U Ťukalů

Ubytování Ploukonice, Ploukonice 15, 51101, Turnov - Apartmány

U Ťukalů - Ploukonice
U Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - PloukoniceU Ťukalů - Ploukonice

UBYTOVÁNÍ NA CHALUPĚ V ČESKÉM RÁJI
Nabízíme:
- ubytování max. pro 10 osob, ve 2 samostatných bytech, každém pro 5 lidí.
- soukromí v uzavřeném areálu
- rozlehlou zahradu okolo chalupy
- komfort v prostředí bývalého statku
Ubytování v nově zrekonstruované bývalé zemědělské usedlosti z 2.poloviny 18.století. Nachází se v Českém ráji, v malé obci Ploukonice, kterou protéká řeka Jizera, nedaleko vodní plochy Malý a Velký Písečák s možností koupání a rybaření. Z chalupy je přímý výhled na panorama Příhrazských skal a Drábských světniček. Cesty mezi poli přímo za chalupou napojené na turistické stezky a cyklotrasy vybízejí k procházkám a projížďkám na kole i in - line bruslích s fascinujícím pohledem na skály. Chalupa je plně oplocená s rozlehlým dvorem a zahradou pro odpočinek pod vzrostlými stromy. Objekt není bezbariérový.

Vybavení a služby penzionu

Každý byt má kompletně vybavenou kuchyň (nádobí, příbory, el. sporák s troubou, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice).
Přístup na internet přes Wi - Fi.
V přízemí objektu společenská místnost (bývalá konírna) přístupná ze zahrady s umyvadlem a WC. Venkovní posezení s grilem. Rozlehlá zahradas herními prvky. Uzavřený areál zajišťující naprosté soukromí.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

parkování v uzavřeném areálu pro 4 - 5 aut.

Stravování

Vlastní stravování, možnost přípravy jídla ve vybavených kuchyních. Obchody s potravinami v Příšovicích a ve Všeni. Nejbližší restaurace ve Všeni, Příšovicích, Svijanech, v Doubravě a v Turnově.

Ubytování - pokoje:

Ubytování v 1.poschodí ve 2 samostatných bytech pro 5 osob.
Byt 1: - přístup vnitřním schodištěm do chodby, odtud vstup do 2 ložnic a kuchyně s jídelnou a koupelny s WC; - menší ložnice 2 lůžka, větší ložnice dvoulůžko a jednolůžko, pohovka a skříň.
Byt 2: - přístup venkovním schodištěm přes pavlač do předsíně, odtud do místnosti s kuchyňským a jídelním koutem, 2 lůžky a schodištěm do podkrovní ložnice se 3 lůžky; - samostatná koupelna s WC a pračkou.
V bytech není povoleno kouření.

Výlety, sport a zábava v okolí

Okolí Ploukonic, Český ráj, skýtá spoustu možností pro turistiku, cykloturistiku, vodní turistiku, jezdectví, horolezectví. Daleké výhledy do kraje z blízkých Příhrazkých skal, Hruboskalského skalního města, vrchu Kozákov, Mužský. Možnost rybaření a koupání v Malém a Velkém Písečáku a řece Jizeře. V nedalekém Turnově nový sportovně rekreační areál Maškova zahrada s krytým zimním stadionem a venkovním koupalištěm s atrakcemi. Ve Svijanech naproti pivovaru nově zrekonstruovaný zámeček s historickými expozicemi. Nedaleké hrady a zámky Kost, Humprecht, Trosky, Sychrov, Hrubý Rohozec. Objekty lidové architektury Dlaskův statek v Dolánkách u Turnova, Boučkův statek na Malé Skále, Kopicův statek. Okolní města Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Jičín, Liberec.

Ceník ubytování v apartmánech

18.000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
13.000,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně.
V letní sezóně (červenec, srpen) - minimálně týdenní pobyty, příjezd v sobotu mezi 15: 00 - 17: 00 hod.,
odjezd v sobotu mezi 9: 00 - 10: 00 hod.
Cena pro 7 osob … 18.000,- ; pro 8 osob …. 19.000,- ; pro 9 osob... 20.000,- ; pro 10 osob …. 21.000,- Kč.
Možnost ubytování i mimo sezónu:
Týdenní pobyty, víkendové pobyty: celá chalupa nebo jednotlivě byty č. 1,2.Cena dle dohody.


Cena zahrnuje: ubytování vč. energií a vody, lůžkoviny, ručníky, používání grilu, využití úschovny kol, parkování v objektu
Cena nezahrnuje: vratnou kauci 2000,- Kč při příjezdu, poplatek obci, dřevo na gril, vytápění v letní sezóně
Nutnost předání uklizených bytů při odjezdu!

Kontakty

Adresa apartmánů: Ploukonice 15, 51101, Turnov

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
737 847 877
Web:
www.ubytovani-ploukonice.cz

Volné a obsazené termíny:

U Ťukalů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od U Ťukalů.

Chata Wellness
Apartmán Žďár, Žďár 148Chata Wellness 1Chata Wellness 2Chata Wellness 3

Plně zařízená chata (dům) postavená v roce 2015 v Českém ráji, nedaleko hradu Kost, zámku Humprecht či zříceniny Valečov. Chata je tvořena dvěma samostatnými apartmány a... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55365)