Penzion U Kňourků

Ubytování Vidoň - Penzion

Penzion U Kňourků - Vidoň
Penzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - VidoňPenzion U Kňourků - Vidoň

Penzion u Kňourků se nachází v malebné vesnici Vidoň. Luxusní ubytování v překrásné a klidné lokalitě Podkrkonoší, na okraji malé vesnice uprostřed přírody, obklopené lesy, loukami a poli. Celkem je k dispozici 8 lůžek, možné jsou 2 přistýlky. Penzion je zejména vhodný pro dvě rodiny s dětmi s nabídkou relaxačních a sportovních možností. Výhodou je ohřev bazénu s možností regulace teploty vody (25 - 35 stupňů) dle počasí a koupání již od měsíce květen až do měsíce září.
Místo je ovšem vhodné i pro party přátel, které hledají odpočinek v přírodě s možností nedalekého města, kam mohou vycestovat na zábavou a kulturou.

Vybavení a služby penzionu

Obývací pokoj je vybaven televizí, satelitem, videopřehrávačem, DVD přehrávačem a možností připojení k internetu.
V penzionu Vám můžeme zapůjčit dětskou postýlku a židličku.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je zajištěné na oploceném pozemku, který poskytuje čtyři a více parkovacích míst.

Stravování

společná kuchyně (varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a lednička).

Ubytování - pokoje:

K dispozici jsou celkem 2 ložnice po 4 lůžkách (s možností přistýlky). Pro malé děti vám můžeme zapůjčit dětskou postýlku a židličku.

Výlety, sport a zábava v okolí

V objektu penzionu se nachází bazén se zastřešením, regulovaným ohřevem a osvětlením, tenisový kurt s altánem a stůl na stolní tenis. K dispozici je hostům i půjčovna jízdních kol.
Okolí penzionu nabízí řadu dalších relaxačních a odpočinkových možností, ale také přírodu vhodnou k procházkách - louky, skály a lesy. Nespočet pamětihodností a zajímavých lokalit (Zoo Safari Dvůr Králové, Český ráj - Prachovské skály, Hrad Pecka, v zimě lyžařský vlek nebo pouze 40 km vzdálené Krkonoše).

V blízkém okolí penzionu je síť cyklotras a turistických stezek, aquapark v Jičíně anebo v Hradci Králové vzdáleném 25km. 5 km od penzionu se nachází krytý bazén v Hořicích a koupaliště v Miletíně.

V blízkých Hořicích je k využití mnoho dalších sportovních možností - například sauna, fitnesscentrum, bowling, squash.

Pro děti se u objektu nachází pískoviště, houpačka, trampolína. Možnost zapůjčit si dětská jízdní kola. Velcí i malí se mohou pobavit u míčových a společenských her. V blízkosti objektu je možnost rybaření a projížďky na koních. Pro milovníky adrenalínu je možnost vyhlídkových letů. Hostům je k dispozici zahradní gril, krb s udírnou, lávové kameny a nerezová lorna na opékání masa.

Ceník ubytování v penzionu

350,- kčza osobu a noc - LÉTO
250,- kčza osobu a noc - ZIMA
250,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU
350/osoba,- kčSILVESTR: dohodou
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty.
Cena pro jednu rodinu s dětmi/týden: 7750 Kč červen - srpen.
Cena pro jednu rodinu s dětmi/týden: 6750 Kč zbývající měsíce.

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 109 725
Web:
www.penzionyuknourku.cz

Volné a obsazené termíny:

Penzion U Kňourků - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion U Kňourků.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52394)