Ubytovací zařízení

Ubytování Zahrádky - Penzion

Ubytovací zařízení - Zahrádky
Ubytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - ZahrádkyUbytovací zařízení - Zahrádky

Ubytovací zařízení Zahrádky č. p. 100 se nachází na okraji obce Zahrádky na rozhraní Jihočeského kraje a kraje Vysočina v okrese Jindřichův Hradec. Ubytovací zařízení je nově zrekonstruované z bývalé provozní budovy kulturního domu. V přízemí jsou čtyři samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Jeden z pokojů je připraven jako bezbariérový včetně sociálního zařízení pro osoby ZTP. V některých pokojích je možnost přidání přistýlky nebo dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným plynovým topením, ve dvou jsou ještě i krbová kamna s možností přitápění dřevem. Každý pokoj má vlastní el. bojler. Možnost uschování kol nebo kočárků v uzamykatelných místnostech.

Vybavení a služby penzionu

Každý pokoj má vybavený kuchyňský kout s elektrickým sporákem, TV, mikrovlnou troubou, lednicí, varnou konvici, rádiem. Při ubytování skupinky osob Vám můžeme zapůjčit společenskou místnost s barem a veškerým vybavením i s TV, která se nachází v objektu ubytování.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Přímo u objektu, dostatek parkovacích míst.

Stravování

Každý pokoj je vybaven kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnou troubou, el. sporákem s troubou, varnou konvicí a nádobím. V obci Zahrádky je penzion Mlýn – zde je možnost si domluvit snídaně a večeře.

Ubytování - pokoje:

4 dvoulůžkové pokoje.
Fotografie 2 - 7 pokoj č. 1,
fotografie 8 - 13 pokoj č. 2,
fotografie 14 - 16 pokoj č. 3,
fotografie 17 - 23 pokoj č. 4.

Výlety, sport a zábava v okolí

Čeká Vás krásná krajina Jihočeského kraje, lesy plné hub a lesních plodů, rybníky – některé s možností rybolovu (nejbližší cca 1,5 km), čisté ovzduší, cykloturistika, výlet úzkokolejkou nebo parním vláčkem z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice. Za prohlídku stojí i další města a kulturní památky: Telč (UNESCO), Červená Lhota, Jindřichův Hradec, Žirovnice, hrad Landštejn, Roštejn, Dačice, Slavonice, vrchol Javořice (837m. n. m. ), Český Krumlov (UNESCO)
Pro koupání jsou vhodné rybníky v okolí 1 - 10 km: Korytník (v Zahrádkách), Komorník, Zvůle, Chytrov, Velký a Malý Pařezitý, Osika a další.
V obci Zahrádky si můžete pronajmout tenisový kurt cca 1 km za 150,- Kč/hod.

Ceník ubytování v penzionu

250,- kčza osobu a noc - LÉTO
250,- kčza osobu a noc - ZIMA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend.
Přistýlka 150,- Kč/den.
Pes 50,- Kč/den.
Rekreační poplatek OÚ Zahrádky 13,- Kč/den/dospělá osoba.

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 404 988

Ubytovací zařízení - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytovací zařízení.

Penzion U Šteflů
Penzion Zahrádky, čp.1Penzion U Šteflů 1Penzion U Šteflů 2Penzion U Šteflů 3

Rodinný penzion U Šteflů je situovaný na okraji malebné vesničky Zahrádky v samém srdci Českomoravské vrchoviny, poblíž její nejvyšší hory Javořice. Leží na pomezí krajů Jižní... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56499)