování - pokoje:

Celková kapacita apartmánu je 8 osob. Apartmán se skládá ze dvou samostatných ložnic, každá se čtyřmi lůžky. V každé ložnici naleznete 1 manželskou postel a 2 samostatná lůžka. Ložnice mají společnou kuchyň, obývací pokoj a koupelnu. K dispozici jsou ručníky, ložní prádlo.

Výlety, sport a zábava v okolí

Apartmán se nachází v obci, která leží mezi Pelhřimovem a Jihlavou, cca 20 km od sjezdu z D1.Obec je situovaná v krásné přírodě mezi Křemešníkem a Čeřínkem. Tato poloha nabízí využití mnoho turistických i cyklistických tras. 4 km vzdálené je poutní místo Křemešník s možnou návštěvou tamního poutního kostela, hotelu a rozhledny Pípalky. Zde je možné také navštívit lanové centrum a zábavní hrad s míčky pro děti. Nejbližšími městy jsou Pelhřimov - Město rekordů a kuriozit s mnoha s možností návštěvy muzeí, Děkanské zahrady - zde je možné si zahrát minigolf. Jihlava - krásné historické městě, kde je možné navštívit nejen historické památky, ale i katakomby, ZOO, aquapark, nákupní centrum City park. Dalšími zajímavými místy k návštěvě je město Telč - zapsané v UNESCO a nedaleký hrad Roštejn.

Ceník ubytování v apartmánu

4000,- kčSILVESTR: Cena je uvedena za jednu noc/objekt
Víkend 2 - 4 osoby 3 500 Kč

5 - 8 osob 6 500 Kč

Týdenní pobyt 2 - 4 osoby 14 000 Kč/7 nocí

5 - 8 osob 19 000 Kč/7 nocí

Možnost dětské postýlky na vyžádání.
Provoz celoročně. Možnost ubytování na víkend a v pracovní týdnu. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty. Vratná kauce 2 500 Kč.

Rezervace pobytu je možná uhrazením zálohy ve výši 50% předem na bankovní účet. V případě neuhrazení částky do 1 týdne od rezervace, bude rezervace stornována a apartmán obsazen jiným zájemcem.
Doplatek 50% je nutné uhradit nejpozději týden před nástupem k pobytu převodem na bankovní účet.
Vratná kauce ve výši 2500,- Kč bude předána v den nástupu pobytu.
Storno poplatky: 30 dní před nástupem k pobytu 50% ze zaplacené zálohy, 15 dní před nástupem k pobytu 100% ze zaplacené částky

Kontakty

Adresa apartmánu: Nový Rychnov 99

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 780 430

Apartmán u potoka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán u potoka.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56300)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání