Les Park

Ubytování Vřesovice, Vřesovice 312 - Apartmány

Les Park - Vřesovice
Les Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - VřesoviceLes Park - Vřesovice

LES PARK je malým rodinným rekreačním areálem situovaným na jižním úpatí pohoří Chřiby. LES PARK nabízí víc než zázemí pro cyklisty, kteří objevili jedinečné terény v Chřibech. Myslíme také na děti, a proto je součástí areálu dětské hřiště. Na své si přijdou také všichni, kteří chtějí spojit moderní požadavky na dovolenou, možnosti zábavy u táboráků a vůbec zážitků pobytu v přírodě, která ve svém okolí nabízí nespočet aktivit.
Ubytovací kapacita v chatkách a jurtě je 30 osob.
LES PARK Vřesovice je jedinečným místem na Jižní Moravě, kde v sousedství vinných sklepů naleznete zbytky staletých lesů, jedinečnou historii z dob Velké Moravy i středověku, vodní nádrže a bohatý lidový folklór.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Součástí vybavení je satelitní TV, lednice s mrazicím boxem, indukční vařič, mikrovlnná trouba, nezávislý ohřev teplé vody, běžné kuchyňské vybavení a venkovní přenosný gril. Parkování je umožněno přímo u chatek.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu. Příjezd z obce Vřesovice nebo Koryčany.

Stravování

Stravovaní je možné přímo v areálu v hospůdce Lesní Bar. Každá chatka má vlastní kuchyňku. Nejbližší restaurace - U srubu Osvětimany (3 km).

Ubytování - pokoje:

Aktuálně nabízíme ubytování v pěti nově rekonstruovaných nadstandardně vybavených apartmánech. Apartmány mají rozměry 33 m2 (apartmán č. 6 - 50m2). Dispozice apartmánu zahrnuje obývací místnost s kuchyňkou, ložnici a koupelnu. Před každým apartmánem je krytá terasa s posezením. Objekty jsou nadstandardně izolovány a umožňují celoroční provoz díky vytápění přímotopy. Součástí apartmánu je rovněž garáž. K dispozici je také Lesní Jurta o velikosti 64m2.Možnosti jejího využití na vyžádání. Pokoj s koupelnou pod jurtou je max. pro 2 osoby.

Výlety, sport a zábava v okolí

LES PARK nabízí bohaté možnosti sportovních aktivit. Samotný areál: dětské atrakce, tee - pee, disc golf, dětská lezecká stěna, stolní tenis apod.
Místo je přímo u lesa. V okolí cyklistické trasy, vodní sporty (rybník 50 m), krytý bazén (1,5 km), ski park (3 km Osvětimany, 10 km Stupava), tenis (1,5 km). Tipy pro výlety v okolí: Hradisko sv. Klimenta (3 km), Cimburk (5 km), Bradlo (3 km) nebo Moravanské lůky (3 km).

Ceník ubytování v apartmánech

1200,- kčza apartmány a noc - LÉTO
1200,- kčza apartmány a noc - ZIMA
1200,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend (mimo letní sezónu). Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Standardní cena (chatky 1,2,3,5) za jednu noc 1.200,- Kč/chatka (2 a více nocí). Chatka č. 6: 1500,- Kč/noc (2 a více nocí). Pokoj pod jurtou: 500,- Kč/noc (max. 2 osoby). Akční slevy dle případné nabídky na stránkách www. les - park. cz.

Kontakty

Adresa apartmánů: Vřesovice 312

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 230 881
Web:
les-park.cz
Facebook:
www.facebook.com/LesParkVresovice/

Volné a obsazené termíny:

Les Park - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Les Park.

Penzion Malovaný
Penzion Osvětimany, Osvětimany ev. č. 202Penzion Malovaný 1Penzion Malovaný 2Penzion Malovaný 3

Kouzelnou přírodu, sportovní zážitky, relaxaci ve wellness. To všechno si můžete užít ve zcela novém penzionu v areálu Ski parku v Osvětimanech. Filozofií našeho penzionu... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56961)