penzion Dvorce

Ubytování Třeboň, Dvorce 138 - Penzion

penzion Dvorce - Třeboň
penzion Dvorce - Třeboň penzion Dvorce - Třeboň penzion Dvorce - Třeboň penzion Dvorce - Třeboň penzion Dvorce - Třeboň penzion Dvorce - Třeboň penzion Dvorce - Třeboň penzion Dvorce - Třeboň

Nabízíme nové stylové ubytování na farmě Dvorce v Třeboni. Ubytování je ve 2 až 3lůžkových pokojích a apartmánech s kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením a TV. Penzion je vhodný pro rekreaci, vyjížďky na kolech, možnost zajištění vyhlídkových letů.

Penzion Dvorce se nachází v Třeboňské pánvi, která je součástí Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko (zařazenou do systému biosferických rezervací UNESCO) a leží necelé 2 km od lázeňského města Třeboň.
Penzion je přímo na cyklistické trase, kterými je protkané celé Třeboňsko. 300m od nás se můžete vykoupat v druhém největším rybníku Svět.

Nabízíme ubytování v nadstandartních nově zařízených apartmánech pro 2 – 5 osob. Ložnice s manželskou postelí, samostatný pokoj se dvěma lůžky, kuchyně s vybavenou kuchyňskou linkou ( myčka, lednice, varná konvice, sklokeramická deska ), toaleta s bidetem, koupelna se sprchovým koutem.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Ceník ubytování v penzionu

2000,- kčza apartmán na noc

Kontakty

Adresa penzionu: Dvorce 138

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50222)