Selský Dvůr

Ubytování Moravská Huzová, Moravská Huzová 80 - Penzion

Selský Dvůr - Moravská Huzová
Selský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská HuzováSelský Dvůr - Moravská Huzová

Selský Dvůr v Moravské Huzové je stylové ubytování s kapacitou 10 + 4 přistýlky - budova A a 6+2 přistýlky - budova B, bez přítomnosti majitele, docházíme sem pouze 1x denně na cca 15 minut poklidit naše zvířata. Je možné pronajmou každý dům zvlášť nebo celý objekt pro větší skupiny.
Rádi ubytujeme řemeslníky, obchodní zástupce a pronajímáme náš objekt i pro firmy a jejich zaměstnance na montážích. Naše ubytování je také „baby friendly“ tedy přátelské k dětem a proto u nás najdete, dětskou postýlku, proutěný koš pro nejmenší, jídelní židličku, dětské plastové nádobí, příbory, papírová brčka, dětský koutek s hračkami a kuchyňkou, pískoviště, trampolínu, redukce na wc, nočníky a hygienické pomůcky pro přebalení Vašeho dítěte. Kousek od ubytování cca 200m je krásné dětské hřiště.
Nedaleko ubytování je plno cyklostezek a zajímavých míst v okolí.
Pro milovníky vína lze domluvit soukromou degustaci, více na www. mamanavine. cz

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý pokoj a obývací pokoj je vybaven televizí, kuchyň je vybavena mikrovlnou troubou, varnou konvicí a sklokeramickým sporákem. Koupelna je vybavena pračkou, fénem. V celém objektu je WiFi.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Objekt je dostupný s asfaltové silnice a parkování je možné před objektem a po domluvě i na dvoře.

Stravování

Máme plně vybavenou kuchyň, kde si můžete připravovat své jídlo.
Obchod je v místě cca 300 metrů, na stole v kuchyni jsou k dispozici letáky od místních a okolních restaurací s možností dovozu jídla.

Ubytování - pokoje:

Ubytování disponuje dvěma pokoji dvoulůžkovými a jedním pokojem rodinným se šesti postelemi, dětskou postýlkou, herna pro děti se šachovým stolem, obývací pokoj a kuchyň.

Výlety, sport a zábava v okolí

Zmrzlinářství v obci Štarnov na trase cyklostezky Hvězdná. Přijďte ochutnat výbornou točenou zmrzlinu, pečená kolena, hamburgery. Sezóna zmrzliny většinou začíná v dubnu a končí v září. Po až Pá 13: 00 až 18: 30,So až Ne 10: 00 až 19: 00.
CHKO Litovelské Pomoraví se nachází na severu střední Moravy mezi městy Olomouc a Mohelnice, přičemž přímo prochází městem Litovel. Správa CHKO sídlí v Litovli. Vyhlášena byla roku 1990 zejména z důvodu ochrany přirozeného meandrujícího toku řeky Moravy a něj navazujícího komplexu lužních lesů. Rozloha 94 km2.Založeno 15.listopadu 1990.
Expozice času je specifické muzeum, které vzniklo v roce 2011 v bývalém domě osvěty ve Šternberku na ulici ČSA čp. 19.Expozice nabízí návštěvníkům nevšední pohled na čas a jeho měření od vesmírného vzniku času až po atomové hodiny. Expozice je sestavena z 250 exponátů.

Doubravský dvůr: Na naší farmě se vše točí kolem krav. Počínaje hospodařením na 190ha půdy, kde hnojíme, oráme, sejeme a pak sklízíme úrodu, kterou zbaští naše stádečko.
Arboretum Makču Pikču Paseka: Arboretum na úpatí nízkého Jeseníku – nádhera protkaná tvrdou prací, sbírka přes 4.000 druhů trvalek a skalniček, od dubna do října pořád v květu.

Hanácké skanzen v Příkazích: Hanácké muzeum v přírodě je součástí Národního muzea v přírodě v České republice. Organizuje sbírku nemovitých i movitých dokladů k dějinám lidové kultury, spravuje sbírkové předměty národopisného charakteru a ve vesnické památkové rezervaci situované objekty lidové architektury, dokumentuje lidovou kulturu.

Mladečské jeskyně: Mladečské jeskyně jsou rozsáhlé podzemní prostory v devonských vápencích, které se nacházejí převážně pod vrchem Třesín u obce Mladeč v okrese Olomouc v Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Ke znovuobjevení jeskyní došlo v 19.století. Otevírací doba 1.4 až 30.9.

ZOO Olomouc: Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956.Na ploše 42,5 ha chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Rozprostírá se v lesích v podhůří Nízkého Jeseníku, v blízkosti krajského města Olomouc, v jeho místní části – Svatém Kopečku a je lehce dostupná MHD.

Muzeum Olomouckých tvarůžků: Muzeum Olomouckých tvarůžků A. W. v Lošticích bylo otevřeno v restaurovaných prostorách měšťanského domu v roce 2014.Moderně pojatá expozice nabízí historii Olomouckých tvarůžků, které se dnes vyrábějí již jen v Lošticích. Originální a oblíbený sýr zde poznáte od prvopočátků jeho výroby až do současnosti. Velký příběh o historii tvarůžků začíná prvními zmínkami a fotografiemi. Vypráví dále o rodu Wesselsů, tedy o zakladatelích tvarůžkové výroby v Lošticích. Pokračuje popisem proměn výroby od ruční po dnešní strojní. V druhém poschodí muzea je umístěno „retro kino“, kde můžete shlédnout filmy o výrobě a historii tvarůžků. Následuje místnost, kde je umístěn původní formovací stroj a koupací koš s nádobou na omývání tvarůžků z 20.století. V neposlední řadě navštívíte místnost, která je věnována současné výrobě. Doba prohlídky trvá dle zájmu okolo jedné hodiny a je zakončena vstupem do prostor podnikové prodejny, kde si každý může zakoupit voňavou lahůdku.
V okolí je spousta dalších zajímavých míst.

Ceník ubytování v penzionu

od 14 500,- kčza penzion a týden - LÉTO
od 13 000,- kčza penzion a týden - ZIMA
od 13 000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
4200,- kčSILVESTR: cena za 1 noc. Minimální počet nocí 4. Preferujeme rodiny s dětmi a seniory
Objekt se vrací uklizený.
Ceny jsou včetně lůžkovin a ručníků, utěrky, parkování, wifi, veškeré energie, čaje, kávy, toaletní potřeby, hygienické potřeby, přístřešek pro kola, kočárky.

Týdenní pobyt - nachystáme domácí chléb, vajíčka, marmeládu, mapu zajímavých míst v okolí a při sezoně domácí kvašáky, kysané zelí.

Budova A kapacita 10 + 4 přistýlky
Cena za týdenní pobyt 24 500,- / sleva pro rodiny + seniory = 3000,-
Cena za víkend 12 000,- / sleva pro rodiny + seniory = 1 500,-
Ceny jsou uvedeny bez přistýlek

Budova B kapacita 6 + 2 přistýlky
Cena za týdenní pobyt 14 500,- / sleva pro rodiny + seniory = 1 500,-
Cena za víkend 7 500,- / sleva pro rodiny + seniory = 1 000,-
Ceny jsou uvedeny bez přistýlek

Za každou přistýlku je účtováno 250Kč/ noc
Cena dále neobsahuje pobyt zvířete 200Kč/noc.

Check-in je možný od 14:00 do 20,00 hodin.
Check-out je do 10:00 hodin

Pro větší skupinu lze pronajmout celý objekt tedy budovu A i budovu B, rezervace je nutná s předstihem.
Letní sezóna:1.6. - 30.9., týdenní pobyt = 6 nocí

Kontakty

Adresa penzionu: Moravská Huzová 80

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 471 323
Web:
selsky-dvur.info
Facebook:
www.facebook.com/Selský-Dvůr-585149581997586/

Volné a obsazené termíny:

Selský Dvůr - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Selský Dvůr.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54013)