Chaty a apartmány Loužek - Orlík

Ubytování Struhy, Orlík - Struhy II - Apartmány

Chaty a apartmány Loužek - Orlík - Struhy
Chaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - Struhy

Rekreační areál Orlík Loužek se nachází v překrásném přírodním prostředí na poloostrově pravého břehu Orlické přehrady. Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, pro rybolov, jachting a k celoročnímu koupání s čistou vodou. V okolí rekreačního zařízení se nachází značené turistické a cykloturistické stezky i větší množství přírodních a kulturních zajímavostí. Apartmány - zděné apartmány pro 2 - 4 osoby, balkon, WC, sprcha, kuchyňka, parkování u apartm., přímo u Orlické přehrady, dětské brouzdaliště, 30 m od vody. Vařič v apartmánu, lůžkoviny i základní nádobí. Půjčujeme také sportovní potřeby jako např. rakety, pálky, sítě, míče, loďky na motor i pádla, šlapadla, a spoustu dalšího. Více na našich stránkách.

Dále také:
Pronájem celých chat, apartmánů i jednotlivých pokojů/apartmánů v hlavní budově.

1)celá chata (chata o 5ti - 6ti pokojích, s kuchyňkou a společenskou místností/bez kuchyňky; každý pokoj má vlastní soc. zařízení - sprcha, WC)

2)apartmánové byty/samostatné pokoje v hlavní budově (každý pokoj i apartmán má vlastní WC a sprchu)

3) apartmány (jednoložnicový 2 - 4 lůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou (vybavena plotýnkovým vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím), s koupelnou (sprcha, WC) a balkonem s pěkným výhledem na zátoku)

Pokoje v chatách jsou situovány na jihozápad s výhledem na vodní nádrž.

Vybavení a služby penzionu

1) apartmán se 2 - 4mi lůžky s vlastním kuchyňským koutem (lednička, rychlovarná konvice, plotýnkový vařič, základní dovolenkové nádobí), sprchovým koutem, wc, balkónem s krásným výhledem a s vlastním vchodem.


2) chata:

přízemí (vstupní předsíňka se schodištěm, chodba s úklidovou místností, pokoje, každý pokoj má vlastní vchod, vlastní soc. zařízení na každém pokoji, některé pokoje mají přístup na menší balkon společný pro celé horní patro nebo na terásku)
patro (chodba, pokoje každý s vlastním vchodem, vlastním soc. zařízením (sprcha, umyvadlo, WC), některé pokoje mají menší balkon)


3) apartmány 3+1,2+1 a pokoje v hlavní budově:

a) přízemí 120m2 (vstupní hala, chodba, úklidová místnost, 2 sociální zařízení, společná jídelna, učebny k pronájmu s terasami)

b) 1.patro (vstupní hala se schodištěm, chodba, pokoje a apartmány každý s vlastním vchodem přístupné ze společné chodby. Apartmány mají 2 - 3 ložnice, vlastní soc. zařízení, kuchyňku, vstupní předsíňku. Pokoje mají vstupní předsíňku, vlastní soc. zařízení)

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem, vlastní parkoviště.

Stravování

Možnost polopenze i plné penze. Případně stravování vlastní.

Ubytování - pokoje:

Apartmány jsou 2 - 4 lůžkové s možností přistýlky. S kuchyňkou, s balkónem, každý s vlastním sociálním zařízením a sprchou.
Pokoje v chatách jsou 2 - 4 lůžkové s možností přistýlky. Každý s vlastním WC a sprchou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hráz Orlické přehrady, zámek Orlík, hrad Zvíkov, Žďákovský most, Zvíkovské podhradí (soutok Otavy a Vltavy), rozhledna Onen svět, rozhledna Milada, zábavní park pro děti Zeměráj, Svatá Hora Líšnické údolí, poutní místo Maková.

Areál Trhovky (asi 10 minut pěšky): zábavní akce s živou hudbou, různá sportoviště, dětský zábavní park, několik restaurací a obchod.

Areál Loužek: víceúčelová hřiště, dětské brouzdaliště a hřiště s pískovištěm, tenisový kurt, minigolf, lesní kuželky, půjčovna šlapadel a loděk na motor i pádla, otevřené ohniště, půjčovna lodiček a šlapadel a mnoho dalšího.

Ceník ubytování v apartmánech

380,- kčza osobu a noc - LÉTO
Provoz od května do října. Možnost ubytování i na víkend.
Viz naše oficiální stránky www. orlik - apartmany. cz

Kontakty

Adresa apartmánů: Orlík - Struhy II

 
Recepce v provozu od 8:00-19:00
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
601210874, 721213928
Web:
www.orlik-apartmany.cz

Chaty a apartmány Loužek - Orlík - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chaty a apartmány Loužek - Orlík.

Zděná chata Orlík
Apartmány Milešov, Orlík Trhovky 0397Zděná chata Orlík 1Zděná chata Orlík 2Zděná chata Orlík 3

Pronajímají se tři pokoje samostatné vchody z terasy a balkonu. krásný výhled na jezero Orlík. Písečná pláž je 20 metrů od plotu zahrady. Parkování pro tři... zobrazit detail

Apartmán Na Brabenci
Apartmán Klenovice, Klenovice 54Apartmán Na Brabenci 1Apartmán Na Brabenci 2Apartmán Na Brabenci 3

•Apartmán pro 2+2 osoby v areálu soukromého objektu v blízkosti Orlické přehrady. K vodě 500m lesní cestou. •Poloha: mimo obec - polosamota, klidná zóna v atraktivní... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53529)