Na Kopci

Ubytování Staré Křečany, č.p.84 - Apartmány

Na Kopci - Staré Křečany
Na Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré KřečanyNa Kopci - Staré Křečany

Apartmány Na Kopci 84 se nachází v obci Staré Křečany 5 km od města Krásná Lípa a 5 km od Rumburka. Objekt se skládá ze dvou plně vybavených apartmánů, (viz níže.
Poklidná lokalita okraje obce, samota obklopená přírodou a výchozí bod k návštěvě Národního parku České Švýcarsko. V blízkosti jsou cyklistické trasy, své vyžití zde najdou milovníci pěší turistiky buď za houbařením nebo návštěvou blízkých turistických cílů, např. rozhledny Dymník 4 km a Vlčí hora 3km. Obecně lze říci, že pobyt vyzývá jak k aktivní tak i relaxační dovolené pro každého. Vítané jsou rodiny s dětmi.
V zimním období lze využít hojné běžkařské trasy a dva lyžařské areály jak pro dospělé, tak i děti. Ty se nachází ve vzdálenosti 14 km v Jiřetíně pod Jedlovou na Jedlové hoře a v Horním Podluží.
Příjemný pobyt přeje rodina.

Vybavení a služby penzionu

Ve stupní chodbě je botník s věšáky, apartmány mají skříně s ramínky, ložnice noční stolky s lampičkou, jedná se o plnohodnotně vybavené byty, včetně spíže na potraviny. Celý objekt je pokryt bezplatným signálem WiFi. Pro děti společenské hry, hračky, pískoviště.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování aut u objektu, zdarma.
Úschova kol zdarma.

Stravování

V obci jsou 2 obchody se základním zbožím, vzdálenost cca 800m, obchodní domy Tesco, Penny, Lidl 5km v Rumburku. Možnosti stravování vlasním vařením nebo v blízkých restauracích např. rest. Pod Kaštanem 4 km, rest. Vlčárna 2 km, Pivovar Falknštejn Krásná Lípa (4 km).

Ubytování - pokoje:

Apartmán v přízemí má 170 m2 a skládá se ze dvou ložnici, obývacího pokoje, WC koupelnou a společenskou místností. V první ložnici je francouzská manželská postel, přistýlka (lamelová rozkládací) a dětská postýlka. V druhé ložnici jsou tři samostatné postele. V obývacím pokoji s krbem, TV, rádiem je velká rozkládací rohová sedačka, na které se pohodlně vyspí 3 osoby. Součástí je samostatné WC, velká koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem. Kuchyň je kompletně vybavena, včetně mikrovlnné trouby, lednice s mrazákem, myčkou, rychlovarná konvice a filtrové digestoře. Čistící prostředky a utěrky jsou samozřejmostí a patří k vybavenosti obou apartmánů. Oproti vrchnímu apartmánu je zde společenská místnost s posilovnou, barem a krbovými kamny. Dřevo ke krbu i krbovkám první přepravka zdarma další za poplatek 100,- Kč/přepravka.

Vrchní apartmán je prvním patře s rozlohou 83 m2 se skládá se z dvou ložnic, kuchyně, terasy, a WC s koupelnou. V první ložnici je francouzská manželská postel, TV a jednolůžko. V druhé ložnici jsou 3 samostatná lůžka. Kuchyň je kompletně vybavena, včetně mikrovlnné trouby, lednice s mrazáčkem, rychlovarná konvice, filtrové digestoře a myčky na nádobí (tablety do myčky v ceně). Velká koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, WC a pračkou. Na terase je zahradní nábytek. V zimních měsících se o centrální topení stará majitel objektu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Výletit se u nás dá po celý rok, jste přeci v unikátním turistickém ráji České Švýcarsko! Zdejší region nabízí na poměrně malém prostoru ohromné množství památek, cyklotras, přírodních parků, koupališť, rozhleden, lyžařské areály, hrady a zámky apod. až po včetně jednodenních výletů k našim německy mluvícím sousedům. Je toho opravdu tolik, že za váš dlouhý nebo krátký pobyt nemáte bohužel šanci vše navštívit... Nemusíte být ale zklamáni, rádi vás opět přivítáme a těšíme se na viděnou!

Doporučujeme:

přírodní botanickou zahradu a prodej přírodní kosmetiky (www. nobilis. cz)

Zoologická zahrada Děčín
Děčín, Zoologická zahrada byla otevřena na jaře roku 1949.Založena však byla již o rok dříve. Vznikla z iniciativy skupiny milovníků zvířat, kterou kolem sebe soustředil podmokelský obchodník a zoolog Ludvík Grác.

Zřícenina hradu Tolštejn
Jiřetín pod Jedlovou, Zřícenina středověkého hradu Tolštejn pochází z roku 1337.Hrad se strategickou polohou sloužil k ochraně cesty z Čech do Lužic.

Soutěsky Kamenice - Divoká a Tichá soutěska
Hřensko, V hustě zalesněném kaňonu řeky Kamenice najdeme dvě zajímavé a turisticky atraktivní soutěsky - Tichou a Divokou.

Sklářské muzeum Kamenický Šenov
Kamenický Šenov, Stálá expozice zahrnuje vývoj rytého a broušeného skla od 17.století do současnosti. Je doplněna expozicí křišťálových svítidel v historizujícím duchu.

Tiské stěny
Děčín, Skalní město ležící u obce Tisá je tvořené labyrintem pískovcových věží, které jsou vysoké až 70 m.

Panská skála - Kamenné varhany
Kamenický Šenov, Čedičový vrch s výškou 597 m ležící na okraji Kamenického Šenova je nejznámější geologickou rezervací u nás.

Pravčická brána
Hřensko, Pravčická brána je největší přírodní pískovcovou bránou v Evropě a je hlavní turistickou atrakcí Českého Švýcarska a celých Labských pískovců.

Stříbrné stěny
Hřensko, Strmý pískovcový masív Stříbrné stěny se nachází asi 2 km SV od Hřenska.

Národní přírodní památka Zlatý vrch
Česká Kamenice, Čedičová kupa vysoká 657 m leží východně od Lísky, nedaleko od České Kamenice.

Rajské ostrovy, expozice ZOO Děčín
Děčín, Expozice Rajské ostrovy je unikátní samostatná expozice děčínské ZOO.

Národní park České Švýcarsko
Krásná Lípa, Národní park České Švýcarsko byl vyhlášen v roce 2000,jako v pořadí čtvrtý Národní park v ČR.

Kaple P. Marie Pomocné, Děčín
Děčín, Kaple P. Marie Pomocné se nachází v sousedství kostela sv. Václava a sv. Blažeje v Děčíně.

Vodopád na Lučním potoce
Kytlice, Vodopád se nalézá 4 km západně od Kytlice na Lučním potoce.

Rozhledna Tanečnice
Mikulášovice, Rozhledna Tanečnice se nachází poblíž obce Mikulášovice v nadmořské výšce 598 m.

Kaňon Labe
Děčín, Jeden z nejkrásnější kaňonů, nachází se v místě kde Labe opouští naši republiku.

Zámek Jílové u Děčína
Děčín, Původní tvrz se nacházela uprostřed rybníka. Ve 2.polovině 17.století byla tvrz zvýšena o dvě patra a přebudována na zámek.

Zřícenina hradu Krásný Buk
Krásná Lípa, Hrad Krásný Buk stával asi 0,5 km západně od stejnojmenné osady, která je dnes součástí Krásné Lípy.

Zřícenina Chřibský zámek
Chřibská, Nepatrné zbytky skrovného skalního hrádku se dochovaly v lesích severně od Chřibské.

Rozhledna Sokolí vrch
Děčín, Rozhledna na Sokolím vrchu je jednou z nejmladší rozhlednou v České republice. Byla uvedena do provozu 1.5.2004.

Zřícenina Kyjovského hradu
Krásná Lípa, Nepatrné zbytky Kyjovského hradu leží na vysokém skalním ostrohu nad levým břehem Křinice, západně od obce Kyjov.

Zřícenina hradu Krásný Buk
Krásná Lípa

Hrad Krásný Buk stával asi 0,5 km západně od stejnojmenné osady, která je dnes součástí Krásné Lípy.

Rozhledna Tanečnice
Mikulášovice, Rozhledna Tanečnice se nachází poblíž obce Mikulášovice v nadmořské výšce 598 m.

Muzeum psacích strojů
Česká Kamenice, Muzeum bylo založeno sběratelem p. Miroslavem Němcem v roce 2003 a je v něm vystavena sbírka asi 300 ks psacích strojů, kterou p. Němec shromáždil od roku 1995.

Galerie města Česká Kamenice
Česká Kamenice, Městská galerie se nachází v 1.nadzemním podlaží historické budovy bývalé spořitelny z roku 1897 na náměstí Míru čp. 272.

Přírodní rezervace Vápenka
Krásná Lípa, Přírodní rezervace Vápenka nacházející se na jihozápadním svahu Vápenného vrchu 548 m u Doubice nedaleko Krásné Lípy, byla zřízena k ochraně zajímavých biotopů na ojedinělém základě pěti různých horninových typů.

Kostel sv. Bartoloměje, Rumburk
Rumburk, První zmínka o farním kostelu pochází z roku 1352,původní stavba však byla v 15.století zničena.

Trpasličí skála u Jetřichovic
Jetřichovice, Trpasličí skála se nachází v lese podél levé strany silnice z Jetřichovic na Rynartice.

Kostel Panny Marie Sněžné, Krásná Lípa
Krásná Lípa, Poutní místo je spojeno s osudy manželů Anny Marie Liebschové, rozené Heinrichové a Johanna Christopha Liebsche, kteří žili v 17 až 18.století. Zbožným manželům se zdál stejný sen, zjevila se jim Panna Maria a prosila je, aby pro ni na Sněžné postavili kapli.

Dům Českého Švýcarska
Krásná Lípa, Dům Českého Švýcarska nabízí návštěvníkům komplexní služby a současně i možnost seznámit se zábavnou formou s přírodními a kulturními hodnotami tohoto jedinečného území.

Malá Pravčická brána
Hřensko, Malá Pravčická brána se nachází v oblasti Labských pískovců, o něco východněji než její větší a známější sestra.

Křížová hora a Křížová cesta, Jiřetín pod Jedlovou
Jiřetín pod Jedlovou, Nad obcí Jiřetín se tyčí Křížová hora vysoká 563 m, která se v 18.století stala poutním místem.

Rozhledna Dymník
Rumburk, Rozhledna Dymník leží na zalesněném vrchu nedaleko Rumburku v nadmořské výšce 511 m.

Rozhledna Janov
Janov, Tato nová celoročně volně přístupná rozhledna se nachází na mírném návrší (Janovský vrch) na kraji obce Janov, cca 15km severně od Děčína.

Zřícenina Kyjovského hradu
Krásná Lípa, Nepatrné zbytky Kyjovského hradu leží na vysokém skalním ostrohu nad levým břehem Křinice, západně od obce Kyjov.

Rozhledna Vlčí hora u Krásné Lípy
Krásná Lípa, Vlčí hora je zalesněná kupa s čedičovými skalisky na vrcholu. Vypíná se na severním okraji Krásné Lípy. Na jejím vrcholu je chata a 16 m vysoká rozhledna.

Zřícenina Kamenický hrad - Zámecký vrch u České Kamenice
Česká Kamenice, Na kopečku nad městem Česká Kamenice ve výšce 530 m. n. m se tyčí zbytky hradu Zámecký vrch, dříve nazýván Kamenice.

Údolí Klenotnice u Krásné Lípy
Krásná Lípa, Malebné údolí s 20 m vysokými pískovcovými skalami se nachází u Krásné Lípy.

Hornické muzeum Jiřetín pod Jedlovou
Jiřetín pod Jedlovou, Areál hornického muzea zahrnuje muzeum v centru obce, stříbrný důl - štolu svatého Jana Evangelisty a naučnou stezku Údolí Milířky.

Přírodní rezervace Marschnerova louka
Chřibská Přírodní rezervace Marschnerova louka leží asi kilometr severně od Dolní Chřibské pod samotou Liščí Bělidlo.

Zřícenina hradu Krásný Buk
Krásná Lípa, Hrad Krásný Buk stával asi 0,5 km západně od stejnojmenné osady, která je dnes součástí Krásné Lípy.

Údolí Klenotnice u Krásné Lípy
Krásná Lípa, Malebné údolí s 20 m vysokými pískovcovými skalami se nachází u Krásné Lípy.

Jeskyně Vinný sklep u Kyjova
Staré Křečany, Jeskyně Vinný sklep se nalézá 1 km západně od Kyjova.

Kostel Panny Marie Sněžné, Krásná Lípa
Krásná Lípa, Poutní místo je spojeno s osudy manželů Anny Marie Liebschové, rozené Heinrichové a Johanna Christopha Liebsche, kteří žili v 17 až 18.století. Zbožným manželům se zdál stejný sen, zjevila se jim Panna Maria a prosila je, aby pro ni na Sněžné postavili kapli.

Přírodní rezervace Studený vrch
Česká Kamenice, Přírodní rezervace Studený vrch byla zřízena k ochraně původních lesních porostů, charakteristických pro Lužické hory.

Malá Pravčická brána
Hřensko, Malá Pravčická brána se nachází v oblasti Labských pískovců, o něco východněji než její větší a známější sestra.

Jetřichovické stěny
Jetřichovice, Romantickou obec Jetřichovice obklopují Jetřichovické stěny, útvary tvořené pro tuto oblast typickými pískovcovými stěnami, ostrohy a věžemi.

Poutní kaple Narození Panny Marie, Česká Kamenice
Česká Kamenice, V severní části města stojí barokní poutní kaple Narození Panny Marie, která je díky své nádherné sochařské a malířské výzdobě jednou z nejkrásnějších památek v širokém okolí.

Vrch Stožec
Jiřetín pod Jedlovou, Zajímavý vrch ležící nedaleko Jiřetína pod Jedlovou.

Zřícenina Chřibský zámek
Chřibská, Nepatrné zbytky skrovného skalního hrádku se dochovaly v lesích severně od Chřibské.

Křížová hora a Křížová cesta, Jiřetín pod Jedlovou
Jiřetín pod Jedlovou, Nad obcí Jiřetín se tyčí Křížová hora vysoká 563 m, která se v 18.století stala poutním místem.


Kostel sv. Antonína Paduánského, Kytlice
Kytlice, Kostel sv. Antonína Paduánského se nachází na pozemku, který pro jeho stavbu poskytl Jan Josef Kittel.

Evangelický kostel Ježíše Krista, Česká Kamenice
Česká Kamenice, Evangelický kostel Ježíše Krista byl postaven v roce 1929 podle návrhu architekta F. Grusse z Kraslic.

Ceník ubytování v apartmánech

1700,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1700,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1700,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
V ceníku jsou uvedeny minimální ceny za tři osoby v jednom apartmánu. Celková kalkulace za každý apartmán je závislá dle počtu osob:
viz: CENÍK POD TEXTEM
Děti do 2 let ZDARMA.
Skupinám a dlouhodobým pobytům poskytujeme slevu - pište, volejte.
Objekt je v provozu celý rok.
Rezervací rozumíme připsáním zálohy ve výši 50% ceny za pobyt na účet.
Doplatek 50% před ubytováním.
Cena ubytování v přízemí:
3 osoby 1700,-
4 osoby 1800,-
5 osob 2050,-
6 osob 2300,-
7 osob 2450,-
8 osob 2600,-
9 osob 2750,-

Cena ubytování v 1.patře:
3 osoby 1400,-
4 osoby 1500,-
5 osob 1650,-
6 osob 1800,-
___________________________________

Cena Silvestrovskeho pobytu:

2 noci 10000,-Kč, ostatní dny á den 4550,-Kč
■Pouze oba apartmány současně.■
____________________________________

V ceně ložní prádlo, osušky, ručníky, utěrky, toal.potřeby, dřevo na táborák, jedno balení grilovacího uhlí, parkování, úschova kol

Kontakty

Adresa apartmánů: č.p.84

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 777 765 017, +420 777 765 023

Volné a obsazené termíny:

Na Kopci - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Na Kopci.

Na Vyhlídce
Apartmán Staré Křečany, Staré Křečany 165Na Vyhlídce 1Na Vyhlídce 2Na Vyhlídce 3

Apartmán se nachází v naší rodinné vilce z roku 1910 na kopci v klidné části obce Staré Křečany, která je součástí Národního parku České Švýcarsko. Apartmán... zobrazit detail

Penzion Na Bělidle
Penzion Krásný BukPenzion Na Bělidle 1Penzion Na Bělidle 2Penzion Na Bělidle 3

Penzion Na Bělidle se nachází v okolí Krásné Lípy uprostřed malebné přírody Českého Švýcarska, která je zárukou příjemně stráveného a klidného pobytu. Tento historický, údajně 250... zobrazit detail

Vila
Penzion Vlčí Hora, Vlčí Hora 28Vila 1Vila 2Vila 3

Vila Vlčí Hora se nachází v klidné lokalitě stejnojmenné obce u Krásné Lípy v Lužických horách u Národního parku České Švýcarsko. Pro maximální soukromí a odpočinek... zobrazit detail

Apartmány U Mluvících kamenů
Apartmán Staré Křečany, Brtníky 257Apartmány U Mluvících kamenů 1Apartmány U Mluvících kamenů 2Apartmány U Mluvících kamenů 3

Naše ubytování se nachází v klidné lokalitě, v krásné, nedotčené přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužických hor v Labských pískovcích. Apartmány splní... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 60325)