Chaty a apartmány Loužek - Orlík

Ubytování Struhy, Orlík - Struhy II - Apartmány

Chaty a apartmány Loužek - Orlík - Struhy
Chaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - Struhy

LUXUSNĚJŠÍ POLOHU A KLIDNĚJŠÍ MÍSTO PŘÍMO U VODY NA CELÉM POVODÍ NENAJDETE... Apartmány Loužek se nacházejí v překrásném přírodním prostředí mimořádně klidné zátoky Struhy II přímo na břehu Orlické přehrady na poloostrově Loužek v katastru zaniklé bývalé obce Orlické Zlákovice.
Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, pro rybolov, jachting a k celosezónnímu koupání v čisté vodě. Jsme na dohled přehradní hrázi, takže než k nám případné sinice od soutoku Otavy a Vltavy dorazí, je po sezóně. Voda bývá dlouho čistá a teplá, takže se běžně koupeme ještě na konci září.
V okolí rekreačního zařízení jsou značené turistické a cykloturistické stezky i mnoho přírodních a kulturních zajímavostí.
Apartmány 1+1/40m2 jsou ve zděných budovách, v každé dva v přízemí a dva v 1.patře. Všechny mají prostornou lodžii s výhledem na vodní hladinu, horní ještě balkonový ochoz s výhledem na druhou stranu do lesa, kde je možno posedět ve stínu v horkém létě.
Každý apartmán má obývací pokoj s lodžií a výhledem na vodní hladinu, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, vybavenou kuchyňskou linku v malé vstupní hale, včetně vařiče, varné konvice, ledničky a základního nádobí.

Chaty Loužek poskytují možnost ubytování ve dvou patrech. V každém je jeden apartmán 3+1/120m2.Je možno si pronajmout celou chatu nebo jen přízemí či patro.
Všechna okna jsou situována na jihozápad s výhledem na vodní nádrž.
U každé ložnice je vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
V chatách je kuchyně se sporákem nebo vařičem, varnou konvicí a ledničkou a prostorný obývací pokoj.

Vybavení a služby penzionu

V hlavní budově je společenská místnost s LCD/TV, kulečníkem, stolem na ping - pong a elektronickými šipkami.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem, vlastní parkoviště.

Stravování

Stravování v žádné podobě nezajišťujeme, všechny apartmány mají kompletně vybavené kuchyně a jídelní stůl s příslušným počtem židlí.
Na nedalekých Trhovkách je několik oblíbených restaurací a obchod.
Další obchody jsou v Milešově 3km a v Solenicích 9 km.

Ubytování - pokoje:

Zděné apartmány 1+1/40m2 jsou 2 - 3 lůžkové s možností přistýlky či postýlky nebo rodinné 4 - 5 lůžkové s palandou pro 2 - 3 děti, s jídelním stolem s příslušným počtem židlí a vybavenou kuchyňkou, s lodžií k vodě, horní patro i s balkónem k lesu, každý s vlastním sociálním zařízením se sprchou, umyvadlem a WC.
Apartmány 3+1/120m2 v chatách mají 2 dvoulůžkové ložnice, možnost 4 přistýlek. U každé ložnice je vlastní koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. Kuchyně je kompletně vybavená, obývací pokoj velice prostorný.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hráz Orlické přehrady (možnost objednání exkurzí do nitra), zámek Orlík, Žďákovský most, hrad Zvíkov a Zvíkovské podhradí (soutok Otavy a Vltavy), rozhledna Onen svět v Lašovicích, rozhledna Milada na Předním Chlumu, zábavní park pro děti Zeměráj v Kovářově, Svatá Hora, Hornické muzeum a Aquapark v Příbrami, Líšnické údolí, poutní místo Maková.

Areál Trhovky: (asi 10 minut pěšky lesem podle vody) diskotéky pro děti i dospělé, různá sportoviště, dětský zábavní park, několik restaurací a obchod.

Areál Loužek: 1 tenisový kurt, 3 písková víceúčelová hřiště, 1 asfaltový kurt, minigolf, dětské brouzdaliště (z důvodu několikaletého sucha a tudíž i nedostatku vody ve studnách nemůžeme zaručit jeho provoz v příští sezóně), dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, prolézačkami a houpačkami, lesní kuželky, venkovní a vnitřní stůl na ping - pong, kulečník, otevřené ohniště, možnost zapůjčení lodiček a šlapadel aj.

Ceník ubytování v apartmánech

390,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU
Pro krátkodobé pobyty provoz od května do září. Možnost ubytování i na víkend. Pobyty v červenci a srpnu přednostně v turnusech sobota - sobota.
Pro dlouhodobé pronájmy celoročně.
Uvedené ceny jsou pro čtyřlůžkový apartmán 1+1/40m2 v přízemí při obsazení čtyřmi osobami nad 10 let. Děti do 3 let bez nároku na vlastní lůžko zdarma, děti do 10 let s nárokem na vlastní lůžko 300 Kč/noc. Ceny jednotlivých apartmánů se liší, závisí na ročním období, velikosti a poloze apartmánu, počtu ubytovaných dospělých osob a věku dětí.
Rezervace je platná až po zaplacení zálohy na náš účet.
Při příjezdu je vybírán doplatek pobytu, příspěvky obci a kauce 1 000 Kč/apartmán.
Poplatek za psa činí 120 Kč/noc (ubytování jen po předchozí dohodě).
Storno podmínky, podrobný ceník pro rok 2019 a další informace naleznete na našem připravovaném webu.

Kontakty

Adresa apartmánů: Orlík - Struhy II

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604949401

Chaty a apartmány Loužek - Orlík - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chaty a apartmány Loužek - Orlík.

Zděná chata Orlík
Apartmány Milešov, Orlík Trhovky 0397Zděná chata Orlík 1Zděná chata Orlík 2Zděná chata Orlík 3

Pronajímají se tři pokoje samostatné vchody z terasy a balkonu. krásný výhled na jezero Orlík. Písečná pláž je 20 metrů od plotu zahrady. Parkování pro tři... zobrazit detail

Apartmán Na Brabenci
Apartmán Klenovice, Klenovice 54Apartmán Na Brabenci 1Apartmán Na Brabenci 2Apartmán Na Brabenci 3

•Apartmán pro 2+2 osoby v areálu soukromého objektu v blízkosti Orlické přehrady. K vodě 500m lesní cestou. •Poloha: mimo obec - polosamota, klidná zóna v atraktivní... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53529)