Chaty a apartmány Loužek - Orlík

Ubytování Struhy, Milešov, Klenovice - Struhy I a II - Apartmány

Chaty a apartmány Loužek - Orlík - Struhy
Chaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - StruhyChaty a apartmány Loužek - Orlík - Struhy

LUXUSNĚJŠÍ POLOHU A KLIDNĚJŠÍ MÍSTO PŘÍMO U VODY NA CELÉM POVODÍ NENAJDETE... Apartmány Loužek se nacházejí v překrásném přírodním prostředí mimořádně klidné zátoky Struhy I přímo na břehu Orlické přehrady na poloostrově Loužek v katastru zaniklé bývalé obce Orlické Zlákovice.
Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, pro rybolov, jachting a k celosezónnímu koupání v čisté vodě. Jsme na dohled přehradní hrázi, takže než k nám případné sinice od soutoku Otavy a Vltavy dorazí, je po sezóně. Voda bývá dlouho čistá a teplá, takže se běžně koupeme ještě na konci září.
V okolí rekreačního zařízení jsou značené turistické a cykloturistické stezky i mnoho přírodních a kulturních zajímavostí.
Apartmány 1+1/40m2 jsou ve zděných budovách, v každé dva v přízemí a dva v 1.patře. Všechny mají prostornou lodžii s výhledem na vodní hladinu, horní ještě balkonový ochoz s výhledem na druhou stranu do lesa, kde je možno posedět ve stínu v horkém létě.
Každý apartmán má obývací pokoj s lodžií a výhledem na vodní hladinu, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, vybavenou kuchyňskou linku v malé vstupní hale, včetně vařiče, varné konvice, ledničky a základního nádobí.

Vybavení a služby penzionu

V hlavní budově je společenská místnost s LCD/TV, kulečníkem, stolem na ping - pong a elektronickými šipkami.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem, vlastní parkoviště zdarma.

Stravování

Stravování v žádné podobě nezajišťujeme, všechny apartmány mají kompletně vybavené kuchyně (lednička s mrazákem, dvouvařič nebo varná keramická deska a el. konvice), jídelní stůl s příslušným počtem židlí.
Na nedalekých Trhovkách je několik oblíbených restaurací a obchod.
Další obchody jsou v Milešově 3km a v Solenicích 9 km.

Ubytování - pokoje:

Zděné apartmány 1+1/40m2 jsou 2 - 3 lůžkové nebo rodinné 4 - 5 lůžkové s palandou pro 2 - 3 děti (do všech je možné umístit dětskou postýlku, ) s jídelním stolem s příslušným počtem židlí a vybavenou kuchyňkou, s lodžií k vodě, horní patro i s balkónem k lesu, každý s vlastním sociálním zařízením se sprchou, umyvadlem a WC. Matrace a lůžkoviny jsou nové a protialergické.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hráz Orlické přehrady (možnost objednání exkurzí do nitra), zámek Orlík, Žďákovský most, hrad Zvíkov a Zvíkovské podhradí (soutok Otavy a Vltavy), rozhledna Onen svět v Lašovicích, rozhledna Milada na Předním Chlumu, zábavní park pro děti Zeměráj v Kovářově, Svatá Hora, Hornické muzeum a Aquapark v Příbrami, Líšnické údolí, poutní místo Maková.

Areál Trhovky: (asi 10 minut pěšky lesem podle vody) diskotéky pro děti i dospělé, různá sportoviště, dětský zábavní park, několik restaurací a obchod.

Areál Loužek: Společenská místnost s velkou LCD/TV, kulečník, stolní tenis, el. šipky. Dětská herna, kolárna. Venku 3 písková víceúčelová hřiště, minigolf, tenisový kurt s umělým povrchem, dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, prolézačkami a houpačkami, lesní kuželky, venkovní stůl na ping - pong, otevřené ohniště, gril, možnost zapůjčení lodiček a šlapadel, dětské brouzdaliště (z důvodu několikaletého sucha a tudíž i nedostatku vody ve studnách nemůžeme zaručit jeho provoz v této sezóně), možnost zapůjčení petanque, badmington, kriket aj. Půjčování lodiček a šlapadel.

Trhovky (asi 15 min podél vody) zábavní park, restaurace diskotéky pro děti i dospělé.

Přehradní hráz s exkurzemi do nitra, plavba lodí od přehrady až na zámek Orlík), zámek Orlík, hrad Zvíkov, Žďákovský most, rozhledna Milada na Předním Chlumu, rozhledna Onen svět Lašovice, poutní místo Maková a Svatá Hora v Příbrami, Zeměráj pro děti v Kovářově aj.

Možnost zapůjčení plachetnic, člunů, lodí aj. ve veřejných půjčovnách na Orlické přehradě.

Ceník ubytování v apartmánech

490,- kčza osobu a noc - LÉTO
Provoz od května do září. Možnost ubytování i na víkend. Pobyty v červenci a srpnu přednostně v turnusech sobota - sobota.
Možnost dlouhodobých pronájmů, cena dohodou.
Děti do 3 let bez nároku na vlastní lůžko zdarma, děti do 10 let s nárokem na vlastní lůžko 300 Kč/noc. Rezervace je platná až po zaplacení zálohy na náš účet.
Při příjezdu je vybírán doplatek pobytu, příspěvky obci a vratná kauce 500 Kč/apartmán.
Poplatek za psa činí 120 Kč/noc (ubytování jen po předchozí dohodě).
Storno podmínky, podrobný ceník pro rok 2019 a další informace naleznete na našem připravovaném webu.

Kontakty

Adresa apartmánů: Milešov, Klenovice - Struhy I a II

 
POZOR NEPLATNÉ KONTAKTY A WEBOVÉ STRÁNKY !!! 602 491 899, 721 213 928, 601 210 874, info@orlik-apartmany.cz, www.orlik-louzek.cz.
Z důvodu ukončení činnosti bývalého provozovatele areálu dnem 31.10.2018 jsou již výše uvedené kontakty a webové stránk
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 949 401
Web:
www.apartmany-orlik-louzek.cz
Facebook:
www.facebook.com/Apartmány-Loužek-Přehrada-Orlík-1689423024696098/

Volné a obsazené termíny:

Chaty a apartmány Loužek - Orlík - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chaty a apartmány Loužek - Orlík.

Zděná chata Orlík
Apartmány Milešov, Orlík Trhovky 0397Zděná chata Orlík 1Zděná chata Orlík 2Zděná chata Orlík 3

Pronajímají se tři pokoje samostatné vchody z terasy a balkonu. krásný výhled na jezero Orlík. Písečná pláž je 20 metrů od plotu zahrady. Parkování pro tři... zobrazit detail

Apartmán Na Brabenci
Apartmán Klenovice, Klenovice 54Apartmán Na Brabenci 1Apartmán Na Brabenci 2Apartmán Na Brabenci 3

•Apartmán pro 2+2 osoby v areálu soukromého objektu v blízkosti Orlické přehrady. K vodě 500m lesní cestou. •Poloha: mimo obec - polosamota, klidná zóna v atraktivní... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53529)