Penzion Pod Kotnovem

Ubytování Tábor, Poříční 36 - Penzion

Penzion Pod Kotnovem - Tábor
Penzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - TáborPenzion Pod Kotnovem - Tábor

Nově zrekonstruované apartmány Pod Kotnovem jsou umístěné v údolí řeky Lužnice, přímo pod hradem Kotnov, pár minut od historického centra města. Kolem apartmánů vede nová cyklostezka propojující jednotlivé části Tábora. Ubytování je vhodné jak pro rodinnou rekreaci (možnost umístění kol v objektu, příjemná vnitřní terasa), tak jako zastávka na pracovní cestě.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmány jsou vybaveny TV, satelitem, WiFi připojením. Součástí je plně vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, vařič, lednice, varná konvice), koupelna se sprchovým koutem či vanou. Lze využívat vnitřní terasu k posezení. Parkování je zdarma na veřejném parkovišti vzdáleném 15m od objektu. Objekt je vybaven kolárnou na uzamčeném dvorku.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné na 10m vzdáleném veřejném parkovišti.

Stravování

Obchod je vzdálený 50m. Restaurace přes ulici, cca 20m. Nedaleké historické centrum města (cca 10min pěšky) s množstvím restaurací a kaváren.

Ubytování - pokoje:

Apartmán 4+5 sestává ze dvou propojených ložnic (obsazenost 4 - 6 lůžek, z toho jedno dvojlůžko), vybavených TV, satelitem, WiFi připojením. Součástí je plně vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, vařič, lednice, varná konvice), koupelna se sprchovým koutem. Lze využívat vnitřní terasu.
Apartmán 6 (3 osoby) je vybaven TV, satelitem, WiFi připojením. Součástí je plně vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, vařič, lednice, varná konvice), koupelna s vanou. Lze využívat vnitřní terasu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Apartmány jsou umístěné nedaleko od historického centra města (cca 10min pěšky). Apartmány leží 100m do cyklostezky propojující jednotlivé části Tábora. Vyhlídka na řeku Lužnici láká k procházkám. Pro rodiny s dětmi je lákavá nedaleká ZOO Větrovy.

Ceník ubytování v penzionu

od 400,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 400,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 400,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
1 osoba 590Kč
2 osoby 890Kč
3 osoby 1290Kč
4 osoby 1590Kč

Kontakty

Adresa penzionu: Poříční 36

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 543 799, 603 845 830

Penzion Pod Kotnovem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Pod Kotnovem.

Apartman Ella
Apartmán Tábor, U STADIONU MÍRU 1735Apartman Ella 1Apartman Ella 2Apartman Ella 3

Apartmán Ella se nachází v Táboře a nabízí zahradu, bezplatné Wi - Fi, nepřetržitě otevřenou recepci. Výhled z balkonu směřuje do zahrady. Do centra 5 minut... zobrazit detail

Chalupa Na samotě
Apartmán Větrovy, Tábor-Větrovy 3Chalupa Na samotě 1Chalupa Na samotě 2Chalupa Na samotě 3

5 nových apartmánů, 19 LŮŽEK, z toho 1 BEZBARIEROVÝ se nachází v nové chalupě v naprostém klidu nad městem Tábor, kde můžete grilovat, odpočívat na zahradě,... zobrazit detail

Benešův mlýn
Penzion Tábor, Lužnické údolí 38Benešův mlýn 1Benešův mlýn 2Benešův mlýn 3

Pokud si přejete uspořádat nějakou akci (např. narozeniny, svatbu, oslavu, setkání atd. ) někde mimo město a v krásné přírodě tak, aby se nerušilo okolí či... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58210)