Penzion U Šteflů

Ubytování Zahrádky, čp.1 - Penzion

Penzion U Šteflů - Zahrádky
Penzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - ZahrádkyPenzion U Šteflů - Zahrádky

Rodinný penzion U Šteflů je situovaný na okraji malebné vesničky Zahrádky v samém srdci Českomoravské vrchoviny, poblíž její nejvyšší hory Javořice. Leží na pomezí krajů Jižní Čechy a Vysočina. V jeho nedalekém okolí se nacházejí historická města Telč, Jihlava, Jindřichův Hradec a Dačice.

Ubytování v tichém a klidném prostředí našeho penzionu Vám poskytne ideální možnost odpočinku od ruchu města a starostí všedních dnů. A nejen to, díky své malé kapacitě Vám penzion „U Šteflů“ dokáže nabídnout individuální, až téměř rodinný přístup, přitom ale ctí soukromí hostů jako prvořadé.

Tím nejcennějším, čím se náš penzion může pyšnit, je čistá příroda, která se rozkládá všude kolem. Vysočina a Jižní Čechy představují rozmanité krajiny, z nichž každá je schopna většině návštěvníků nabídnout to, co hledají: krásné hluboké lesy, četné rybníky, křivolaké a málo frekventované silnice, nově vybudované a propojené cyklostezky a turistické trasy. Proto je u nás pobyt ideální pro turisty, cyklisty a rybáře, kteří mohou zkusi štěstí v našem rybníku, ale i pro milovníky kultury a historie našeho kraje.

Vybavení a služby penzionu

V celém objektu je WIFI připojení.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v uzavřeném objektu, penzion disponuje vlastním parkovištěm.
Kolovna k uskladnění kol a jiného vybavení – uzamykatelná.

Stravování

V případě zájmu je možno objednat obědy nebo večeře v místní turistické ubytovně.

Ubytování - pokoje:

Penzion U Šteflů je tvořen sedmi apartmány, z nichž tři (č. 1 až 3) se nacházejí v podkroví zrekonstruované obytné části rodinné farmy a čtyři (č. 4 až 7) v nově vybudované části.
Původní část penzionu má samostatný přístup přes zahradu, terasu a balkón, které jsou k dispozici všem hostům. Vstupní hala slouží jako společenská místnost s možností posezení u televize (satelit) nebo ke vzájemnému setkávání a „besedování“.
Nově vybudovaná část je přístupná přímo z parkoviště a nabízí velkou společenskou místnost s televizí, kulečníkem, šipkami a minifotbálkem.

Apartmán č. 1: 5 lůžek, 2 místnosti s kuchyňským koutem, jehož standardním vybavením jsou varná deska, konvice, mikrovlnná trouba, chladnička a potřebné nádobí, koupelna se sprchou, šatna, WC.

Apartmán č. 2: 2 lůžka s možností přistýlky na rozkládacím gauči, 2 místnosti s kuchyňským koutem, jehož standardním vybavením je vařič, varná konvice, hladnička a potřebné nádobí, koupelna, WC.

Apartmán č. 3: 4 lůžka, 1 místnost, samostatná kuchyňka, k jejíž standardní výbavě patří varná deska a konvice, chladnička a potřebné nádobí, koupelna se sprchou, WC.

Apartmán č. 4: 3 lůžka, kuchyňka s varnou deskou, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým vybavením, šatna, koupelna se sprchovým koutem, masážní vanou a WC.

Apartmán č. 5: 2 lůžka, kuchyňka s varnou deskou, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým vybavením, balkon, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán č. 6: 2 lůžka, kuchyňka s varnou deskou, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým vybavením, balkon, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán č. 7: 4 lůžka, kuchyňka s varnou deskou, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým vybavením, koupelna se sprchovým koutem, masážní vanou a WC.
Všichni hosté mají přístup na terasu u jezírka a ke krbu na dvoře.

Výlety, sport a zábava v okolí

Na své si tu tedy přijdou ti, mezi jejichž zájmy patří turistika, cykloturistika, sběr hub, rybaření, koupání v rybnících či zatopených lomech, nebo prostá relaxace v čisté přírodě.
Penzion „U Šteflů“ Vám nabízí možnost vypůjčit si 2 horská kola, zahrát stolní tenis, kulečník, minifotbálek nebo si půjčit drobné sportovní náčiní.

Tenisové kurty jsou Vám k dispozici v nedalekém penzionu Mlýn nebo v několika obcích v blízkém okolí (Jilem, Popelín, Strmilov).

Jízda na koni, i pro začátečníky, je možná po dohodě v 1 km vzdálené vesničce Horní Dvorce.

Cykloturistika a pěší turistika jsou zde nejčastěji vyhledávaný sport díky množství dobře značených a propojeným tras, které vedou po nově vybudovaných stezkách a klidných silnicích napříč krajinou označovanou jako Česká Kanada.


Pro koupání jsou vhodné rybníky v okolí 6 – 10 km, jako Komorník, Zvůle, Velký a Malý Pařezitý, Chytrov nebo Osika a další.

I dovolená v průběhu zimy, kdy náš penzion získává specifickou atmosféru, může být velmi rozmanitá. Nedaleké obce Studená a Mrákotín nabízejí sjezdové lyžování na svahu s vlekem, v okolí Studené a Kunžaku můžete vyrazit na běžky po upravených tratích.

K bruslení se nabízí místní rybníky přímo na návsi, pro náročnější bruslaře pak zimní stadion v Telči nebo Jindřichově Hradci.

Na Silvestra odpoledne se s námi můžete zúčastnit silvestrovského výstupu na Mackův kopec a na zpáteční cestě posedět u táboráku, zazpívat si a zavzpomínat na uplynulý rok.
Rybáři můžou zkusit své štěstí v rybaření. K dispozici jsou jim naše rybníky nebo si mohou koupit povolenku na jiný rybník v okolí. Za shlédnutí stojí i naše podzimní výlovy rybníků.
Pokud mezi Vaše koníčky patří houby nebo sběr lesních plodů, přijdete si zde na své od července až do října. Místní lesy vybízejí k procházkám či toulkám, při nichž lze spojit příjemné s užitečným.

Ceník ubytování v penzionu

od 350,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 350,- kčza osobu a noc - ZIMA
Místní poplatky, DPH, energie v ceně
Záloha 50% CELKOVÉ CENY

Ubytování v apartmánech č. 1 až 3 (původní část)
Dospělá osoba: 350,- Kč/den
Dítě do 2 let bez nároku na postel: zdarma
Dítě do 12 let: 250,- Kč/den
Přistýlka: 200,- Kč/den
Pes: 50,- Kč/den

Ubytování v apartmánech č. 4 a 7 s masážní vanou (nová část)
Dospělá osoba: 450,- Kč/den
Dítě do 2 let bez nároku na postel: zdarma
Dítě do 12 let: 350,- Kč/den
Pes: není dovolen

Ubytování v apartmánech č. 5 a 6 s balkonem (nová část)
Dospělá osoba: 420,- Kč/den
Dítě do 2 let bez nároku na postel: zdarma
Dítě do 12 let: 320,- Kč/den
Pes: není dovolen

Rybaření ve vlastním rybníku: 100,- Kč/den (je možné využit chatku u rybníka nebo loďku).

Ceny jsou včetně DPH a místních poplatků.

Kontakty

Adresa penzionu: čp.1

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 830 781, 723 480 644
Web:
www.penzionusteflu.cz

Volné a obsazené termíny:

Penzion U Šteflů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion U Šteflů.

Ubytovací zařízení
Penzion ZahrádkyUbytovací zařízení 1Ubytovací zařízení 2Ubytovací zařízení 3

Ubytovací zařízení Zahrádky č. p. 100 se nachází na okraji obce Zahrádky na rozhraní Jihočeského kraje a kraje Vysočina v okrese Jindřichův Hradec. Ubytovací zařízení je... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58188)