Vila Slunečnice

Ubytování Vejprty, Husova 787 - Rekreační dům

zimní pohled na vilu - Vila Slunečnice
zimní pohled na vilu - Vila Slunečnice pohled do pokoje - Vila Slunečnice pohled od koupelny - Vila Slunečnice kuchyň pro hosty - Vila Slunečnice

Vila Slunečnice je rodinný dům s možností ubytování zaměřeném na rodiny s dětmi. Dům se nachází na okraji města Vejprty při výjezdu směrem na obec Kovářská asi 10km od lyžařského střediska Klínovec.
Dům stojí 1,5 km od hraničního přechodu Vejprty / Bärenstein. Parkování na vlastním ohraničeném pozemku - 5 parkovacích míst. V domě je místnost zařízená pro vyžití dětí i v případě nepříznivého počasí. Společenská místnost (jídelna) sousedí s kuchyní a s dětským koutkem. Je vybavena krbovými kamny. Kuchyň vás příjemně překvapí svým vybavením a v základní sestavě pojme 20 lidí. Rodinám s malými dětmi je k dispozici k zapůjčení přebalovací pult s koupací vaničkou a dětská židlička.

Přehled vybavení a služeb rekreačního domu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: 5 parkovacích míst na pozemku.

Výlety, sport a zábava v okolí

Letní aktivity:
Široká síť cyklostezek propojených s německou stranou, tenisové kurty (na okraji Vejprt při výjezdu směrem na Klínovec), venkovní aquaparky v Jáchymově (25km) a v Klášterci nad Ohří (24km), aquaparky v německých městech Geyer (21km) nebo Marienberg (28km). U vily je k dispozici skákací trampolína se sítí, dětský koutek pod vzrostlými stromy a rozsáhlý pozemek s posezením a grilováním.

Zimní aktivity:
Přímo ve Vejprtech je brusliště. Hned za hraničním přechodem je velmi hezké a cenově příznivé lyžování v Bärensteinu. Dále lyžařská střediska Klínovec(10km), Boží Dar (18km), Neklid (16km). V přilehlém okolí jsou upravované běžecké tratě.

Ceník ubytování v rekreačním domu

Kontakty

Adresa rekreačního domu: Husova 787

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Vila Slunečnice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Vila Slunečnice.

Vila Slunečnice
Penzion Vejprty, Husova 787/80Vila Slunečnice 1Vila Slunečnice 2Vila Slunečnice 3

Vila Slunečnice je rodinný dům s možností ubytování zaměřeném na rodiny s dětmi. Dům se nachází na okraji města Vejprty při výjezdu směrem na obec... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50315)