Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/html/e-penziony.cz/_/code/kk_db.php on line 61 Penzion Šumaváček, ubytování Bayerisch Eisenstein

Penzion Šumaváček

Ubytování Bayerisch Eisenstein, Sonnenhof 1 - Penzion

Penzion Šumaváček - Bayerisch Eisenstein
Penzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch EisensteinPenzion Šumaváček - Bayerisch Eisenstein

Penzion Šumaváček se nachází v krásné přírodě na klidném místě u lesa, na okraji obce Bayerisch Eisenstein - Železná Ruda.

V Penzionu Šumaváček jsou k dispozici 1,2,3 a 4 lůžkové pokoje s předsíňkou se skříní na šaty, s koupelnou se sprchovým koutem a WC.
Součástí penzionu je stylová restaurace pro ubytované. Penzion má pokrytí signálem WIFI zdarma. Dvě parkoviště pro naše hosty jsou také zdarma.

Naleznete u nás klid, pohodu, kvalitní domácí kuchyni, vstřícnou a ochotnou česky mluvící obsluhu. Prosluněnou terasu, české pivo. Půjčujeme lehátka na slunění.
Penzion leží na cyklostezce podél říčky Řezná. Půjčujeme kvalitní pánská i dámská trekingová kola s nosičem a brašnami, (200,- Kč/den) stolní společenské hry. Hovoříme plynně česky, německy a anglicky.

Neubytováváme domácí mazlíčky.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Servis poskytujeme v restauraci s kapacitou 100 míst. Pokoje slouží k pobytu hostů, máme novou pěknou vybavenou kuchyni a šikovného kuchaře, kteří vaří pouze z čerstvých surovin, nepodáváme žádné polotovary, nebo rozmrazené potraviny. Ty k nám do kuchyně nesmí. Host dostane jídlo takové, aby si na něm pochutnal.

Příjezdová cesta a parkování

Máme dvě parkoviště pro naše hosty zdarma.
Dostupnost autem je k našemu penzionu po celý rok, přestože se nalézáme v krásném a klidném prostředí stranou od obce, na konci obce Bayerisch Eisenstain.

Stravování

Snídaje je formou bufetu, kdy nabízíme čerstvé pečivo (rohlíky a chléb), jogurty ovocné i bílé dle výběru, šunku, sýr, suchý trvanlivý salám, pomazánku dle výběru nebo paštiku, tavený sýr, tři druhy dobrého džemu opravdu s ovocem, cerálie, vločky, müslli, mléko, máslo k pití káva, ovocný a nebo černý čaj.

Večeře se sestává z polévky a hlavního jídla.

Ubytování - pokoje:

Jedná se o jednolůžkové, dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje převážně s balkonem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Největší lyžařský areál na Šumavě Ksi areál Velký Javor, je od nás vzdálen 6,5 km. Kabinková a sedačková lanovka, parkování zdarma. NA Velkém Javoru se jezdí světový pohár v lyžování, ale je tam i mírný svah pro začínající lyžaře, instruktoři i personál restaurací a u vleků mluví česky!

Lyžování:
Nejvyšší hora Šumavy – Velký Javor 1456 m se sjezdovkou, kde se jezdí Světový pohár ve sjezdovém lyžování žen, je doslova na dohled Nikde v České republice není tak vysoko položená sjezdovka + 150 km běžeckých tratí v okolí Bayerisch Eisenstein.

Ski stadion pro běžkové lyžování je vzdálen od nás 8 km, i tam se jezdí světový pohár v biatlonu IBU CUP. Můžete si tam půjčit i malorážku a vyzkoušet si opravdový biatloh se vším všudy.

Běžkařských tratí nabízíme 150 km upravených tratí, kdy doslova první začínají cca 60 m od našeho penzionu.

Zdejší místní cyklobus Vás zaveze do nejvzdálenějších koutů Šumavy, např. na Modravu, odkud budete pozvolna klesat a šlapat převážně s kopce až k penzionu.

K nabrání nadmořské výšky (včetně kol) Vám pomohou i lanovky na Špičák či Pancíř. K návratu z výletu na největší šumavské Černé jezero a nejvyšší vodopád Bílá Strž Vám poslouží i vláček z Nýrska, který Vás proveze nejdelším železničním tunelem V ČR pod horou Špičák až do Bayerisch Eisenstein.

Koupání:
Kryté i venkovní bazény
15 km Zwiesel
25 km Lam
30 km Sušice

S výběrem turistických i cyklotras a Vám velmi rádi poradíme.

Ceník ubytování v penzionu

480,- kčza osobu a noc - LÉTO
480,- kčza osobu a noc - ZIMA
480,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
680,- kčSILVESTR: Jedná se o cenu za ubytování pro jednu osobu.
Ceny jsou uvedeny "již od... " záleží na typu vašeho výběru pokoje a jsou pro dospělou osobu při ubytování minimálně na dvě noci. Pro děti poskytujeme slevu - viz. naše webové stránky www. penzionsumavacek. cz

Kontakty

Adresa penzionu: Sonnenhof 1

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 083 383
Web:
www.penzion-sumavacek.cz
Facebook:
www.facebook.com/Penzion-Šumaváček-916938375119930/

Penzion Šumaváček - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Šumaváček.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51009)