Chalupa Sibiř

Ubytování Stachy, Stachy, Jáchymov 300 - Apartmány

Chalupa Sibiř - Stachy
Chalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - StachyChalupa Sibiř - Stachy

SOUKROMÍ A LUXUS
Nadstandardně vybavená horská chalupa (930m. n. m. ) s bazénem a saunou v přírodní rezervaci. Chalupa Sibiř se nachází na samotě u lesa obklopená rozlehlými pastvinami s dlouhými řadami kamení. Toto místo zaručuje naprostý klid a vytržení od každodenních starostí. V bezprostředním okolí chalupy jsou lesy vhodné pro houbaření a pro sběr borůvek. Pobliž chalupy vede cyklostezka, po které se během pár minut dostanete do nejznámějších míst centrální Šumavy (Zadov, Churáňov, Nové Hutě, Horská Kvilda, Kašperské Hory). V zimě je tato stezka udržovaná pro běžkaře. Unikátní je toto místo také nedalekým kamenným mořem, které se nachází na vrcholku Popelné hory (1091m. n. m. ).

Vybavení a služby penzionu

V celém objektu je Wi - Fi síť.
Obývací pokoj s jídelním stolem, gaučem, TV a velkou kachlovou pecí.
Kuchyň je vybavená myčkou nádobí, ledničkou, mrazákem, mikrovlnou troubou, troubou, sporákem, veškerým kuchyňským vybavením, jídelním stolem.
U vchodu do chalupy je velká terasa s jídelním stolem a gaučem. Z terasy je jedinečný výhled do okolní krajiny.
V odpočinkové wellness části se nachází sauna se sprchovým koutem, krytý bazén s možností velké venkovní terasy s lehátky.
V kotelně je umístěna pračka.
V přízemí je možno využít kolárny, lyžárny a prostor pro uložení ostatních věcí.
V okolí chalupy se nachází dvě ohniště. Jedno má stříškou kryté sezení, druhé nabízí krásné výhledy do krajiny.
Celý objekt je vybaven zabezpečovacím systémem.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné u objektu.

Stravování

Vaření ve velké plně vybavené kuchyni s myčkou nádobí, ledničkou, mrazákem, mikrovlnou troubou, troubou, sporákem, veškerým kuchyňským vybavením, jídelním stolem a kachlovými kamny s pecí.
Obchod a restaurace v blízkém okolí (Stachy, Zadov, Kašperské Hory, Vimperk).

Ubytování - pokoje:

V chalupě jsou v patře 3 ložnice se 3 - mi dvoulůžkovými postelemi, v jednom pokoji je malá dětská postýlka.

Výlety, sport a zábava v okolí

Chalupa Sibiř se nachází v jedné z nejvyhledávanějších a turisticky významných lokalit. V dosahu několika kilometrů můžete navštívit Hrad Kašperk, rozhlednu Javorník, Jezerní slatě, několik naučných stezek, Boubínský prales, mnohé zříceniny, Modravu, Srní, Borovou Ladu, Březník, Antýgl, pramen Teplé Vltavy a další krásné lokality.
V létě je chalupa ideálním výchozím bodem pro Vaše cyklo výlety. Stezka u chalupy je napojená na rozlehlou síť cyklo tras Šumavy.
Je zde velké množství značených pěších turistických stezek.
V zimě je trať udržovaná pro milovníky bílé stopy. I v tomto případě se stezka napojuje na veškeré běžecké tratě v okolí. Nedaleko Chalupy se nachází sjezdové tratě Zadov, Javorník, Nové Hutě, Kašperské Hory.
Celoročně je zde k využití vyhřívaný bazén s protiproudem a sauna.
V dosahu několika kilometrů je možné využít sportovní haly s výběrem různých sportů.
Na paloučku u chalupy je možné hrát veškeré míčové hry, badminton, pétanque a plno dalších sportů.

Ceník ubytování v apartmánech

4500,- kčza apartmány a noc - LÉTO
4500,- kčza apartmány a noc - ZIMA
3900,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
OBCHODNÍ A STORNO podmínky
Majitel Chalupy Sibiř si vyhrazuje právo na zákazníkovi požadovat zálohu. Tato obvykle činí 50% celkové ceny objednaného pobytu. Pro zákazníka je závazná ta cena, která je uvedena ve voucheru či jiné formě potvrzení rezervace. Pro majitele Chalupy Sibiř je objednávka zákazníka závazná až v okamžiku úhrady zálohy zákazníkem a připsání finanční částky na jeho účet. Při nástupu na pobyt uhradí zákazník majiteli zbylých 50% ceny objednaného pobytu.
Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně majitele nevzniká tomuto povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.
Zákazník je oprávněn zrušit rezervaci kdykoliv před příjezdem. Zrušení rezervace vyžaduje písemnou elektronickou podobu na mailovou adresu: obchod@stoneman. cz
Při zrušení rezervace zákazníkem majitel zákazníkovi účtuje storno poplatek dle zákazníkem odsouhlasených storno podmínek:
• Zrušení 30 a méně dnů před nástupem … storno poplatek 20% ceny pobytu
• Zrušení 14 a méně dnů před nástupem … storno poplatek 50% ceny pobytu
• Zrušení 7 a méně dnů před nástupem … storno poplatek 70% ceny pobytu
• Nedojezd zákazníka na pobyt … storno poplatek 100% ceny pobytu
Majitel nemovitosti požaduje před předáním nemovitosti uhradit vratnou kauci ve výši 5000 Kč. Také doporučuje zajistit si pro pobyt pojištění odpovědnosti.
Ubytovaní jsou povinni uvést nemovitost do původního stavu - úklid není zahrnut v ceně.
Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru) a úhradou požadované zálohy zákazník vyjadřuje s těmito podmínkami souhlas.

Kontakty

Adresa apartmánů: Stachy, Jáchymov 300

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
727 904 054

Chalupa Sibiř - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Sibiř.

Chalupa U Josefů
Apartmány Zadov, Zadov 8Chalupa U Josefů 1Chalupa U Josefů 2Chalupa U Josefů 3

Chalupa je na polosamotě v nadmořské výšce 1010 m n. m.. V okolí se nalézají turistické trasy vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku. Objekt je cca 2 km od lyžařského... zobrazit detail

Apartmány Maruška
Apartmán Zadov, Stachy ,Kůsov 441Apartmány Maruška 1Apartmány Maruška 2Apartmány Maruška 3

Klidné místo u silnice směr Zadov, 1300 m od lanovek na Churáňov. Útulné ubytování v samostatných apartmánech, kde se jedná o styl domácího prostředí tj: obývací... zobrazit detail

penzion Podskalí
Penzion Říhov, Říhov 368penzion Podskalí 1penzion Podskalí 2penzion Podskalí 3

Penzion se nachází nedaleko známého Šumavského střediska Zadov - Churáňov v nadmořské výšce 900 m. Penzion je v chráněné krajinné oblasti na hranici s národním parkem... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56671)