Chaty a apartmány Loužek - Orlík

Ubytování Struhy, Milešov-Klenovice, Loužek - Apartmány

Chaty a apartmány Loužek - Orlík - Struhy
Chaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - Struhy

LUXUSNĚJŠÍ POLOHU A KLIDNĚJŠÍ MÍSTO PŘÍMO U VODY NA CELÉM POVODÍ NENAJDETE... Apartmány Loužek se nacházejí v překrásném přírodním prostředí mimořádně klidné zátoky Struhy I přímo na břehu Orlické přehrady na poloostrově Loužek v katastru zaniklé bývalé obce Orlické Zlákovice.
Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, pro rybolov, jachting a k celosezónnímu koupání v čisté vodě. Jsme na dohled přehradní hrázi, takže než k nám případné sinice od soutoku Otavy a Vltavy dorazí, je po sezóně. Voda bývá dlouho čistá a teplá, takže se běžně koupeme ještě na konci září.
V okolí rekreačního zařízení jsou značené turistické a cykloturistické stezky i mnoho přírodních a kulturních zajímavostí.
Apartmány 1+1/40m2 jsou ve zděných budovách, v každé dva v přízemí a dva v 1.patře. Všechny mají prostornou lodžii s výhledem na vodní hladinu, horní ještě balkonový ochoz s výhledem na druhou stranu do lesa, kde je možno posedět ve stínu v horkém létě.
Každý apartmán má obývací pokoj s lodžií a výhledem na vodní hladinu, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, vybavenou kuchyňskou linku v malé vstupní hale, včetně vařiče, varné konvice, ledničky a základního nádobí.

Vybavení a služby penzionu

V hlavní budově je společenská místnost s LCD/TV, kulečníkem, stolem na ping - pong a elektronickými šipkami.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem, vlastní parkoviště zdarma.

Stravování

Stravování v žádné podobě nezajišťujeme, všechny apartmány mají kompletně vybavené kuchyně (lednička s mrazákem, dvouvařič nebo varná keramická deska a el. konvice), jídelní stůl s příslušným počtem židlí.
Na nedalekých Trhovkách je několik oblíbených restaurací a obchod.
Další obchody jsou v Milešově 3km a v Solenicích 9 km.

Ubytování - pokoje:

Zděné apartmány 1+1/40m2 jsou 2 - 3 lůžkové nebo rodinné 4 - 5 lůžkové s palandou pro 2 - 3 děti (do všech je možné umístit dětskou postýlku, ) s jídelním stolem s příslušným počtem židlí a vybavenou kuchyňkou, s lodžií k vodě, horní patro i s balkónem k lesu, každý s vlastním sociálním zařízením se sprchou, umyvadlem a WC. Matrace a lůžkoviny jsou nové a protialergické.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hráz Orlické přehrady (možnost objednání exkurzí do nitra), zámek Orlík, Žďákovský most, hrad Zvíkov a Zvíkovské podhradí (soutok Otavy a Vltavy), rozhledna Onen svět v Lašovicích, rozhledna Milada na Předním Chlumu, zábavní park pro děti Zeměráj v Kovářově, Svatá Hora, Hornické muzeum a Aquapark v Příbrami, Líšnické údolí, poutní místo Maková.

Areál Trhovky: (asi 10 minut pěšky lesem podle vody) diskotéky pro děti i dospělé, různá sportoviště, dětský zábavní park, několik restaurací a obchod.

Areál Loužek: Společenská místnost s velkou LCD/TV, kulečník, stolní tenis, el. šipky. Dětská herna, kolárna. Venku 3 písková víceúčelová hřiště, minigolf, tenisový kurt s umělým povrchem, dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, prolézačkami a houpačkami, lesní kuželky, venkovní stůl na ping - pong, otevřené ohniště, gril, možnost zapůjčení lodiček a šlapadel, dětské brouzdaliště (z důvodu několikaletého sucha a tudíž i nedostatku vody ve studnách nemůžeme zaručit jeho provoz v této sezóně), možnost zapůjčení petanque, badmington, kriket aj. Půjčování lodiček a šlapadel.

Trhovky (asi 15 min podél vody) zábavní park, restaurace diskotéky pro děti i dospělé.

Přehradní hráz s exkurzemi do nitra, plavba lodí od přehrady až na zámek Orlík), zámek Orlík, hrad Zvíkov, Žďákovský most, rozhledna Milada na Předním Chlumu, rozhledna Onen svět Lašovice, poutní místo Maková a Svatá Hora v Příbrami, Zeměráj pro děti v Kovářově aj.

Možnost zapůjčení plachetnic, člunů, lodí aj. ve veřejných půjčovnách na Orlické přehradě.

Ceník ubytování v apartmánech

490,- kčza osobu a noc - LÉTO
Provoz od května do září. Možnost ubytování i na víkend. Pobyty v červenci a srpnu přednostně v turnusech sobota - sobota.
Možnost dlouhodobých pronájmů, cena dohodou.
Děti do 3 let bez nároku na vlastní lůžko zdarma, děti do 10 let s nárokem na vlastní lůžko 300 Kč/noc. Rezervace je platná až po zaplacení zálohy na náš účet.
Při příjezdu je vybírán doplatek pobytu, příspěvky obci a vratná kauce 500 Kč/apartmán.
Poplatek za psa činí 120 Kč/noc (ubytování jen po předchozí dohodě).
Storno podmínky, podrobný ceník pro rok 2019 a další informace naleznete na našem webu.

Kontakty

Adresa apartmánů: Milešov-Klenovice, Loužek

 
POZOR NEPLATNÉ KONTAKTY A WEBOVÉ STRÁNKY !!! 602 491 899, 721 213 928, 601 210 874, info@orlik-apartmany.cz, www.orlik-louzek.cz.
Z důvodu ukončení činnosti bývalého provozovatele areálu dnem 31.10.2018 jsou již výše uvedené kontakty a webové stránk
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 949 401
Web:
www.apartmany-orlik-louzek.cz
Facebook:
www.facebook.com/Apartmány-Loužek-Přehrada-Orlík-1689423024696098/

Chaty a apartmány Loužek - Orlík - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chaty a apartmány Loužek - Orlík.

Zděná chata Orlík
Apartmány Milešov, Orlík Trhovky 0397Zděná chata Orlík 1Zděná chata Orlík 2Zděná chata Orlík 3

Pronajímají se tři pokoje samostatné vchody z terasy a balkonu. krásný výhled na jezero Orlík. Písečná pláž je 20 metrů od plotu zahrady. Parkování pro tři... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53529)