Soukromý apartmán Ivana

Ubytování Třeboň, Lidická 376 - Apartmán

Soukromý apartmán Ivana - Třeboň
Soukromý apartmán Ivana - Třeboň Soukromý apartmán Ivana - Třeboň Koupelna - Soukromý apartmán Ivana Obývací pokoj - společenská místnost - Soukromý apartmán Ivana Ložnice 2 - Soukromý apartmán Ivana Lodžie - Soukromý apartmán Ivana Soukromý apartmán Ivana - Třeboň

Nabízím Vám ubytovat se v prostorném apartmánu o rozloze 100m2, který bude k dispozici jen pro Vás, nikdy neubytuji společně hosty, kteří se neznají. Apartmán se nachází v klidné části obklopené parky lázeňského města Třeboň, nedaleko historického centra (3 min), lázení Berta (3 min) i Aurora (cca 10 min). K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, společenská místnost s TV a CD přehrávačem, kompletně vybavená kuchyň včetně sporáku, trouby, lednice, varné konvice, mikrovlnné trouby a veškerého nádobí, koupelna, WC, lodžie. Připojení WIFI internetu, parkování přímo před domem a možnost uložení kol.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: přímo před domem.
Bus: 100m od domu. Vlak: 1km od domu.

Výlety, sport a zábava v okolí

V místě jsou restaurace, kino, divadlo, diskotéka, dětská hřiště, bazén, sauna, fitness, minigolf, tenisová hřiště, squash, cyklostezky, turistické stezky, možnost lázeňských procedur, masáží apod.

Ceník ubytování v apartmánu

400,- kčcena za noc pro 1 osobu
800,- kčcena za noc pro 2 osoby
1100,- kčcena za noc pro 3 osoby
1200,- kčcena za noc pro 4 osoby
Děti do 3 let zdarma
Záloha na ubytování při objednávce 50% z celkové ceny.

Kontakty

Adresa apartmánu: Lidická 376

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50082)