Chata Bozeňov

Ubytování Dolní Bušínov, Bozeňov - Apartmány

Chata Bozeňov - Dolní Bušínov
Chata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní BušínovChata Bozeňov - Dolní Bušínov

Představujeme Vám naši chatu v atraktivní rekreační oblasti Dolní Bušínov (Bozeňov) u Zábřeha. Chata se nachází v centru adrenalinového parku, ale díky vzrostlým smrkům, které lemují velkou část pozemku, budete mít naprosté soukromí. Adrenalin park je součástí areálu Sport & Relax areál Bozeňov a nabízí širokou škálu možností aktivního trávení volného času pro děti a dospělé. WIFI v celém objektu.

Vybavení a služby penzionu

K dispozici 2x plně vybavená kuchyň - el. sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnka, myčka nádobí, varná konvice, lednice s mrazákem, kávovar. Ve společenské místnosti LED televizor, micrověž, rozkládací sedací souprava, stoly a židle pro 16 osob. Oplocená zahrada, k dispozici venkovní terasa 50m2,plynový gril, výčepní zařízení na 20 druhů piv. Vlastní osvětlené antukové hřiště na volejbal a nohejbal.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v oploceném objektu pro cca 4 auta. Příjezdová cesta vlastní - nezpevněný povrch.

Stravování

Stravování vlastní, případně v 300m vzdálené restauraci (vaří zde výborně).

Ubytování - pokoje:

K dispozici 6 ložnic ve dvou apartmánech (každý apartmán má 3 ložnice, vybavenou kuchyň, sprchový kout s WC).

Výlety, sport a zábava v okolí

V rozlehlém adrenalin parku lze pronajmout tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště pro plážový volejbal. K dispozici je zde také lezecká stěna, lanové centrum, půjčovna kol, nádherné hřiště při děti, kolotoče, houpačky, trampolína, ping pong atd. Za poplatek se zde můžete procvičit např. v lukostřelbě, vyzkoušet skákací boty, zkusit si mini golf, intercross, pentaque, frishbee. Také si zde můžete zarybařit na soukromém rybníku, případně zkusit rybaření v přehradě Nemilka (vzdálenost cca 5km). V Relax centru Bozeňov si můžete užít wellnes v nově otevřené relaxační zóně: masáže, whirpool, finská sauna, parní lázeň, relaxační zábaly atd.
V okolí se nacházejí cyklistické a turistické stezky, jsou zde výborné podmínky pro houbaření. V okolí jsou vyznačené cykloturistické stezky po vrstevnicích Zábřežské vrchoviny, rekreační středisko Bozeňov protíná trasa č. 6234 vhodná i pro in - line. Je zde modrá a zelená turistická trasa.
Další možné turistické cíle: Zámek Skalička (8 km), zámek Úsov (20 km), Rozhledna Lázek 21 km, Pivovarské muzeum Hanušovice (31km), Arboretum Bílá Lhota (28km), město Šumperk (20 km), hrad Bouzov (xx km), Lázně Velké Losiny a Papírna Velké Losiny (xx km), ve Velkých Losinách je také nově otevřený bazén s léčivou vodou., Loštice – místní muzeum tvarůžků (xx km), možnost navštívit Olomouc (50km) a jednou z nejhezčích zoologický zahrad v ČR.

Ceník ubytování v apartmánech

29000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
Při nástupu k ubytování vybíráme vratnou kauci 2.000,- Kč. K ceně je nutné připočítat spotřebu el. energie - 4,- Kč/1KWh. V letní sezóně lze pronajmout chatu pouze na týdenní turnusy. Letní sezóna trvá od 1.7.do 31.8., Silvestr nepronajímáme.
červenec, srpen - pouze týdenní pobyty: 29.000,- Kč / týden / celý objekt
květen, červen, září - 5.000,- Kč / noc / celý objekt
říjen - duben - 4.200,- Kč / noc / celý objekt

Kontakty

Adresa apartmánů: Bozeňov

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
736 164 431
Web:
www.chatabozenov.cz

Volné a obsazené termíny:

Chata Bozeňov - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Bozeňov.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59987)