Rodinné centrum Smečno

Ubytování Smečno, U Zámku 5 - Penzion

Rodinné centrum Smečno - Rodinné centrum Smečno
Rodinné centrum Smečno - Rodinné centrum Smečno trampolína na zahradě - Rodinné centrum Smečno dětské venkovní hřiště - Rodinné centrum Smečno jídelna - Rodinné centrum Smečno dětská vnitřní herna - Rodinné centrum Smečno pokoj s dětskou postýlkou - Rodinné centrum Smečno bezbariérová koupelna - Rodinné centrum Smečno

Rodinné centrum Smečno je nově zrekonstruované pobytové zařízení rodinného typu. Nachází se v klidné části města Smečno 30 km od Prahy. Objekt je bezbariérový s kapacitou 9 pokojů se 2 - 4 lůžky (1 pokoj zcela uzpůsoben vozíčkářům), možno přidat dětskou postýlku nebo přistýlku. Všechny pokoje jsou s vlastním moderním sociálním zařízením. Dále je k dispozici společenská a přednášková místnost vybavená počítačovou technikou, výtvarná dílna s keramickou pecí a terapeutická místnost pro fyzioterapii, masáže a kosmetiku, kávová kuchyňka s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a nádobím. Pro děti je připravena vybavená herna s hračkami i pro nejmenší a bezpečná uzavřená zahrada s řadou herních prvků (skluzavka, prolézačky, trampolíny, pískoviště). Na zahradě je venkovní posezení, gril a otevřené ohniště.
V okolí Rodinného centra je mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu, např. královské město Slaný, Lány, hrady Křivoklát, Karlštejn, Okoř a přírodní památky hora Říp, Kokořínský důl či lánská obora.
Sportovní vyžití je v okolních městech Slaný a Kladno. V RC možno zapůjčit kola nebo sportovní vybavení (badminton, volejbal, kriket, pétangue).
Stravování je zajištěno formou plné penze. Strava je domácí z vlastní kuchyně.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Vlastní uzavřené parkoviště ve dvoře.

Výlety, sport a zábava v okolí

Ve Smečně je několik restaurací, cukrárny, obchody. V okolních městech Kladno a Slaný je širší nabídka služeb.
Sportovní vyžití - bazény, in-line dráhy, tenisové kurty, fitness, sauna, solárium též ve Slaném a v Kladně. Golfové hřiště v Beřovicích (12 km).
Večerní zábava - diskotéky, bary, vinárny, kino, divadlo - Slaný, Kladno

Ceník ubytování v penzionu

400,- kčdospělá osob za noc
380,- kčdítě 15 - 18 let za noc
200,- kčdítě 2 - 14 let za noc
cena včetně plné penze, děti do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma, skupinové slevy

Kontakty

Adresa penzionu: U Zámku 5

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Rodinné centrum Smečno - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rodinné centrum Smečno.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50280)