chata Julie

Ubytování Velké Vrbno - Apartmán

chata Julie - Velké Vrbno
chata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbnochata Julie - Velké Vrbno

Penzion se nachází ve vesnici Velké Vrbno 8 km severně od Starého Města pod Sněžníkem, 30 m od sjezdovek snowpark Paprsek. Rodinný penzionu na rozhraní Hrubého Jeseníku, Rychlebských hor a masivu Králického Sněžníku.
Náš penzion nabízí ubytování v čtyřlůžkových apartmánech(ložnice 2 lůžka + obyvací pokoj 2 lůžka), nebo čtyřlůžkových pokojích. Jeseníky si Vás určitě získají, dominantou okolí penzionu je Králický Sněžník s pramenem řeky Moravy. Poskytuje překrásné výhledy na hřeben Hrubého Jeseníku, Orlických hor a do rozlehlých rovin Kladska a Slezska. Za příznivého počasí jsou vidět i Krkonoše.

Vybavení a služby penzionu

nabízíme ZDARMA relax ve finské sauně a perličkové vaně, k dispozici je velké dětské hřiště (prolézačky, houpačky, kuželky, krytý vyhřívaný bazén s protiproudem, zastřešená pergola s grilem a krbem.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Ubytování - pokoje:

Ubytováni budete ve 2 apartmánech po 2+2 lůžkách (vybavená kuchyň, obývací pokoj s TV - SAT, ložnice, WC se sprchou). Pro početnější rodiny jsou k dispozici 2 čtyřlůžkové pokoje v podkroví, kde je WC s umyvadlem. Dále je zde společenská místnost s krbem a TV - SAT.

Výlety, sport a zábava v okolí

Nabízíme ZDARMA relax ve finské sauně + perličkové vaně, v létě krytý vyhřívaný bazén, venkovní grilování, pískoviště a hřiště pro děti se stoním tenisem a kuželkami.
Snowpark Paprsek a Olšanka: upravované a zasněžované svahy, 1 dvousedačka (1000 m) přímo u chaty, další dva v bezprostřední blízkosti, všechny tři na sebe navazují. Upravované běžecké tratě kolem chaty Paprsek (30 - 40 km) směřující na Smrk, do Petříkova, Ramzové, Ostružné a po hřebenu směrem nad Medvědí boudu, na Polskou horu a Kladské sedlo. Chata Paprsek organizuje každoročně běžecké závody („1000 lanových délek“).

Horské túry:
Králický Sněžník - pramen řeky Moravy, soška slůněte
Petříkov - lyžařské středisko
Ramzová - lanovka na Šerák
Smrk - nejvyšší vrchol Rychlebských hor

Ceník ubytování v apartmánu

od 250,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 300,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 200,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
spotřebovaná el. energie

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 707 491,603 274 501
Web:
www.chata-julie.com

Volné a obsazené termíny:

chata Julie - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od chata Julie.

chalupa Silvie
Apartmány Velké Vrbnochalupa Silvie 1chalupa Silvie 2chalupa Silvie 3

Horská rekreační chalupa na rozhraní dvou sjezdovek snowpark Paprsek, Olšanka v nadm. v. 820 m. Svou polohou a vybavením je vhodná především pro rodiny s dětmi,... zobrazit detail

Penzion pod Paprskem
Penzion Velké Vrbno, Velké Vrbno 185, 78832 Staré MěstoPenzion pod Paprskem 1Penzion pod Paprskem 2Penzion pod Paprskem 3

Ubytování domácího typu, přímo u lyžařského vleku. Snowpark Paprsek - Olšanka. zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53969)