Rehabilitační pension Pelikán

Ubytování Bořená Hora, Bořená Hora 18, 264 01 Sedlčany - Penzion

Rehabilitační pension Pelikán - Bořená Hora
Rehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená HoraRehabilitační pension Pelikán - Bořená Hora

Jedná se o zděný patrový objekt, s 6 pokoji pro hosty. Pozemek o rozloze 3600 m2.k dispozici je venkovní krytý gril s posezením. Pension se nachází v obci Bořená Hora u Štětkovic nedaleko Sedlčan. V blízkosti asi 300m je zatopený žulový lom vhodný ke koupání a k potápění. Obklopuje ho nádherná scenérie žulových skal s množstvím krásných stromů. Okolí je jako stvořené pro cykloturistiku (Sedlčanskem na kole). Jsou zde i výborné terény pro horská kola. Budova pensionu je ve tvaru L, zděná se zateplením. Ve střeše jsou jak arkýřová tak střešní okna. Rehabilitační Pension s možností masáží a rehabilitací pohybového aparátu jako jsou artrózy, tenisové lokty, patní ostruhy, bolesti zad, svalů, migrény, dále odstraňujeme celulitidu. To vše pomocí laseru a rázové vlny. Provádíme i odstraňování vrásek galvanickou lázní.

Vybavení a služby penzionu

Kuchyň je vybavena standardně myčkou, mikrovlnkou, sporákem a troubou na elektriku, je velmi prostorná s 2 okny. V obýváku 37m2 je TV 102cm a Hi - Fi soustava Sonny 2 kW.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

K pensionu vede asfaltová cesta ze Štětkovic do Bořené Hory. Parkování je přímo před pensionem, místo pro 6 aut.

Stravování

Stravování lze zajistit přímo v pensionu - plná penze. V ceně ubytování je snídaně. Asi 1 km od pensionu je restaurace a obchod.

Ubytování - pokoje:

Rehabilitační Pension Pelikán má k dispozici 6 pokojů s kapacitou 2 lůžka na pokoji, to je 12 lůžek s možností 4 přistýlek - celkem 16 postelí. Pokoje jsou velmi prostorné - 25 - 37 m2.Pokoje se nachází v 1.patře pensionu.

Výlety, sport a zábava v okolí

V blízkosti pensionu asi 300m je zatopený žulový lom s možností koupání a potápění. Na zahradě pensionu je krytý gril s posezením, kde lze pořádat Garden - Party s hudbou. V obci Štětkovice je krásné dětské hřiště s vláčkem a dopravním hřištěm. Pro dospělé je zde park s fitness vybavením pro posilování a cvičení. Na kole lze dojet na Vysoký Chlumec, kde je nádherný skanzen vesnických staveb a lze navštívit i zdejší pivovar. 25 km je zámek Konopiště s golfovým hřištěm a wellness zařízením. 24 km je vzdálena vojenská zotavovna Měřín na Slapské přehradě, kde je vyhřívaný 25m bazén a menší Aquapark. V létě možnost koupání přímo ve Slapské přehradě, jsou zde hřiště na plážový volejbal, tenis, půjčovna lodí.

Ceník ubytování v penzionu

500,- kčza osobu a noc - LÉTO
500,- kčza osobu a noc - ZIMA
500,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU
700,- kčSILVESTR: Cena za osobu a noc včetně snídaně
Objekt je v provozu celoročně.
Cena za noc a osobu je včetně snídaně.

Kontakty

Adresa penzionu: Bořená Hora 18, 264 01 Sedlčany

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
733 705 050
Web:
www.masaze-pelikan.cz
Facebook:
www.facebook.com/PelikanMasaze

Volné a obsazené termíny:

Rehabilitační pension Pelikán - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rehabilitační pension Pelikán.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53959)