Apartmánový domek U Lucie

Ubytování Škrdlovice, Škrdlovice 27 - Apartmány

Apartmánový domek U Lucie - Škrdlovice
Apartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - ŠkrdloviceApartmánový domek U Lucie - Škrdlovice

Domek je rozdělen na dva jednopatrové apartmány. Kapacita jednoho apartmánu je 8 lůžek + dětská postýlka. (Celý dům 16 lůžek + 2 dětské postýlky).

Apartmánový domek je postaven v roce 2014 a nachází se uprostřed vesničky Škrdlovice, 8Km od Žďáru nad Sázavou v CHKO Žďárské vrchy na Českomoravské vrchovině. Nedaleko rekreačního rybníku Velké Dářko (1km). Zdejší okolí je ideální k podnikání různých výletů do přírody a k jiným zajímavostem s rodinou s dětmi. Jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku, turistiku a houbaření. V zimě si přijdou na své i vyznavači běžek.

Ubytování je vhodné pro spřátelené rodiny s dětmi nebo pro větší partu přátel v počtu až 16 osob. Apartmány lze propojit.
Máme 2 dřevěné postýlky. Pes (kočka) povoleny. Pro zachování soukromí je ubytování a zahrada v letní sezóně k dispozici pouze pro Vás a Vaše přátele.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Tři parkovací místa uvnitř zahrady. Tři parkovací místa naproti přes silnici.

Stravování

V obci jsou 4 restaurace. Ve dvou restauracích si lze objednat i pravidelné stravování. Obě restaurace jsou vzdálené od domku asi 100 m. Je zde i velice dobře vybavený obchod Flop, kde koupíte úplně všechno.

Ubytování - pokoje:

V každém apartmánu jsou v patře dvě čtyřlůžkové ložnice + dřevěná dětská postýlka s lůžkovinami. V každé ložnici TV.
V přízemí je prostorný obývací pokoj společný s kuchyní. Z obývacího pokoje můžete jít přímo na terasu, na zahradu. V obývacím pokoji Led TV + WIFI, samozřejmostí, můžete si zde zahrát s dětmi velmi oblíbený stolní fotbálek.
Kuchyně: vybavena plyn. sporákem s el. troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou s mrazničkou, varnou konvicí + základní vybavení pro vaření a servírování.
Šatna
Garáž: pro úschovnu lyží, kol aj. V garáži si můžete zahrát stolní tenis(pálky a míčky k dispozici).

Zahrada: Venkovní posezení u krbu s udírnou, přenosný gril, pískoviště, houpačky pro děti a prolézačky. V garáži si můžete zahrát stolní tenis.

Výlety, sport a zábava v okolí

Westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvoli (35 km)
Hrad Pernštejn (40 km)
Zelená Hora - kostel sv. Jana Nepomuckého ve Žďáru nad Sázavou (8 km)
Přírodní památka Devět skal
Rozhledna Rosička (15 km)

Letní aktivity: 200 m od domku můžete navštívit tenisové kurty, kuželky a děti si mohou hrát na pískovišti, skluzavce a dětské lanovce. 1 km od obce se rozkládá rekreační rybník Velké Dářko, který je největším rybníkem na Českomoravské vrchovině a také největší v kraji Vysočina. Zde si můžete vypůjči loďky, šlapadla a také windsurfing. 5 km od obce se nachází také přehrada Pilská nádrž, je též vhodná ke koupání, ale hlavně k rybolovu. 3 km od obce v obci Polnička můžete využít saunu. V krajském městě Jihlava je nově vytvořené venkovní, ale i kryté kupaliště s tobogány (40 km od obce).
Zimní aktivity: 100 m od domku mohou děti sáňkovat na svahu a v blízkosti je také rybník, kde mohou bruslit. V zimním období je Vysočina protkána velkým množstvím upravených běžeckých tratí a Skiareály, jejichž nabídka a kvalita se stále rozšiřuje. Např. 15 km od obce je sjezdovka Harusák u Nového Města na Moravě ale také sjezdovka u Hlinska v Čechách (15 km).

Ceník ubytování v apartmánech

18.000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
12.000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
12.000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
3000,- kčSILVESTR: noc/apartmán
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Při rezervaci méně jak na týden (min. však na 2 noci) cena 2.500,- /noc/apartmán

Při rezervaci obou apartmánů najednou v hlavní letní sezoně cena 22.000/týden/celý domek (tzn. max 16 osob)
Při rezervaci jednoho apartmánu mimo letní sezonu cena 12.000,-/týden/apartmán (1-8 osob)
Při rezervaci obou apartmánů mimo letní sezonu cena 18.000,-/ týden/ celý domek (max 16 osob)

Příplatek za energie - plyn (podle spotřeby).
Příplatek obci.

Kontakty

Adresa apartmánů: Škrdlovice 27

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 648 752
Web:
www.ubytovani-skrdlovice.cz

Apartmánový domek U Lucie - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmánový domek U Lucie.

Chaty Pohoda
Apartmány ŠkrdloviceChaty Pohoda 1Chaty Pohoda 2Chaty Pohoda 3

Jedná se o malý soukromý rekreační areál v obci Škrdlovice 10km severně od Žďáru n. Sázavou v blízkosti známého rekr. rybníku Velké Dářko. V oploceném areálu jsou dva objekty.... zobrazit detail

Studio Glass Vysočina
Penzion Škrdlovice, Škrdlovice 108Studio Glass Vysočina 1Studio Glass Vysočina 2Studio Glass Vysočina 3

Ubytování ve Studiu Glass je v nově zrekonstruovaných prostorách. K dispozici jsou moderně zařízené KLIMATIZOVANÉ dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57233)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování