Legner Hotel Zvánovice

Ubytování Zvánovice, Kádovská 154, Zvánovice - Hotel

Pracovna součástí obýváčku a ložnice - Legner Hotel Zvánovice
Pracovna součástí obýváčku a ložnice - Legner Hotel Zvánovice Terasa lesního apartmánu - Legner Hotel Zvánovice Hotelový pokoj - Legner Hotel Zvánovice Legner Hotel Zvánovice - Zvánovice Kongresový sál až pro 160 osob - Legner Hotel Zvánovice Salonek Diana - Legner Hotel Zvánovice Lesní lázně - solná jeskyně - Legner Hotel Zvánovice Relaxace pro dva - Legner Hotel Zvánovice Legner Hotel Zvánovice - Zvánovice Velký sál - Legner Hotel Zvánovice

Legner Hotel Zvánovice je úžasný rezort uprostřed Ladova Kraje a Voděradských Bučin.
Příjemně zařízené pokoje, originální restaurace s vynikající kuchyní, kamenné letní terasy, které patří k nejkrásnějším v okolí Prahy, vyhlídka do okolní přírody, profesionální konferenční prostory a zejména známé Lesní lázně, které jsou součástí hotelu - to vše Vám zaručuje nevšední zážitky.Součástí Legner Hotelu Zvánovice jsou neodmyslitelně Lesní lázně. Lázně můžete využít individuálně bez návaznosti na další hotelové služby nebo si můžete objednat relaxační a ozdravné pobyty podle Vašeho přání. Přehled základních procedur a jejich ceny najdete v Ceníku procedur. Některé z pobytů najdete ve speciálních nabídkách, další informaceVám rádi zašleme nebo je pro Vás připravíme podle zaměření, které vyžaduje Vás zdravotní stav. Všechny procedury pro vás připravuje tým pracovníků Lesních Lázní.
V prvé řadě můžete využít sportovní aktivity přímo v hotelu, nebo Vám rádi zajistíme další aktivity v areálu hotelu, nebo blízkém okolí.
Restaurace U Mlýnského kamenelogo WiFi

Stylová restaurace `U Mlýnského kamene` ležící přímo v srdci Ladova kraje, kde pro Vás připravujeme speciality české kuchyně. Naše menu pravidelně zpestřujeme nabídkou ze sezónních surovin i různými gastronomickými akcemi.

Nezapomínáme ani na naše nejmenší, pro které je připravena nabídka dětských jídel.

V letních měsících a při krásném počasí si můžete vychutnat posezení na pískovcové terase s vyhlídkou do okolní přírody.

Konference

Legner Hotel Zvánovice se již několik let specializuje na realizaci konferenčních, školících, incentivních a teambuildingových programů pro firmy.

Profesionální konferenční služby, rozsáhlé konferenční prostory vybavené moderní technikou, (včetně internetu zdarma) a nevšední okolí hotelu umožňují realizovat nadstandardním způsobem jakoukoliv firemní akci.

Přehled vybavení a služeb hotelu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: V areálu hotelu.
Kudy k nám: GPS Loc: 49°56'32.301`N, 14°47'27.469`E, Trasa 1: D1 směr Brno - exit č. 21 ( Mirošovice) - po silnici č. 508 Mirošovice - Mnichovice do prava směr Ondřejov - před Ondřejovem do lev.
Bus: Nástupní stanice: Metro A stanice Háje ( dále pak Uhříněves - Říčany u Prahy - Zvánovice) - příměstská linka č. 383, 393 - Výstupní stanice Zvánovice. Vlak: Vlakem:

Nástupní stanice: Praha - Kolovraty - Výstupní stanice: Mnichovice - přestup na místní BUS - Nástupní stanice: Mnichovice náměstí - Výstupní stanice: Zvánovice
Nástupní stanice: Praha - hl. nádraží - Výstupní stanice: Stránčice žel. stanice - přestup na místní BUS - Nástupní stanice: Stránčice žel. stanice - Výstupní stanice: Zvánovice

Cesta autobusem nebo vlakem trvá cca. 1 hod. - 1 hod. 15 min.

Z autobusové zastáv.

Ubytování - pokoje:

Sociální zařízení: * 36 dvoulůžkových pokojů, které jsou umístěny přímo v Hotelu ( s možností využití i jednou osobou )
* K vybavení pokojů patří také telefon, televize * se satelitním vysíláním, koupelna se sprchou a WC.Tyto pokoje jsou využívány převážně bussiness klientelou, zejména při účasti na konferencích, seminářích, poradách, teambuildincích, outdoor aktivitách a pod.

Superior pokoj

* 16 luxusních Lesních apartámů - jsou určeny pro nejnáročnější klientelu, která jistě ocení, že jsou umístěny odděleně od hotelu (k hotelové recepci cca 100 m).
* Apartmány jsou vybaveny telefonem, LCD televizí * se satelitním vysíláním, samozřejmostí je trezor, lednice, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel, koupelnou se sprchou a WC.
Základní vybavení tvoří Obývací část, ložnice, kuchyňka, koupelna a terasa. Každý apartmán má vlastní parkovací místo přímo u vchodu.

* TV na vyž

Ceník ubytování v hotelu

Kontakty

Adresa hotelu: Kádovská 154, Zvánovice

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Legner Hotel Zvánovice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Legner Hotel Zvánovice.

Penzion Jevany
Penzion Jevany, Na Skalce 20Penzion JevanyPenzion JevanyJídelna

Penzion Jevany vznikl kompletní rekonstrukcí vily Tinka, která byla postavena v době první republiky. Rekonstrukce obnovila původní osobitý styl 20. let minulého století. Prostorný a velkými... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50181)