Penzion Mysliveček

Ubytování Široká Niva, Široká Niva 100 - Penzion

Penzion Mysliveček - Široká Niva
Penzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká NivaPenzion Mysliveček - Široká Niva

Nabízíme celoroční ubytování v krásném penzionu Mysliveček, který se nachází v klidné části obce Široká Niva. K penzionu náleží rozlehlá oplocená zahrada, na které najdete také terásku s občerstvením, ohniště, prolézačky a houpačky pro děti, sezónní venkovní bazén, pískoviště nebo zatravněné hřiště vhodné pro badminton či volejbal. Součástí penzionu je také nekuřácká restaurace s barem a 30 místy k sezení, která slouží zejména pro ubytované hosty. Využít tedy můžete také nabídku snídaní, menšího občerstvení nebo večeří. Přímo kolem penzionu protéká pstruhový potok, který vybízí k rybaření a v letních měsících také k příjemnému osvěžení. Široká Niva je skvělým výchozím bodem pro Vaše pěší túry i vzdálenější výlety s rodinou. Navštivte nás a užijte si pohodovou dovolenou v srdci krásné přírody Jeseníků.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Na zahradě penzionu najdete také terásku s posezením nebo posezení u ohniště ve vzdálenější části pozemku. Celý areál penzionu je oplocený a vzhledem ke klidné oblasti, ve které je umístěn, se skvěle hodí také pro rodiny s dětmi. Vaše děti navíc jistě ocení i prolézačky a houpačky na zahradě penzionu, ale také trampolínu nebo pískoviště. V letních měsících pro Vás máme připraven také menší venkovní bazén, osvěžit se však můžete také v potoku, který protéká přímo před příjezdovou cestou k penzionu (možnost také rybolovu - pstruhový potok). Přímo před bránou penzionu také vede oblíbená cyklostezka.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je zajištěno přímo v areálu penzionu, je zcela dostupné a je zajištěn dostatek parkovacích míst.
Vlakem: stanice Skrbovice - 600m od penzionu, stanice Široká Niva - 1600m od penzionu.
Autobusem: aut. zast. Široká Niva, kolárna - 400m od penzionu, Široká Niva, rest. - 1200m od penzionu.

Stravování

Možnost stravování přímo v penzionu, pro hosty jsou zajištěné snídaně s možnosti zakoupení také obědu či večeře. V blízkosti penzionu je smíšený obchod.

Ubytování - pokoje:

7 z celkového počtu osmi pokojů je situovaných do 1.patra. Jedná se o 2 a 3 lůžkové pokoje, každý z nich nabízí ještě možnost 2 přistýlek. Tyto pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, v koupelně, která je spojená s pokojem, najdete WC, umyvadlo a sprchový kout. Pokoje i koupelny prošly nedávno celkovou rekonstrukci, můžete se tedy těšit na nové a čisté vybavení.

8.pokoj je umístěn do přízemí, jedná se o bezbariérový pokoj, který taktéž disponuje samostatnou koupelnou s WC, sprchovým koutem a umyvadlem.

Samozřejmostí jsou také ručníky a lůžkoviny. Při příjezdu na Vás čeká čistý a krásně připravený pokoj.

Výlety, sport a zábava v okolí

Široká Niva je ideálním výchozím bodem Vašich pěších túr i vzdálenějších výletů autem. V samotné obci najdete oblíbené cyklostezky, ale také dostatek přírody k odpočinku, sportovním aktivitám nebo k oblíbenému houbaření.

12 km vzdálený Bruntál nabízí celou řadu aktivit, v letních měsících zde můžete využít koupaliště nebo si můžete celoročně odpočinout ve wellness centru. Najdete zde také spoustu kulturního vyžití.

Za návštěvu jistě stojí také 13 km vzdálené Vrbno pod Pradědem, ve kterém najdete cyklostezky, bikepark i skatepark, velice oblíbenou bobovou dráhu nebo také lesopark a naučnou stezku Údolím lapků z Drakova. V zimních obdobích můžete využít také Ski Arenu Vrbno.

Zalyžujete si skvěle také v areálu Annaberg, který se nachází v Andělské Hoře, jeho druhá sjezdovka je pak umístěna v Suché Rudné. Mírně vzdálenější Malá Morávka pak nabízí také další sjezdovky různých délek a náročností.

K návštěvě se nabízí také nedaleká Karlova Studánka - překrásné horské lázeňské městečko pod Pradědem. Najdete zde nejen další sjezdovku, ale především si užijete krásnou procházku lázeňským městečkem, které také nabízí celou řadu léčebných procedur.

A samozřejmě... Co by to bylo za návštěvu Jeseníku, kdybyste se neodhodlali k výstupu na nejvyšší vrchol Jeseníků - majestátnou horu Praděd?

Tím ale samozřejmě možnosti výletů ani zdaleka nekončí, zbytek Vám rádi doporučíme přímo u nás v penzionu.

Ceník ubytování v penzionu

350,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Otvevírací doba penzionu:
ÚT - ČT 14.00 - 21.00
PÁ - SO 14.00 - 00.00
NE 14.00 - 20.00

Cena za noc/osoba 520Kč vč. snídaně
Lze si přiobědnat oběd nebo večeře.
Děti do 3 let včetně zdarma (bez nároku na lůžko a snídani)
Děti od 4 - 12 let 420Kč vč. snídaně.
Možnost přistýlky, po dohodě lze nachystat do pokoje cestovní postýlku.
V penzionu je možné využít dětský koutek nebo venkovní hřiště pro malé děti.

Kontakty

Adresa penzionu: Široká Niva 100

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
736 125 066

Penzion Mysliveček - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Mysliveček.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55167)