Karavan se zahradou a bazénem

Ubytování Zbečno - Apartmán

Karavan se zahradou a bazénem - Zbečno
Karavan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - ZbečnoKaravan se zahradou a bazénem - Zbečno

Nabízím k pronájmu karavan v soukromé zahradě o ploše 1 300m2 na Křivoklátsku, v obci Zbečno. Karavan je rozdělen na dvě části a v každé části spaní pro dvě osoby + velký předstan. Bazén 6m, vyhřívaný solárním ohřevem přímo na zahradě. K dispozici je velká trampolína a pingpongový stůl. Neplatíte žádné další poplatky, cena je koncová. V období letních prázdnin se nabízí téměř výhrandě týdenní pobyty od soboty do soboty.

Vybavení a služby penzionu

V karavanu je kuchyňka s plynovým sporákem a lednicí. Kuchyňka je vybavená. Rychlovarná konvice, TV se satelitem. Bez ložního prádla.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu.

Stravování

Obchod a restaurace jsou vzdáleny cca 1km od objektu.

Ubytování - pokoje:

Dvě ložnice, jedno pevné dvoulůžko a v přední části karavanu je rozkládací dvoulůžko. Dále je k dispozici rozkládací dvoulůžko v zahradním domku, který je vybaven kuhyňkou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Objekt se nachází v Křivoklátských lesích nedaleko Lánské obory v obci Zbečno. K řece Berounce a do kempu RIVIERA je to pouhých 15 minut chůze. V kempu je hřiště na volejbal, nohejbal a fotbal, půjčovna loděk. Je zde hezké místo pro rybaření.

Oblast je vhodná pro milovníky cyklistiky a turistiky. Královské město Rakovník [www. mesto - rakovnik. cz] je město se vším všudy (letní kino, kino, koupaliště, Bartoňský rybník, kulturní centrum, sportoviště - tenisové kurty, obchodní centrum, mnoho cyklostezek. V okolí můžete navštívit hrad Křivoklát [www. hrad - krivoklat. cz/cs], zříceniny hradu Jivno a Jenčov, zámky Lány, Leontýn a Nižbor, zříceninu hradu Týřov, zámky Unhošť, Králův Dvůr, Kladno a mnoho dalších.

Ceník ubytování v apartmánu

10000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
8000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
Při rezervaci se platí 50% z ceny částky, která je nevratná. Při příjezdu doplatek zbylé částky.

Vratná kauce 2 000,- Kč (v případě poškození majetku).

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
773 598 940, 773598940

Volné a obsazené termíny:

Karavan se zahradou a bazénem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Karavan se zahradou a bazénem.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58893)