Penzion Mysliveček

Ubytování Široká Niva, Široká Niva 100 - Penzion

Penzion Mysliveček - Široká Niva
Penzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká Niva

Nabízíme celoroční ubytování v krásném penzionu Mysliveček, který se nachází v klidné chatové části obce Široká Niva. Čeká Vás příjemné ubytování v rodinném penzionu, který v nedávné době prošel celkovou rekonstrukcí. K penzionu náleží rozlehlá oplocená zahrada, na které najdete také terásku s občerstvením, ohniště, prolézačky a houpačky pro děti, sezónní venkovní bazén, pískoviště nebo zatravněné hřiště vhodné pro badminton či volejbal. Součástí penzionu je také nekuřácká restaurace s barem a 30 místy k sezení, která slouží zejména pro ubytované hosty. Využít tedy můžete také nabídku snídaní, menšího občerstvení nebo večeří. Přímo kolem penzionu protéká pstruhový potok, který vybízí k rybaření a v letních měsících také k příjemnému osvěžení. Široká Niva je skvělým výchozím bodem pro Vaše pěší túry i vzdálenější výlety s rodinou. Navštivte nás a užijte si pohodovou dovolenou v srdci krásné přírody Jeseníků.

Vybavení a služby penzionu

Přímo v penzionu najdete restauraci s barem a 30 místy k sezení, která slouží zejména pro hosty penzionu. Nabízíme také úschovu Vašich lyží nebo kol a pod. vybavení.

Na zahradě penzionu najdete také terásku s posezením nebo posezení u ohniště ve vzdálenější části pozemku. Celý areál penzionu je oplocený a vzhledem ke klidné oblasti, ve které je umístěn, se skvěle hodí také pro rodiny s dětmi. Vaše děti navíc jistě ocení i prolézačky a houpačky na zahradě penzionu, ale také trampolínu nebo pískoviště. V letních měsících pro Vás máme připraven také menší venkovní bazén, osvěžit se však můžete také v potoku, který protéká přímo před příjezdovou cestou k penzionu (možnost také rybolovu - pstruhový potok). Přímo před bránou penzionu také vede oblíbená cyklostezka.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u penzionu, příjezdová cesta je dobře značena.

Cesta vlakem: stanice Skrbovice - 600 m od penzionu, stanice Široká Niva - 1600m od penzionu.

Cesta autobusem: aut. zast. Široká Niva, kolárna - 400 m od penzionu, Široká Niva, rest. - 1200 m od penzionu

Stravování

Přímo v penzionu najdete nekuřáckou restauraci s barem a 30 místy k sezení. Využít tedy můžete možnost snídaní, rychlého občerstvení i večeří. Možnost stravování záleží vždy na domluvě, pokud máte o stravování v penzionu zájem, prosíme, o předchozí domluvu, rádi Vám vyjdeme vstříc a budeme respektovat Vaše výživové nároky, potravinové alergie, apod.

Ubytování - pokoje:

7 z celkového počtu osmi pokojů je situovaných do 1.patra. Jedná se o 2 a 3 lůžkové pokoje, každý z nich nabízí ještě možnost 2 přistýlek. Tyto pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, v koupelně, která je spojená s pokojem, najdete WC, umyvadlo a sprchový kout. Pokoje i koupelny prošly nedávno celkovou rekonstrukci, můžete se tedy těšit na nové a čisté vybavení.

8.pokoj je umístěn do přízemí, jedná se o bezbariérový pokoj, který taktéž disponuje samostatnou koupelnou s WC, sprchovým koutem a umyvadlem.

Samozřejmostí jsou také ručníky a lůžkoviny. Při příjezdu na Vás čeká čistý a krásně připravený pokoj.

Pokud není dohodnuto jinak, je ubytování možné od 14.hod. V případě dřívějšího příjezdu Vám rádi uschováme zavazadla.

Výlety, sport a zábava v okolí

Široká Niva je ideálním výchozím bodem Vašich pěších túr i vzdálenějších výletů autem. V samotné obci najdete oblíbené cyklostezky, ale také dostatek přírody k odpočinku, sportovním aktivitám nebo k oblíbenému houbaření.

12 km vzdálený Bruntál nabízí celou řadu aktivit, v letních měsících zde můžete využít koupaliště nebo si můžete celoročně odpočinout ve wellness centru. Najdete zde také spoustu kulturního vyžití.

Za návštěvu jistě stojí také 13 km vzdálené Vrbno pod Pradědem, ve kterém najdete cyklostezky, bikepark i skatepark, velice oblíbenou bobovou dráhu nebo také lesopark a naučnou stezku Údolím lapků z Drakova. V zimních obdobích můžete využít také Ski Arenu Vrbno.

Zalyžujete si skvěle také v areálu Annaberg, který se nachází v Andělské Hoře, jeho druhá sjezdovka je pak umístěna v Suché Rudné. Mírně vzdálenější Malá Morávka pak nabízí také další sjezdovky různých délek a náročností.

K návštěvě se nabízí také nedaleká Karlova Studánka - překrásné horské lázeňské městečko pod Pradědem. Najdete zde nejen další sjezdovku, ale především si užijete krásnou procházku lázeňským městečkem, které také nabízí celou řadu léčebných procedur.

A samozřejmě... Co by to bylo za návštěvu Jeseníku, kdybyste se neodhodlali k výstupu na nejvyšší vrchol Jeseníků - majestátnou horu Praděd?

Tím ale samozřejmě možnosti výletů ani zdaleka nekončí, zbytek Vám rádi doporučíme přímo u nás v penzionu.

Ceník ubytování v penzionu

od 350,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 350,- kčza osobu a noc - ZIMA
500,- kčSILVESTR:
Cena za ubytování je 350,- Kč / os. / noc.
Cena za ubytování + polopenze 509,- Kč / os. / noc.

Dítě do 12 let 220,- Kč / noc.
Ubytování + polopenze 339,-
Domácí mazlíček 60,- Kč / noc - vždy je potřeba nahlásit předem!

Vždy vybíráme zálohu za ubytování ve výši 50 %.

Kontakty

Adresa penzionu: Široká Niva 100

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
703 186 118, 773 022 764

Penzion Mysliveček - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Mysliveček.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59867)