Česká škola u Holašovic

Ubytování Lipanovice, Lipanovice 38 - Apartmán

Česká škola u Holašovic - Lipanovice
Česká škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - LipanoviceČeská škola u Holašovic - Lipanovice

Zrekonstruovaná bývalá česká škola se nachází v malebné vesničce Lipanovice, která je částí obce Záboří v okrese České Budějovice (17 km). Leží ve svahu na východním úpatí vrchu Vysoká Běta v nadmořské výšce 500 m. Lipanovicemi probíhá hranice CHKO Blanský les.
Lipanovice mají strategickou polohu vhodnou pro cyklisty, kteří ocení lesní cesty nebo nově opravené silnice. Nejen silniční cyklisté za minimálního provozu mohou dojet na Lipno (44 km), do Českého Krumlova (25 km), Prachatic (33 km), na Hlubokou (25 km).
Nedaleko se nachází vesnice Holašovice (3 km), která patří na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO a to především pro své mimořádné architektonické a urbanistické hodnotě.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

2 lůžkový pokoj: indukční varná deska, trouba, rychlovarná konvice, lednice, sušák na prádlo, ložní prádlo, toaletní papír, hračky pro menší děti, úložné prostory.

4 lůžkový pokoj: indukční varná deska, rychlovarná konvice, myčka, trouba, lednice, sušák na prádlo, ložní prádlo, toaletní papír, hračky pro menší děti, úložné prostory.

Vnější vybavení objektu: 2x wc prkýnko pro malé děti, 2x dětská postýlka, kroket, venkovní posezení (ohniště), sauna, mini tělocvična na zahradě, dětské hřiště k dispozici na návsi (300 m), oplocená zahrada.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Dostatečný prostor k parkování je k dispozici u domu pro všechny ubytované. K objektu vede opravená silnice. Parkování je zdarma.

Stravování

Malý obchod se nachází ve 2 km vzdálené vesničce Záboří. Oba apartmány mají plně vybavené kuchyně, nachystané na plnohodnotné vaření (lednice, trouba, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí). 4 lůžkový pokoj má i myčku. Apartmány nemají mikrovlnku.

Ubytování - pokoje:

2 lůžkový apartmán se nachází v přízemí. Skládá se z menší kuchyňky, jednoho většího pokoje a koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V apartmánu je možné umístit dětskou postýlku.

4 lůžkový apartmán se nachází v podkroví. Skládá se z kuchyně společné s obývacím prostorem (velká manželská postel), jednoho menšího pokoje (rozkládací gauč) a koupelny s vanou, umyvadlem a WC. V apartmánu je možné umístit přistýlku (využít prostor ve druhém pokoji) nebo dětskou postýlku.

Výlety, sport a zábava v okolí

Přírodní koupaliště Brloh (9 km)
Lipenská přehrada (45 km)

Zámek, aquapark, golfové hřiště, ZOO Hluboká nad Vltavou (24 km)

Zámek Český Krumlov (UNESCO) (25 km)
Grafitový důl Č. Krumlov, půjčovna lodí a raftů na jednodenní výlety po Vltavě

Lanovka z Krásetína na horu Kleť s nejstarší rozhlednou v ČR (1083 m), restaurací a hvězdárnou 3 km, sjezd na koloběžkách (15 km)

Klášter cisterciáků Zlatá Koruna (20 km)
Zřícenina hradu Dívčí Kámen (16 km)
Zřícenina hradu Helfenburk (33 km)
Zámek Kratochvíle (16 km)
Pivovar Horní Chrášťany (3 km)

Dobře značené turistiké a cykloturistické trasy v okolí CHKO Blanský les.

Okolní města: České Budějovice (17 km), Český Krumlov (25 km), Rožumberk nad Vltavou (48 km), Hluboká nad Vltavou (25 km), Prachatice (33 km), Netolice (11 km), Holašovice (3 km)

Ceník ubytování v apartmánu

od 1290,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 1290,- kčza apartmán a noc - ZIMA
od 1290,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz od jara do podzimu, v zimě po dohodě. Uvedené ceny nezahrnují rekreační poplatek obci 15,- Kč/den/osoba.

Cena za 2lůžkový apartmán 1290,- Kč/noc (2 osoby).
Cena za 4lůžkový apartmán 1590,- Kč/noc (4 osoby).
Přistýlka je možná u 4lůžkového pokoje pro max 2 osoby, příplatek na osobu je 300 Kč/noc.

Rezervace je provedena proti zaplacení zálohy ve výši 50% z ceny pronájmu. Doplatek je možné uhradit hotově v den příjezdu nebo minimálně den před příjezdem převodem. Storno pobytu s vrácením zálohy je možné do 48 hodin před termínem nástupu.

V ceně je zahrnuto ložní prádlo, toaletní papír a závěrečný úklid.
Apartmány jsou k dispozici od dubna do října.

Kontakty

Adresa apartmánu: Lipanovice 38

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 511 215, 602 373 840

Volné a obsazené termíny:

Česká škola u Holašovic - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Česká škola u Holašovic.

Penzion Na Pohodu
Penzion České Chalupy, České Chalupy 12Penzion Na Pohodu 1Penzion Na Pohodu 2Penzion Na Pohodu 3

Chaloupka je vhodná především pro lidi, kteří miluji relax a pohodu. Ideální pro rodiny s dětmi. Jedná se o opravdovou oázu klidu, kde se vrátíte do... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57183)